reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Przyjdzie i kolej Madzi na drugiego maluszka.
Moje dziecie odmowilo zakladania sliniaczka, nie i koniec!! Przebieralam ja dzis 4 razy:(
 
no szkoda ale ja nie wiem czy nie lepiej jakby madzia poczekala z ciaza niech Bartus dojdzie do siebie i w ogole

Niko tez nie lubi sliniakow

ale zrobilismy spacerek w Poznaniu oczywiscie poszlam do banku i sterczalam 30 minut wszedzie kolejki!
spadam pisac pracę ;-) poki wena jest
 
ajentka, dzięki :-) ja mam ten nivea na każda pogodę. on bez wody.

nesiaa, to Ci Ola pokazała charakterek ;-) moja też pazurki pokazuje... teraz rozbiera mi komórkę. w sumie i tak musze zmienić, bo ta ciągle się zawiesza, dziś już 3 razy :dry:

mirosia, moja dzis spała 2x po 20 minut. masakra. :baffled:

marciaa do roboty!!!!!!! :-p

ciasto zrobione, obiad sie gotuje, ale ze mnie żona :-p powinnam kwiaty jakie dostać, hehe :-p
 
Kurczę czekam na wypłatę, bo muszę lecieć od razu małej mleko kupić, a na złość jeszcze kończy jej się ostatnia puszka! Aha mam takie pytanie, ile puszek mm starczy Wam na miesiąc? Bo ja kupuję 6, i od 10tego do 10tego mi starczy.. zależy od tego ile mleka się zmarnuje ;P To mało? Amelka rzadko je mleko, bo 2-3 razy w ciągu dnia po 150, a tak to je kaszki, zupki itd... Nie głoduje, bo od mleka woli zjeść np, talerz zupy jarzynowej, albo paste jajeczną robioną przez babcię... Albo rybę z ziemniakami....
 
a jakie mleczko dajesz? i jakie to są puszki? my kupujemy bebilon pepti, i tak na miesiąc wychodzi ok 6-7 puszek. u nas mleko to na noc z kaszką musi być inaczej nie ruszy, i w nocy ale już bez kaszki dostaje , i nad ranem . zjada tak po ok 200-240 ml.
 
my juz po lekarzu, na szczęścia na oskrzelach czysto i kaszel jest od katarku, lekko niezytowe jest prawe uszko to od katarku i dostalismy drosetux na kaszel, euphborium do noska i nasivin do noska ale to tylko na noc po jednym psiknieciu
 
reklama
a jakie mleczko dajesz? i jakie to są puszki? my kupujemy bebilon pepti, i tak na miesiąc wychodzi ok 6-7 puszek. u nas mleko to na noc z kaszką musi być inaczej nie ruszy, i w nocy ale już bez kaszki dostaje , i nad ranem . zjada tak po ok 200-240 ml.
Ja też Bebilon pepti, i na noc robie małej 180 ml z kaszką ryżową, potem na śniadanie też z kaszką 180ml, no i czasami jeżeli ma chęć to 150ml zje po obiadku już bez kaszki, czsami też tak jest, że na drugie śniadanie je kaszkę na gęsto. Yra a ile płacisz za puszkę? Ja np w niektórych aptekach płacę od 11 do 15zł, a w Nowej Farmacji coś ok 8zł...

my mamy enfamil premium i też jakieś 5-6 puszek na miesiąc, mleko jemy 3 razy dziennie i to tylko 180 ml.
Aha no to chyba nie jest tak źle, mimo, że lekarka mi mówi, bym dawała małej ok 240ml, ale co ja mogę na to, kiedy ona tyle nie zje!

edit: A poza tym Amelka wygląda jak kluska, wszędzie jej fałdki wisząa waży tylko 10kg :szok::Szok: Myślałam, że jakieś 12, bo zrobiła się cięższa..
Aha nie wiem czy już wklejałam link, ale nakręciłam Amelkę jak buja się na motorku taki drewnianym na biegunach, zobaczcie sobie jaka spryciula z niej, buja się odpycha a do podłogi nie dosięga ;)
http://www.youtube.com/watch?v=QfAlmjca4dw
 
Ostatnia edycja:
Do góry