reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja poszlam cos posprzatac a Niko kimnal przed chwila...jeszcze kolacja go czeka super czyli usnie po 23....pisalam wam ze rano spal prawie 3 h i popoludniu prawie 2 szok ile on spi :O


mialam isc pocwiczyc i nic pewnie nie pojde bo za pozno bedzie a kapiel gdzie...

zjadlam 4 kiwi i brzoskwinie z puszki jakas godzine temu ale mnie ssie. Niestety dzis juz jedzeniu mowie pa pa do wakacji zero slodyczy ;(

KARALAJNA wszystkiego dobrego kochana. Zdriwka, pociechy z syna i spelnienia marzen!!!!!!!


gratuluje kupy na nocniku:)))))

marela moze cos sie przysnilo
 
Ostatnia edycja:
reklama
a Ł, sie pyta niepewnie " on chyba nie ma cukrzycy" łosiek........;-)

mialam pisac prace i widac jak pisze dzisiaj przelezalam caly dzien kopnijcie mnie w dupe bo leniwa jestem cos ;P
 
naughty moj Ł. to specifik gosc :p hehe

wiecie co ja sie len zrobilam od 2 miesiecy. za duzo siedzenia w domu. ja tak mam, ze jak dlugo nic nie robie to juz potem cieeezko. dzisiaj byl idealny moment na pisanie jak tak dlugo spal.
wiecie co rozmawialam z siostra mama i Ł. czy to jest zgodne z prawem czy jakis wałek ja skonczylam rok akademicki w czerwcu 2010 bylam na licencjakich studiach a oni mi teraz kaza placic t=od pazdziernika tak jakbym dalej byla studentem ale 4 roku...oplata manipulacyjna za powrot na uczelnie jeeeeeeszcze moge jakos przebolec. ale czesne....
 
moje dziecko zamiast spać to bawi się w łóżeczku :) Julka usnęła a ten maluch ma w nosie spanie. ciekawe jak długo

kobitki ratujcie podajcie przepis na pierś z kurczaka faszerowaną i zapiekaną w piekarniku. tak mnie naszło na taki obiadek na jutro a może któraś z Was ma sprawdzony przepis :)

kurcze trochę mi wstyd : Wasze dzieciaki robią na nocniczek, piją już samodzielnie - a moja Pola nie siedziała jeszcze na kibelku i sama też nie pije. chyba muszę wziąć się za to.

Marcia masz kopa ode mnie :) weź się do pisania pracy.
 
Dzięki :) głównej na grody nie wygrałam 2 miejsce :) taki domek Wedera dla dzieciaków i kosmetyki z Ziajki :) Co do konkursów haha może i jestem :D na forum jednym jestem gdzie wymieniamy się głosikami :)
 
reklama
co do nocnika to zaraz przeczytam te artykuly, ale z obserwacji to zauwazylam jak sie dziecko probuje sadzac na nocnik zanim sie samo nauczy siedziec trzeba je wtedy trzymac to ono ma frajde z tego ze jest w takiej pozycji i siedzi i jak sie regularnie sadza to dziecko sie nauczy i super, ale jak sie probuje sadzac jak dziecko juz umie sidziec to jego to nie bawi i jest histeria zeby choc minute wysiedziec na tym nocniku
moja siostra zaczela wczesniej mała sadzac i ona ma teraz 6 miesiecy i co dzien siku i prawie kazda kupe na nocnik robi tak sie juz nauczyla, a moj dostal nocnik jak juz umial siedziec i wysiedziec na nocniku chwile to jest nie lada wyczyn, a czesto jak probuje go posadzic to jest histeria i placz, wiec poczekam jeszcze troche, a moze nakladke na kibelek kupie i ominiemy nocnik
 
Do góry