reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no właśnie i swoją drogą nie wyobrażam sobie jasia który usiedzi w miejscu dłużej niż minutę, na rękach nie chce - niestety dziadkowie cierpią z tego powodu, bo chcieliby małego na ręce, aby posiedział na kolankach a on nie - chce na podłogę raczkować i zwiedzać . każde dziecko jest inne.
 
reklama
ja poszlam cos posprzatac a Niko kimnal przed chwila...jeszcze kolacja go czeka super czyli usnie po 23....pisalam wam ze rano spal prawie 3 h i popoludniu prawie 2 szok ile on spi :O


mialam isc pocwiczyc i nic pewnie nie pojde bo za pozno bedzie a kapiel gdzie...

zjadlam 4 kiwi i brzoskwinie z puszki jakas godzine temu ale mnie ssie. Niestety dzis juz jedzeniu mowie pa pa do wakacji zero slodyczy ;(

KARALAJNA wszystkiego dobrego kochana. Zdriwka, pociechy z syna i spelnienia marzen!!!!!!!


gratuluje kupy na nocniku:)))))

marela moze cos sie przysnilo
Marcia jak dziecka raz nie wykapiesz to mu sie nic nie stanie :-D

ja kapie co 3 dni mniej wiecej.


Polusia ja jakos nie mam cisnienia odnosnie samodzielnego picia, jedzenia czy robienia kup. Jeszcze ma na to czas. A ja mam i tak wystarczajacy problem z budzeniem w nocy, wiec nie zamierzam problemow i nerwow sobie dokladac.

aa.. dziewczyny mialam napisac... od kilku dni mecze Pawelka do oporu tzn. klade spac jak jest naprawde , naprawde zmeczony, a nie jak zaczyna trzec nos i ziewac.
Dzieki temu na noc dziecko klade na kolanach, daje butle, buzi w czolko, odkladam do lozeczka, daje smoka w raczke i moje dziecko juz spi. Super :-)
 
to dobrze moniska że na pawełka ta metoda działa, i to najważniejsze - bynajmniej nie cuduje w łóżeczku co :) a nadal się tak budzi mały łobuz w nocy?

aaa i jeszcze do tego maksymalnego zmęczenia u nas odwrotny skutek - jasiu jest tak przemęczony że wtedy ma duży problem z zaśnięciem, więc trzenie oczek - ziewnięcie - ciach do łóżeczka. na szczeście stanie w łóżeczku nie robi problemu w uśnięciu gdyż sam się po jakimś czasie położy i zaśnie. ( w różnych pozycjach) hehe


padam dziś na pysk przez wczorajszym cyrku na majówkach, ok 24 dopiero zasnęłam, pobudka ok 8, w tym pobudka jedna na jedzenie małego i normalnie odlatuje.

ale że gram w farmerame musze zebrać jabłka - normalnie uzależniłam się od tej gry .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Yra czytalam te artykuly i tez narazie odpuszczem. Nocniczek slozy nam do zabawy, ale w lecie pewnie juz zaczniemy cwiczyc:)
Polusia moja sama pije tylko z niekapka, ale z butli nie. Zreszta ja mam szklane i chyba bylaby dla niej za ciezka. A ja tam lubie ja karmic na kolanach:)
Cc gratuluje wygranej!
 
to dobrze moniska że na pawełka ta metoda działa, i to najważniejsze - bynajmniej nie cuduje w łóżeczku co :) a nadal się tak budzi mały łobuz w nocy?

aaa i jeszcze do tego maksymalnego zmęczenia u nas odwrotny skutek - jasiu jest tak przemęczony że wtedy ma duży problem z zaśnięciem, więc trzenie oczek - ziewnięcie - ciach do łóżeczka. na szczeście stanie w łóżeczku nie robi problemu w uśnięciu gdyż sam się po jakimś czasie położy i zaśnie. ( w różnych pozycjach) hehe


padam dziś na pysk przez wczorajszym cyrku na majówkach, ok 24 dopiero zasnęłam, pobudka ok 8, w tym pobudka jedna na jedzenie małego i normalnie odlatuje.

ale że gram w farmerame musze zebrać jabłka - normalnie uzależniłam się od tej gry .
no wlasnie, u nas tez tak bylo kiedys, ze plakal jak byl zmeczony. Teraz sie zmienilo.
 
Witajcie!
Jaka produkcja!!!:-D

k_aralajna Wsio Najlepszego!!!!XXX
mysza buziaki dla Franka!I oby nastepna nocka byla lepsza!!!
cc gratulacje i glosik oddany!Chyba uzalezniona jestes?:-p
Monia to super, ze znalazlas sposob na Pawelka, moj Redan tez nie zasnie jak za bardzo zmeczony jest....
marela oj Alanek papuga!!!;-) oby Ci spal dluzej, niz moj rozrabiaka!
Tabasia niech te zabki wychodz szybko, biedny Al...alez dzieci musza sie wycierpiec....

A u nas dzisiaj dzien sie zaczal kiepskawo, Redan normalnie wyl w zlobku jak go zostawilam, wiec ja oczywiscie tez zaczelam i taka zaplakana do pracy....Nie wiem jak tam nawet dojechalam....Mam nadzieje, ze za 2 tyg bedzie lepiej, bo tyle daje Redankowi na przyzwyczajenie sie....no chyba, ze jestem za optymistyczna....
frotka biedny Twoj Miloszek byl w przedszkolu, i po jakim czasi mu przeszlo?

Milego Wieczorku!!!
 
Ja ostatnio zaniedbałam sprawę nocnika, bo po prostu mi się nie chce rano zrywać od razu z łóżka, a jak idę do pracy to nawet nie mam na to czasu. Adaś jest taki ruchliwy, że ciężko go na tym nocniku utrzymać... z Karolem jakoś było łatwiej. Czuję że będą z tym problemy, bo moje dziecko na unieruchomienie reaguje wrzaskiem ;)

Przeżyłam już 3 dni w pracy i nawet nie jest źle. Wychodzę z domu o 8:20, wracam około 18:00. Adaś dobrze znosi rozstanie, ładnie je i zasypia bez większych problemów. Piersi też dają radę ;) Tylko niewyspana jestem, bo noce są fatalne...
 
Heronek to było przedszkole prywatne w willi. Dwa miesiące to trwało,póżniej przeniesli przedszkole do wielkich sal nad cukiernią, po zakładach przemysłowych.Tam synek odżył,wyganiał sie i rozbrykał gdy poczuł przestrzeń.Zabrałam go później do publicznego przedszkola ,bo załatwiłam miejsce.Tam najmniejszego problemu od pierwszego dnia:)
Mysza buziaki dla Franka:***
Monia fajnie,ze Pawełek momentalnie odpada:)
CCaroline gratulacje i klikam:)
Bluberry super sobie radzicie, długo jesteś poza domem.
Moja mała juz raz sie dzisiaj przebudziła z płaczem.Jutro do przychodni do kontroli.
 
reklama
Zrobilam sobie chlebek w jajku i czytam:) Chyba zaraz uciekam spac.
Blu maly jest madrym chlopcem i wie, ze mamusia musi pracowac:)
Mysza buziaki dla Frania!
Monia gratuluje sukcesow w usypianiu. U nas tez troche lepiej. Zeby jeszcze te nasze pociechy chcialy spac cala noc...ehhh...kiedy to nastapi??!!:)
 
Do góry