reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Neska 11 Ty juz 16 tydzień, jak tam samopoczucie?, wszystko dobrze ?
BArtuś faktycznie biedny, no i biedna Madzia
Frotka pewnie to zęby u mojej Eleny bo marudna strasznie, dziś znowu budziła się w nocy co chwilę, a Tobie sie nałożyło tego wszystkiego i jeszcze dieta, ale dasz radę, za kilka dni juz bedzie lepiej.
Ionka ostatnio czytałam ile Twoje dziecko juz umie i jestem zazdrosna:) super gratulacje
 
reklama
Witajcie!!!

zdrowka wszystkim chorym!!!

Dzieki dziewczyny za rady. Jak dalam nurofen, od razu temperatura opadla i Redan spal o wiele lepiej w nocy....

nesiaa oj Mlody jest straszny zlosnik, jak cos mu zabiore niedozwolonego to jest krzyk, pisk, placz...

Milego Dzionka!
 
ionka najpierw ponoc czwórki ida potem trójki, czwórki 13 m-c, czwórki 16 m-c, tak bynamniej napisane w kalendarzu Elci,
czarnuszka wiem , że to irytujace z tą kupa, ale w koncu sie nauczy moja szwagierka tez teraz przez to przechodzi, jej Ignaś ma1,5 roku.
Juz pierwszy roczek marcówek, nie mogę, chciałabym małej na roczek jezdzik kupic taki co można prowadzic za raczkę, na spacery można go bedzie zabierac,
 
hej dziewczyny.

a ja dzisiaj od rana na nogach, juz bylam w przychodni o 8.45 po zwolnienie dla meza. Ehh.. wszystko biegiem.

Pawelek ciagle sie puszcza i probuje stac i isc do przodu, ciagle go trzeba lapac. Ehh.. niech juz zacznie chodzic bo umre :-D

Biedny Bartus, tak mi go szkoda, ciagle chory biedaczek.
Ciekawe czy Madzia zrobila test !?

Heronek buziaczki dla Redanka :*
 
czarnuszka mi się wydaje że ciebie to doprowadza do takiej irytacji i zdenerwowania że mały normalnie to czuje i stąd może te problemy. może wyluzuj na kilka dni, spokojnie do niego i zobacz jaki efekt.
 
kurde mam plaster anty przyklejony na plecach i jestem w koszulce takiej ze go widac.
Maly sie dossal i drapie po nim.
Kurde, jak byl na ramieniu to tez mi go drapal.


ooo.. wlasnie mnie masuje po plecach, przeciaga raczkami z gory w dol. :-D
 
reklama
hej hej,
a u nas nocka w końcu normalna!!! boże jaka ulga! nie musiałam bujać, tulić, uspakajać! mam nadzieję, ze tak dobrze zostanie.

wiolonczela, ja też doczytałam, że najpierw czwórki, a potem trójki. własnie na 4ach dolnych są białe plamy.aleone chyba juz te większe?? ajjj bedzie się działo...

my dzis same urzędujemy, M. do pracy poświątecznie wrócił, ale dziwnie po 2ch tygodniach ;-)

zdrówka wszystkim życzymy! u nas, odpukać, było tylko przeziębienie i oby tak zostało. jak byłam mała, to non-stop na zastrzykach leciałam :-( także okropnie współczuję :-(
 
Do góry