reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dobry wieczór! Jej nadrobić Was będzie ciężko. Nie miałam czasu ostatnio, szkoła, przedszkole i Franko któremu idzie drugi ząbek wykańczają mnie. Po za tym coś źle się czuje ostatnio ... gdyby nie to że to całkowicie niemożliwe to bym nawet o ciąży myślała he he. Dziś miałam wizytę rodzeństwa, więc obiadek u mnie, dzieciaki dostały prezenty. Franko super zabawkę z fisher price :) i ciuszki :) no i zapas słoiczków. A ja od brata mały zastrzyk finansowy:) myszowatagratuluję zęba :). A ja jestem Paula i mam 26 lat i 6 miesięcy 2 tygodnie i 6dni he he i jestem uzależniona od miłości do moich cudownych dzieci.
 
reklama
witam sie i ja ha ha
karolina lat 27, juz prawie 6 miesiecy moim swiatem jest pawelek :-)

tez mam talent obejrzalam zaraz sie poloze jutro ciezki dzionek, wycieczka do znajomych itp

dobrej nocki!!
 
witam się wieczornie i zaraz mykam do łóżka, może talent do końca obejrzę albo jutro powtórkę
polusia co za kraj u nas w tesco te pampersy są po 92zł
patinka współczuję tej akcji z piecykiem, całe szczęście, że Małej nic poważnego się nie stało, ale co się strachu najadłaś to Twoje
monia trzymam kciuki za dalsze powodzenie biznesu

A u nas dziś wielkie wydarzenie....mamy lewą dolną jedyneczkę!!!!:-)

Gratulację zębolka:)
 
polka_84 mi tez raz przyszla @ i nadal karmie piersia, ale ona przyszla tylko raz ze 3 miesiace temu i do tej pory drugiej nie bylo, wiec moze to tak tylko jednorazowo :)

wy juz sobie smacznie spicie to i ja sie zbieram do spania. Jutro wizyta u tesciow i potem zamawiamy knajpke na chrzciny. Milej niedzieli wam zycze.
 
hej witajcie niedzielnie:-)kurka to chyba ja zapoczątkowałam to przedstawianie się i mówienie o sobie, a ja myślam, że tu już wszyscy "obnarzeni" tylko ja zostałam he he;-)Co do uzależnienia to podstawowym jest mój syn, moja rodzina a dodatkowo rafaello, mocna i słodka kawa i dobre książki, nie lubie natomiast prasować;-) No a tak codziennie to noc minęła ok, Mały troszkę jęczał, ale M skutecznie walczył z tym masując mu dziąsła. W ogóle śmieszny ten jego ząbek taki ostry jak igiełka;-)Dziś będę znów sama gotować Frankowi, w końcu niedziela to obiad domowy obowiązkowy;-)
Miłego dnia Wam życzę:-)
 
reklama
Witam się porannie

A ja już myślałam, że jestem najstarszą młodą mamą na forum :)
Sylwia 33, ech, no i oczywiście nie wiedziałam, że można TAK KOCHAĆ dzidziora. Jest całym moim światem.

Młody nie ma jeszcze 6 mscy a ja już chciałabym być znowu w ciąży.

Emilka, trzymam kciuki za Was. Niech Jasio siedzi jak najdłużej w brzuszku.

pozdrawiam wszystki mamole, buziaki dla dzieciaków
 
Do góry