reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie.Cały dzień nawet laptop nie odpalony.Milenka tylko na rekach, dziecko leżace.Strach patrzec jak ja choroba zmogła niewiadomo jak i kiedy:(Byłam dzis na rejonie u innego pediatry, niz ten ,którego do domu wzywam. Przepisała ten sam antybiotyk, poprzedni sie skończyl a nie przyjeła zalecanych dawek.Każdy syrop zwraca, ma odruch wymiotny jak tylko w ustach poczuje.Zaleciła też inne syropy wszystko w kroplach, podaje z piciem ,tak łatwiej przyjmuje.Postraszyła nas ,ze jak nie bedzie Milusia antybiotyku przyjmowała to zastrzyki niestety. W piatek do kontroli. Pociecha ,ze dzis o 5rano dostała ostatni raz czopek przeciwgoraczkowy i do teraz spokój.Śpi moja maleńka ale kaszel przeszkadza i ją budzi , mimo podanego zyrtecu i sinecodu. Miłoszek w lepszym stanie ,juz dobrzeje ale do końca tygodnia leki i siedzenie w domu.Żeby było mało stry mi sie rozłożył, wiec zazył leki i spi rzecz jasna pół dnia:(
Psychicznie jestem zdruzgotana i nie mam już cierpliwości.Jeszcze dieta od dzisiaj ...
Zdrówka i buziaczki dla Przemusia!
Heronek dla Redanka też dużo zdrowka! Goraczkę zbijam nurofenem 60 w czopkach, w ciagu max 15minut działają.
Madzia współczuje, Bartuś tyle choruje:(Od razu szpital!:(
Polusiu i u Was choróbsko,zyczę zdrówka.Wogóle masę mamy tu chorowitek, ale sie rok zaczął:(
Wiolonczela a moze to ząbki u Elenki?
Polka Franko pewnie ząbkuje, u nas też przerwa była po pierwszych dwóch prawie 4 miesiące.Ukochaj skarbka:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
nesiaa, na początku dzieci na paluszkach stają, potem uczą się przesuwać ciężar ciała na całe stopy :-) moim zdaniem wszystko w normie :-)

zdrówka wszystkim dzieciakom i mamom jeszcze raz!

słuchajcie, a to możliwe, żeby już teraz szły trójki lub czwórki??
 
Biedny Bartuś :-( znów szpital, oby szybko wyzdrowiał i wracał do domku. Madzia trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka.

nesiaa moja Ola również złości się jak jej coś zabieram albo nie chce dać :tak:

kasia0305 trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte u lekarza, napewno z małą już wsio oki :tak:

frotka 74 jeszcze raz zdróweczka dla dzieciaków

Mój smyk śpi ale coś bardzo czujnie bo co chwile pojękuje hmmm mam nadzieje że to tylko ten przebijający się ząbek
Spokojnej nocki życze :tak:
 
nie jestem w stanie tak ładnie Was cytować :) ale kochane wszystkim chorym dzieciaczkom powrotu do zdrowka !!!
Polusia też się kuruj!!!

Frotka oj :( byle by teraz pomogło aż się serce kraje jak myślę o zastrzykach :( Zaraz widzę mojego Franusia kłótego cały tydzień po porodzie :(

Moja maruda dziś raz zwymiotował :( ale tak to było ok.
Kolęda bezboleśnie :) he he młody chodził i nawet nie skojarzył nas :) z moim Wiktorem pogadał po angielsku :) fajny :)

Wkur... Mnie tylko ojciec M. !!! Szkoda gadać. Jak nie pale tak wyszłam na fajkę !!!

My zbijamy gorączkę Eferalganem 60 w czopkach.


W środę pierwszy Roczek :) pamiętajmy o maborce :) tyle przechodziła od samego początku że pewnie nie ma czasu pisać za wiele.
 
Ostatnia edycja:
Ojoj to ja dzisiaj pierwsza?? :-D
Uziemiona znowu jestem przez tydzień, Błażko na antybiotyku od wczoraj ,no żesz wkurzyć się można :wściekła/y::wściekła/y:
 
a u nas chyba wychodzą w końcu ząbki ale z tego co widzie to idzie wpierw góra i chyba 1 i 2 na raz albo jedynke bedzie mial taką szeroką łopate :) ale to chyba mninej prawdopodobne i oby bo mu sie reszsta zebow nie zmieści
a moj maluch tez lekko podziebiony wczoraj lekko pokaslywal, na noc nasmarowalam go mascia rozgrzewającą i w noncy zaczał miec lekko zapchany nosek, nie wiem tylko czy to efekt wychodzących zebów czy faktycznie lekkie przeziebienie nas dopadlo
 
reklama
Ja nie wiem co się dzieje :eek::eek:te dzieci tak chorują :wściekła/y::wściekła/y:ja jak byłam mała tak nie chorowałam ,nie było tyle tych chorób, masakra :no::no:

Zdrówka życzę wszystkim małym i dużym chorowitkom :tak::tak:
 
Do góry