reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

heronek zdrówka dla Redanka. Ja małemu dawałam ibufenD, w składzie jest ibuprofen.
n&h trzymam kciuki, żeby szybko je wypisali. Szpital to największe siedlisko bakterii. Jak byłam z Przemkiem dwa razy, to raz złapałam rotawirusa, a drugim razem zapalenie zatok.
 
reklama
heronek możesz podać nurofen w syropie , w czopku. możesz też zrobić kąpiel ale nie chłodną tylko taką letnią, możesz też zrobić obkłady z ręcznika zamoczonego w letniej wodzie zwłaszcza rączki, karczek. ubrać w przewiewne ubranko, nie ubierać za ciepło.
 
ramari wszystkiego najlepszego dla Przemusia :tak: ale ten czas leci

Heronek my również zbijamy nurofenem ostatnio w syropku ma fajne smaki

Mój smyk odsypia kilkudniową wizyte u babci i sylwestra :tak: pozatym widać już 5 ząbka :-D. Pogoda do dupy a ja musze dzisiaj na zakupy się udać bo chciałam kupić Oli serie książeczek Obrazki dla maluszka, bo jak wczoraj byliśmy u znajomej to jej synek taką ma i Ola nie mogła się od nich oderwać.
Miłego dnia
 
witajcie,:-)
kurcze jak wy znajdujecie ten czas zeby tyyyle napisac;-)... wasze dzieci jeszcze tak fajnie spia? u nas z tym kiszka, jedna drzemka a ja wszystko w tym czasie ogarniam...
juz w domku ale nie mam auta wiec jakby uziemiona na swoim osiedlu, ale coz dobrze ze czw wolny to bedzie M ze swoim wozem, damy rade, jutro ide do pediatry po recepty na mleczko, a wyszlo nam chyba uczulenie jednak na banana, mam nadzieje ze nic wiecej, w tym tyg kolejne podejscie do pomidora bo tego pewna nie jestem, zreszta banana na stowke tez nie;-) ech

ramari
buziaki dla przemka:tak:

heronek
zdrowka dla redanka:tak:
 
Hej!
Alez u nas dzis sypie....my po zakupkach , mała grzemie z małżem, starsza w przedszkolu. Ufff teraz obrałam buraczki i marchewke dla małej a my dzis pałaszujemy lasagne......:tak:!
Mała mi wczoraj spadła z łóżka...jak się przestraszyłam...moja głupota....:wściekła/y:!
Niom spadam teraz do robotki w kuchni i miłego śnieżnego dzionka!

ramari buziak dla Przemusia
 
Heronek- zdrówka dla Redanka. JAk mała miała temperaturę to tylko u mnie na rękach cały czas i te smutne oczka- straszne :-(
Ramari buziaczki dla Przemcia, Moniskabe spóźnione buziaki dla Pawełka:tak:
Mała śpi już 1,5 godz.:szok: jak na nią to długo. Ja zrobiłam 2 prania , prasowanko, zupkę dla małej i teraz trochę poczytam.

Wczoraj byliśmy na zakupach. Wyprzedaże na całego! Masakra kolejki do przymieżalni, do kas. Trzeba umieć kupować na wyprzedaży. Ale się obkupiłam:-) Kozaczki, kurtka na wiosnę, tunika, cieniutki sweterek, legginsy i 2 bluzeczki jeszcze. Ale jestem zadowolona. Małej też nakupowaliśmy parę sztuk:-)
 
Witam,

Kurczę jak tylko Madzia napisze że Bartuś lekko podziębiony to zaraz kończy się szpitalem. Biedactwo:-( Dużo zdrówka dla Bartusia. Szybkiego powrotu do domku!

Myślałam że będę mieć więcej czasu ale Marcelka drzemka chyba już się skończyła.;-)
Niedługo małż wraca z pracy, obiadek i ja uciekam do pracki a M zostaje z małym. W ogóle już nie mogę doczekać się wiosny bo rodzice w połowie kwietnia wyprowadzają się na wieś.:tak: Mam kochanych rodziców ale co ja będę mówić każda wie...:-D teraz też w tygodniu są 5 dni tutaj, 2 na działce ale od kwietnia na pół roku na stałe.:tak:
Ramari Buziaczki dla Przemka! :*
 
reklama
heronek ja ostatnio zbiłam bardzo szybko temperaturę olkowi podając Bufenik, 20 min. i temp zaczęła spadać i całą noc już mu nie wzrosła. Właśnie ibuprofen jest lepszy niż paracetamol i jeszcze działa przeciwzapalnie. Tyle że ibuprofen możesz dawać co 6 godzin, ale między czasie można dawać paracetamol.

Olek się obudził, później dopiszę więcej...
 
Do góry