reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam sie!
U nas nocka fatalna. Co godzine pobudki z placzem:( Nie wiem co jest grane. Wystarczy, ze ja poprawie i zazwyczaj usypia znow. Moze niepotrzebnie reaguje na kazde jej kwekniecie??!! Oj co ja sie omysle:(
Zaraz jade do Mielca po paczke od meza, kupil mi buty:) hihi. Ciekawe czy dobre.
K_aralajna udanego wyjazdu! Gratki zabka!
Ramari powodzenia w pisaniu pracy.
Mysza m moja za to nie chce jesc lyzeczka :( Ah te dzieciaki!!
Polka oby to bylo tylko podejrzenie. Zdrowka dla Frania!
Moni gratulujemy kolejnych zabkow.
Myszowata, Yra ja bym obstawiala suche powietrze jesli to nie sa zadne plamki tylko wysuszona skorka. Ja tez tak czesto mam w okresie zimowym grzewczym.

Zdrowka pozostalym chorowitkom!!
Milego dnia dziewczyny!
 
frotka no nocka dzis lepsza pod wzgledem jedzenia, tym razem wypil 2 razy po 100 ml, ale tez byl placz po kazdym wypicu, wiec pewnie go jeszcze boli, tylko moze juz nie tak mocno.

Co do suchych policzków, to u nas to normal, ale F ma AZS. U nas głowny powód to ślina, ktora bardzo wysusza mu skore i na policzkach i na brodzie.
 
Dzień dobry dziewczynki :)
nocka spokojna, mała spała do 7 rano. ale poranek przywitała z okropnym kaszlem. M dał jej kaszkę, leki zaczęła kaszleć i zwrot poranny już był :( ponadto podać jej ziewy to graniczy z cudem. ja jej przykładam maskę do buzi a ona przestaje oddychać, wierzga rękami, nogami - mówię Wam masakra jakaś. dziś brak planów - może coś poprasuję.

myszowata, yra wiecie może te suche policzki to wina suchego powietrza, spróbujcie maścią z wit A.

mysz to dobrze że dziś nocka troszkę lepsza, może to ząbki tak dają mu popalić.

polka kurcze skąd takie podejrzenia, pisz nam tu bo się martwimy. ja mam nadzieję że to tylko podejrzenia lekarza.

karalajna, monia gratuluję nowych nabytków :)

frotka zdróweczka dla Milenki, kurcze u Was też się to ciągnie jak flaki w oleju.

idę kochane się ogarnąć bo ja dalej w piżamce śmigam :)
 
Haha Ola zostala z dziadkiem i zaserwowala mu kupe po pachy. Wszystko jest brudne. Dodam, ze madry dziadek rozcial nozem woreczek z chusteczkami.
 
Polusiu u nas leki na czczo tylko szły. 40 minut przed antybiotykiem sinecod ,inaczej kaszel i zwrotka antybiotyku.Z godzinę póżniej kaszka .Powodzenia z tymi wziewami.Oj przykro jak maluszki chorują:(
Musza to już postęp, dobre i 100ml ,ciepło w żołądeczku i można spać dalej:)
Nesiaa to dziadziuś miał kolorowo:)
 
Kochane wpadłam na moment żeby napisać co i jak z tą astma. a więc tak w nocy z czwartku na piątek Franio dusił się aż od kaszlu, myślałam że katar mu spływa bo my mamy non stop katarek i stade ten kaszel. rano wstałam i chciałam go do pediatry zapisać ale za późno dzwoniłam. Wtedy Franko usypiajac zaczął dusić jeszcze mocniej :( więc pojechaliśmy do szpitala. I tam go badali i pytali jak długo ma katar i czy często tak charczy, i czy w nocy kaszle, czy jak długo płacze to też się dusi. No wszystko się zgadzało. Ale póki go nie zbada pulmolog to nie ma pewności. 3razy dziennie inhalacje i leki wziewne dostał. I skierowanie do specjalisty. Podobno mały wzrost też jest objawem. Ale czekam na diagnoze pulmonologa ...
 
POLKA kochana trzymam kciuki aby było wszystko dobrze. a co do wzrostu to Ty i małż jesteście wysocy? bo patrząc na zdjęcia dzieciaków starszych to aż tacy wysocy nie są. a ja tam wcale nie widzę aby Franek był mały. jak byś zobaczyła moją Polę to dopiero mała glizda:) kochana nie martw się na zapas, wierzę że to nie astma i za to trzymam mocno kciuki &&&&&&&


dziewczynki robiłam dziś na obiadek rybkę w cieście i zrobiłam do nieg bardzo fajny sosik niby 1000 wysp ale nie taki sam. jak któraś chce przepisik mówić wstawię w wątek kulinarny :)
 
reklama
Do góry