reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kobitki ściąga z Was któraś seriale z sieci? z jakiej strony to robicie ? chciałam sobie ściągnąć pamiętniki wampirów
 
reklama
Moje dzieciorki śpia juz prawie godzinke, ja sie zabieram myc podloge i pocwiczyc jak mi sie uda.
Kurczę czekam na wypłatę, bo muszę lecieć od razu małej mleko kupić, a na złość jeszcze kończy jej się ostatnia puszka! Aha mam takie pytanie, ile puszek mm starczy Wam na miesiąc? Bo ja kupuję 6, i od 10tego do 10tego mi starczy.. zależy od tego ile mleka się zmarnuje ;P To mało? Amelka rzadko je mleko, bo 2-3 razy w ciągu dnia po 150, a tak to je kaszki, zupki itd... Nie głoduje, bo od mleka woli zjeść np, talerz zupy jarzynowej, albo paste jajeczną robioną przez babcię... Albo rybę z ziemniakami....
ja kupuje bebiko i ja zuzywam jakies 5-7 pudelek na miesiac zalezy. A moj je na noc ok 300ml i w dzien jak idzie spac ok 220ml.

kobitki ściąga z Was któraś seriale z sieci? z jakiej strony to robicie ? chciałam sobie ściągnąć pamiętniki wampirów
mi ktoraz z marcowek poleciła chomika i z tej stronki sciagam filmy. Ostatnio sciagnelam ciacho, bylam w kinie rok temu ale mam ochote znowu hehe no i gol 2 kocham ten film i niecale 4 godzinki i sciagniete.
 
młoda mamisia ja w ogóle nie kupuję już mleka - moje dziecię je je wyłącznie w formie kaszek mlecznych, które obecnie kupuję z bobovity, wcześniej z hippa bo właśnie mleko hipp pił do 8msc, potem odmówił butli...Pediatra mówi, że to nie problem skoro je kaszki...

Czarna co tak długo z chomika Ci się ściąga? U nas ok 2h ciacho
 
Myszowata to dobrze ;)
Czarna mi filmy ściągają się ok 1h ale to rmvb który ma ok 600mb, ale to w sumie zależy też od transferu, a najgorsze jest to ze mam internet mobilny i ciągle ten trasfer albo idzie do góry albo w dół

Zaś osatnio ściągałam dziennik bridget jones który miał 1,1gb, i ściągał mi się 1,20h w avi
 
reklama
Do góry