reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
O kurcze ale super to centrum i chyba fajniejsze niż fisher price. Może też się skuszę, bo Młody jutro kończy 5 miechów :D

a i widze, że tu się dziewczynki przedstawiacie i o uzależnieniach piszecie, no to może i ja...
No to jak w Rejsie: urodziłam się w lutym, w połowie, w drugiej połowie a tak dokłddnie 25 lutego :D mam 28 wiosen i na imię Mał(n)gosia ;) Oczywiscie Franko to moje straszne uzależnienie, a poza tym jestem zecydowanie music-addict, kawa, kawa i jeszcze kawa, czekolada, ubrania i buty oczywiście, no i polityka niestety:/
 
Ostatnia edycja:
czarnuszka pewnie masz rację ale ja nie czuję się jeszcze gotowa dlatego moje uznanie dla Ciebie, ja w Twoim wieku to jeszcze miałam pstro w głowie:-D
Dzięki dzięki, ale czasem zaluje ze tak szybko sie zdecydowalam na dzieci z jednej strony a z drugiej sie ciesze bo jak bede po 30 to moje dzieci beda juz duze a ja nadal mlodziutka i ...:-D

dobry wieczór! Jej nadrobić Was będzie ciężko. Nie miałam czasu ostatnio, szkoła, przedszkole i Franko któremu idzie drugi ząbek wykańczają mnie. Po za tym coś źle się czuje ostatnio ... gdyby nie to że to całkowicie niemożliwe to bym nawet o ciąży myślała he he. Dziś miałam wizytę rodzeństwa, więc obiadek u mnie, dzieciaki dostały prezenty. Franko super zabawkę z fisher price :) i ciuszki :) no i zapas słoiczków. A ja od brata mały zastrzyk finansowy:) myszowatagratuluję zęba :). A ja jestem Paula i mam 26 lat i 6 miesięcy 2 tygodnie i 6dni he he i jestem uzależniona od miłości do moich cudownych dzieci.
Widze ze tez wczesnie zaczelas z dzieciakami hehe jak ja :) :tak:;-)

witajcie jestem Marta mam 21lat i kocham mojje dziecko nad zycie:)
oo Milo Cie poznac hehehe:-D



Wiecie co ja tez jestem z listopada skoncze 22 lata 21 listopada a swoja drogą to miałam byc o rok mlodsza bo mialam sie urodzic w styczniu a wyjeli mnie z brzucha mamy 2 miechy wczesniej , bylam wczesniakiem i mam 177 cm wzrostu i 80 kg !! fajny wczesniak co nie:-D
 
a mnie obiadek dziś mężuś robi :) ja się relaksuję bo zaraz zostaję sama z Polą bo Julka a tatą jadą sobie gdzieś :)

a ja ostatnio kebab i mcdonalds i pizza.. a brzuch rosnie... dobilam juz do 70 kg , czyli odkad karmie butelka 5kg+.
ale coz.. nie ma czasu na gotowanie... jutro do pracy na 11,wiec mam nadzieje cos ugotowac :-)

Ja mam na imie Monika mam 22 lata. :-)
 
Witam!

Kurczę dziewczyny martwię się bardzo. Mam pytanie do mam których dzieci ząbkują lub ząbkowały. Moje dziecko od dwóch dni jest jakieś podmienione, znaczy w dzień ok jakoś dajemy radę ale w nocy budzi się o wiele częściej niż do tej pory i to z przeraźliwym płaczem a co najgorsze bardzo trudno go uspokoić dziś np. od 3:30 do 5:-( marudzenie i płacz co chwilę. Ząbków narazie nie widzę, dziąsełka niby też w normie, czy u którejś z Was też miały miejsce takie sytuacje? Dziś to płakałam razem z nim bo on nigdy nie miał kolek i to co dziś w nocy się działo było dla mnie zupełnie czymś nowym i tak mi było go szkoda, nigdy wcześniej nie miałam sytuacji że nie mogłam go uspokoić. Temperatura była w normie 36.5. Dzisiejsze nocne zasypianie też porażka (od 3 m-cy zasypia na noc samodzielnie bez większych problemów) a dziś koncert i dopiero zmęczony gdy go klepałam po pieluszce w końcu usnął:-:)-(Boję się co dziś w nocy nas czeka. Oby było lepiej. Czy to możliwe że ząbki idą i stąd te odmienione zachowanie?
 
ja ci niestety nie pomogę, u nas ząbkowanie odbyło się zupełnie bez objawowo, gdyby nie to że wyczułam ząbki a potem zobaczyłam 2 dolne nic by nam nie dał odczuć.

może kup maść na dziąsełka?
 
reklama
Witam!

Kurczę dziewczyny martwię się bardzo. Mam pytanie do mam których dzieci ząbkują lub ząbkowały. Moje dziecko od dwóch dni jest jakieś podmienione, znaczy w dzień ok jakoś dajemy radę ale w nocy budzi się o wiele częściej niż do tej pory i to z przeraźliwym płaczem a co najgorsze bardzo trudno go uspokoić dziś np. od 3:30 do 5:-( marudzenie i płacz co chwilę. Ząbków narazie nie widzę, dziąsełka niby też w normie, czy u którejś z Was też miały miejsce takie sytuacje? Dziś to płakałam razem z nim bo on nigdy nie miał kolek i to co dziś w nocy się działo było dla mnie zupełnie czymś nowym i tak mi było go szkoda, nigdy wcześniej nie miałam sytuacji że nie mogłam go uspokoić. Temperatura była w normie 36.5. Dzisiejsze nocne zasypianie też porażka (od 3 m-cy zasypia na noc samodzielnie bez większych problemów) a dziś koncert i dopiero zmęczony gdy go klepałam po pieluszce w końcu usnął:-:)-(Boję się co dziś w nocy nas czeka. Oby było lepiej. Czy to możliwe że ząbki idą i stąd te odmienione zachowanie?
u nas niby jeszcze zabkow nie widac, ale w nocy rowniez zdarza sie placz.
Ostatnio obudzil sie o 22.30 z wielkim rykiem, jak wsadzilam palucha do buzi i posmarowalam mascia Bobodent to jak reka odjal.. od razu usnal..
 
Do góry