reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam gorąco:-)
Buziaczki dla wszystkich chorowitków, szybkiego powrotu do zdrówka:-)
miałam zabierać się za małe porządki ale tak usiadłam ko kompa i jakoś nie mogę się oderwać:-)
Aż nie chce się wierzyć że to już niedługo rok minie:szok:

Dronka oby szybko mąż do zdrówka wrócił.
Czarnuszka a może mały tak troszkę się" zapomina" ze względu na brata. Widzi u niego pieluchę, jak jest przewijany. Myślę jednak że dziecko musi samo dojrzeć. No i wiele cierpliwości z naszej strony. Przypominania, pochwała jak zawoła, no ale łatwo mówić a w praktyce to różnie bywa.

A mała śpi i po 13 do lekarza. Mam nadzieję, że będzie ok.
 
reklama
Czarna spokojnie młody załapie tylko wiecej cierpliwosci
mowili w tv ostatnio zeby uczyc dziecko siusiania jak ma 1,5 roku
Niko dzisiaj ma faze plucia i robienia motorka
 
Marciaa powodzenia z praca i zeby Nikus byl grzeczny i pozwolil szybko ja napisac!!!

dronka duzo cierpliwosci!!!!

w koncu zadzwonilam do ksiedza, wiecie, ze chrzest nic nie kosztuje tutaj????Ten to jest dopiero ksiadz z powolania....
 
DZIEKI DZIEWCZYNY-DUŻO CIERPILOWŚCI MI BY SIE PRZYDAŁO a do takich nie należe:sorry:!!

Yra on ma kule ale woli skakać:) nawet sam fakt gipsu nie jest tak starszny jak to siedzenie w domu dla niego i przez to dostaje KOTA!! dostaje dożylne przeciwzakrzepowe w brzuch-musze mu robić:/ no i ma gips przed kolano lekki-ale poki ma szwy to jest kiepsko - dopiero za 2 tyg zdejmowanie bedzie mial!! A powiedz mi czy po wyjeciu blachy milalas zwolniie znowu i czy bolało jak wczesniej?? bo obawiam sie ze takistan moze sie pzredluzyc to :szok: juz wole by do parcy wrocicl i nam od czasu do czasu pomagal- niech to juz wroci do normalności!!!!!!!!!!!!
 
Neska zdrowka dla Blazejka! Jak ty sie czujesz? Maluch juz kopie?
Dronka cierpliwosci!! I szybkiego powrotu do zdrowia dla meza!
Katrinka oby zabki wyszly szybciutko i maly sie dlugo nei meczyl!
Heronek buziaki dla Redanka!

Mala dopiero padla od rana i to na sankach na spacerku. Skad te dzieci maja tyle sily??:) Noc znow z pobudkami i pojekiwaniem:( O 3 poszlam jej zrobic mleko, przychodze o moje dziecie spi:) Zjadla dopiero o 5.30. Gotuje pyszny obiad dla M bo wyjezdza juz dzis wieczorem. Znow zostajemy same z Olcia:(
Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
oj dziewczyny, znów Was nie nadrobię, mojemu czwórki ida i postanowił, że mnie wykonczy swoim marudzeniem:(((( jesc nie chce, spac nie chce, tylko jeczaco caly czas wola mamamamamama, albo ryczy:(((( dalam mu paracetamol, moze pospi troche i zapomni o tych zebach ehhhhh.
wszystkim malym jubilatom -wczorajszym, dzisiejszym- wszystkiego najlepszego ode mnie i od Frania, duzo zdrowka i braku bolesnego zabkowania;)
marcia ja napisalam prace w dwa tygodnie (bezdzietna bylam i pisalam nonstop, a natrzaskalam 140 stron), wiec biorac pod uwage ze masz Nikosia, to tak daje Ci z 3 miesiace :p powodzenia!
 
a ja spaliłam obiad dla Olci :/ masakra, niby tylko trochę się przypalił, ale cały won do kosza poszedł.

dronka, współczuję!
mysza_m mojej też chyba 4ki idą....


czy jest jakies dziecko, które NIE WAZY jeszcze 8 kilo???? czy tylko moja została??
 
Ionka nie martw się. Mój dopiero niedawno odbił się od 7 i wkroczył na 8 kg. Prawidłowo dziecko powinno w rok potroić wagę urodzeniowa. Ja długo się zamęczałam wagą małego. Teraz odpuściłam, bo skoro dziecko jest szczęśliwe i prawidłowo się rozwija to czym tu się przejmować :-) O ile dobrze kojarze to jeszcze Pola polusi ma chyba 7 kilo.
 
dronka nie to już zupełnie inny ból, mniej uciążliwy i wychodzi się tego samego dnia do domu. więc spoko. ja nie chciałam dalej zwolnienia lekarskiego, chciałam wracać do pracy, ale jak poszłam na komisje po odszkodowanie to lekarz złapał się za głowę że mogłam sobie krzywdę na całe życie zrobić takim szybkim powrotem do pracy i chodzenia. bo ja bardzo szybko po zdjęciu gipsu przełamałam strach i zaczęłam chodzić mimo tego że kulałam jakiś czas. i właśnie to może być jeden z wielu skutków ubocznych zbyt szybkiego chodzenia, że to kulenie na jedną nogę może ci się zakodować w głowie . także wszystko będzie zależało od niego.

dziewczyny po zdjęciach to nawet w ogóle nie widać że wasze maluchy mają po 8 kg. jeśli dziecko je , stale przybiera na wadze to się nie martwcie :)
 
reklama
Do góry