reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
blu, jak ja wróciłam do pracy (tylko na 2 dni w tygodniu), to na początku tez dzwoniłam co chwila, więc podziwiam, że Ty tego nie robisz :-) a jak juz był na komórce numer z domu, toprawie zawału zawczasu nie dostawałam, zanim odebrałam i usłyszłam, że dzwonią tylko rekreacyjnie ;-)

spacja naprawiona, ale jakos twardo chodzi.
 
Cześć!

Buziaki dla Przemka! I spóźnione dla Pawełka!
Zdrówka dla wszystkich chorych! Biedny Bartuś, znów szpital:(

Zaczęłam odliczać dni do zwolnienia. Już postanowiłam, że po feriach nie wracam do pracy:) Podobnie jak w zeszłym roku, bo wtedy początkiem stycznia pożegnałam się z pracą, a teraz zrobię to miesiąc później, bo i termin porodu mam miesiąc później;)
Dziś udało się nam wyjść na spacer. Padł śnieżek i było bardzo przyjemnie. Szymcio ostatnio w wyśmienitym humorze, wygłupia się, kochany mój:) Zaczął też wymawiać zupełnie nowe sylaby. Potrafi rozpoznać już bardzo dużo rzeczy, nie pokazuje jeszcze ich rączką, ale chwyta albo patrzy na daną rzecz i mówi "ooooo". I namiętnie robi papa:) Od razu człowiekowi lepiej na sercu, jak patrzy na takiego szkraba.

Życzę Wam miłego wieczoru i spokojnej nocy!
 
pawelek zasypia, M wyjechal na noc, wiec siedze sama, zaraz obejrze na wspolnej i sie wykapie, nic juz nie jem, chociaz nie powiem smaka robicie ;P
pawelkowi wychodzi druga dwojka na gorze i strasznie splakany dzis, nalezy do tych dzieciakow ktore fatalnie znosza zabkowanie, az sie juz balam czy to nie cos gorszego, ale temp nie ma

za to bartus naprawde biedny, tyle w szpitalach sie nalezy, zeby szybko przeszlo i zeby znow wiecej cos nie zlapal...
 
dzień dobry :)
oj kochane chyba umieram tak mnie wszystko boli. mała całą nockę przespała tylko rano zjadła kaszkę i zwróciła całą :( zobaczymy jak będzie dalej. M pojechał do pracy a Julka do babci bo jeszcze ją kaszle więc do szkoły nie bardzo.

lecę na śniadanko i wezmę jakieś leki.
miłego dzionka :)
Polusia zdrowka dla Ciebie i Polenki!


Dzisiaj Przemek ze mną w domu, nie dałam go do żłobka bo martwił mni ten jego kaszel. W nocy strasznie kaszlał, do tego stękał i popłakiwał.
Przemuś dzisiaj kończy 10 m-cy. Nie wiem kiedy to zleciało...
Ramari zdrowka dla Przemusia! I oczywiscie moc zyczen z okazji 10 miesiecy!

I Redan coraz gorzej, w nocy spalismy na zmiane z M, Mlody ma goraczke (pierwszy raz) i nie mogl spac inaczej niz na rekach....wiec sie zmienialismy....no i rano mu jeszcze nie zeszla....Dziewczyny, wiem, ze gdzies wczesniej pisalyscie, czym jeszcze mozna obnizac goraczke?Bo ten paracetamol w ogole nie dziala:-(. Przychodnia znowu jest nieczynna-kolejny bank holiday!!!Jak ten kraj funkcjonuje??? A szpital odpada...
Dla Redanka rowniez zdrowka! Ja goraczke zbijam eferalganem.

dziewczynki dostałam sms od Madzi - Bartuś w szpitalu ma zapalenie oskrzeli i duszności
Oj biedny Bartus:( Mam nadzieje, ze szybko minie i wroca do domu!

A ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy. Nastrój kiepski :-(. Myślę jak maluchy znoszą rozstanie, ale nie dzwonię :no:.
Maluchy pewnie byly przeszczesliwe jak wrocilas??:)

Synek ma anginę niby już lepiej, ale dzisiaj na plecach i dekoldzie zobaczyłam plamki, już sama nie wiem co to??? Tryzdniówka z angina?
Oj same choroby:( Dla malego rowniez zdrowka zycze!

My juz po koledzie. Byl znajomy ksiadz wiec luzik:)
Zrobilam pizze i byla pysznaaaaaaaaaa. Ramari dziekuje za przepis!
Moja Olenka jakas dziwna ostatnio. Marudna i najlepiej czuje sie u mnie na rekach. Ciekawe czy to wina zabkow?! Poczekamy, zobaczymy. Wogole to ostatnio strasznie sie denerwuje jak jej nie dam czegos co ona sobie akurat upatrzyla (przewaznie sa to zakazane rzeczy). Czy Wasze dzieciaki tez takie nerwowe?
Jeszcze jedno pytanie. Ola ciagle stoi na paluszach. Zadko stoi na calej stopie. Nie wiem czy sie martwic?! Co myslicie?
 
reklama
Nesia- moja jest też taka mała terrorystka, jak jej czegoś nie pozwalam to krzyk straszny;-). Z tym wstawaniem na paluszkach to nie mam pojęcia jak jest.

Bluberry- na pewno szybko się przyzwyczaisz choć zawsze tęsknota za maluchem pozostanie.


Biedna Madzia i Bartuś- ale się dziecinka po tych szpitalach namęczy:-(.

Ja jutro do lekarki z mała się wybieram. Kontrolna wizyta po szpitalu. Zobaczymy jak wyszły badania krwi i czy przybrała na wadze. Oczywiście już się martwię, żeby nic złego nie wyszło:-(
 
Do góry