reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witam i od progu życzę wszystkim zdrówka.
spacja mi niezbyt działa i muszę walić jak na maszynie do pisania :/

heronek, spróbuj z Nurofenem, Calopl moim zdaniem jest raczej przeciwbólowy.
 
Dziewczyny, wiem, ze gdzies wczesniej pisalyscie, czym jeszcze mozna obnizac goraczke?Bo ten paracetamol w ogole nie dziala:-(.
5 ml nurofenu, albo 2,5 ml nurofenu forte. A paracetamolu może dajesz za małą dawkę?

Biedny Bartuś. Zdrówka życzę! Adaś też ma skłonności do obturacji, ale jeszcze nie miał duszności, tylko świszczący oddech i dostawał na to wziewy. No i oskrzela zawsze były czyste na szczęście.

A ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy. Nastrój kiepski :-(. Myślę jak maluchy znoszą rozstanie, ale nie dzwonię :no:.
 
blueberry - pewnie znoszą lepiej niż Ty. Ja to co 2 godziny dzwoniłam jak Wiki do żłobka dałam. Ale po 2 dniach się przystosowała i było ok.
Filip tez mi słabiej na paracetamol reaguje. Ostatnio to po godzinie dopiero mu lekko spadła. Po ibufenie szybciej i na dłużej mu spada
 
dzieki dziewczyny za rady,siostra juz u mnie jest, wiec zaraz pojade po nurofen....
blu daje 5ml,jak jest napisane...moze rzeczywiscie, jak ionka pisze, ten calpol jest bardziej prezciwbolowy

blu powodzenia!wiem, jak ciezko to jest....a kto siedzi z chlopakami?

ionka u mnie spacja tez nie dziala, Redan mi rozwalil...:-D

oj biedny Bartus, tak czesto w tych szpitalach....
 
blu dzielna jesteś, że nie dzwonisz, będzie dobrze! ja wracam planowo do pracy za 10 miesięcy...

Biedy Bartuś - znów szpital no:-(
 
reklama
Do góry