reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Amelka dzisiaj co chwilę płacze, nie wie co się dzieje, czy coś ją boli czy coś, w ogóle ma jakiś kiepski humor, teraz siedzi ogląda jakąś bajke na mini mini i nawet na mnie nie spojrzy... Obrażona? hmm.. Ciekawe o co... a jak oderwie na chwilę wzrok od bajki to podnosi bluzkę do góry i ogląda swoje fałdki na brzuchu, hehe ;) Chciałam dzisiaj z nią wyjść na spacerek, ale chyba sobie odpuścimy... a w środę idziemy do nefrologa, zobaczymy jak wyszedł posiew.... Mam nadzieję, że zapalenie ustąpiło....
 
reklama
Ja tak podejrzewalam, ze jej sie poprostu nudzi w tym krzeselku, a moje wyglupy przestaly ja juz bawic(wcale sie nie dziwie). Butle zjada w kilka sekund a lyzeczka dluzej schodzi. Szkoda czasu dziecku.
 
Polka, ale to mogła być obturacja od kataru, mój Adaś już 2 razy to miał. Tylko mnie się udało na tyle wcześnie trafić do lekarza, że za każdym razem był świszczący oddech, a jeszcze nie miał duszności. Też dostawał wziewy, a raz nawet sterydy.

miałam tam wykłady - polecam na kolację wybrać się do Lolka na polach mokotowskich:-)
To jest taka knajpa z grillem? Byłam ale w lecie :)

Wiecie co, karmienie przy TV czy teledyskach to kiepski pomysł, na prawdę. W ten sposób właśnie hoduje się niejadka. Wiem co mówię, bo mój starszy jak je, to musi być komputer, albo bajka, albo zagadywanie, inaczej nie zje...
 
Ostatnia edycja:
nesiaa a dajesz jej zabawki pryz stoliczku? ja ciagle daje inne zabawki bo Nikosiowi sie nudzą.
Ostatnio to co włoże to płacz ale mija szybko jak zajmie sie zabawkami. Telewizor jak oglada to u mnie jeszcze gorzej bo patrzy i chomikuje wygłupy tak samo.
 
nesiaa, wiem że to trudne, ale kurczę jak dziecko głodne to powinno jeść jednak. Mój Adaś jest wiercipięta niemożliwa, uwierz, ale jak jest głodny to zjada bez zabawiania. Jak już się naje, albo nie ma ochoty, to też są cyrki. Może za małe przerwy między posiłkami macie?
 
Daje jej zabawki ale ona je wyrzuca i patrzy gdzie leca. Dla niej to dobra zabawa i bardzo sie denerwuje gdy jej przeszkadzam jedzeniem:(

A przerwy to tak okolo 3 godzinki, nie dalabym chyba rady przedluzyc bo Ola je 5 posilkow w dzien i w nocy raz. Jesli przedluze przerwy to nie zmieszcze sie z 5 posilkami i boje sie, ze bedzie sie budzic czesciej w nocy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry