reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dziewczyny dziekujemy za zyczenia:) TO ja chyba najstarsza:) W listopadzie stuknie36:(
Zimno mi dzisiaj od rna mnie trzepie...a synek ma katar:( Jestem sama z dziećmi ,bo mężuś w terenie jakaś pilna robota:(
Póżniej nadrobie wcorajszy dzień.Myszowata wprawiłąm sie w pieczeniu chlebka w automacie:)Już wychodzi pieknie:) Idę piec ciasto kochane moje:)
 
hej,
a ja zdycham, nos zawalony, gardło głowa boli, chrypa na maksa, a żeby było mało jestem sama dziś, a nie mam siły normalnie, jakby ktoś mi cegły na ramienia położył, eh........:(
frotka wszystkiego naj naj dla Milenki, moja za 6 dni kończy 7 miechu, kurcze, a rok temu o tej porze takie malutkie były:)
 
Ja 12,11:) skorpionica...a Ty blu?:)Moja maruda dziś tylko na ręce,już mam dość.Jeść też nie chce, obiadku trzy łyzeczki, póżniej pluła.Mleko z butelki na raty wypiła.Z góry obie jedynki wychodzą.Dobrze,że goraczki nie ma jak przy dolnych:)Ciasta nie zaczęłam nawet , dobrze że rosół raniutko ugotowałam, a na drugie mam z wczoraj paprykę nadziewaną.Do tego cisnienie skacze , ziewam okrutnie.U nas w miescie winobranie sie zaczęło, masę imprez, podjedziemy może ,jak T nie wróci zbyt póżno.
 
heja
ja po zakupach szybkich :) tata został z Nikosiem nakarmil ładnie zjadł 130 bez dodatku kaszki...mi tak ładnie nie je !!
uszykowałam małego na basen bo jutro na 15.30 pierwsza lekcja :) juz się nie mogę doczekać. Ł. się kapie z małym ciekawe jak pojdzie ja bedep odpatrywac i kamerować o ile będzie mozna...
ja na obiad zupa z paczki haha nie chciało nam się gotować
jutro wkoncu załatwiamy chrzciny bo zwlekamy i zwlekamy
Niki dostał to centrum gimnastyczne ale chicco jednak kupiłam bo tylko taki był i roznosi nogami własnie ze go nie bolą ;-) bardziej rajcuje go to ze wali nogami niz to co tam gra i miga
 
reklama
Do góry