reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
myszowata pulsujace ciemieniaczko jest calkiem normalne. Szczegolnie zaraz po placzu, albo przy wiekszym wysilku

missiiss czyli szew bardzo pomaga, kurcze a czy wiadomo juz dlaczego tak sie u Ciebie dzieje?? Jasiu nie kop tak mamusi mocno :)

patinkakrk wspolczuje, kurcze mam nadzieje ze wszystko szybko sie zagoi a coreczka o wszyskim szybko zapomni, babci sie pewnie niezle dostalo.

naughty uzaleznilas sie powiadasz :) z wiekiem przechodzi ;)

misia82 witaj na forum :)

Moniska oby biznes szedl tylko do przodu :)

Moje dziecie od wczoraj strajkuje z jedzeniem, ja nie wiem juz co mam z nia zrobic.
 
A mi sie juz marzy o dzidziusiu i najlepsze sa sny ze ja w ciązy jestem,ale jak to mówią sny odwrotnie sie sprawdzają.Dzieki za dobre słowa:)
a wlasnie ze mi sie sny te sprawdzily i w pierwszej i w drugiej ciazy snilo mi sie ze jestem i bylam, a jak sie staralismy i nam sie nie udawało to mi sie snilo ze nie jestem i nie bylam:-D

hej dziołszki

madzia wszystko napewno bedzie dobrze :) bartus jest silnym chlopcem ma to po mamusi w koncu :) napewno szybko po operacji wroci do siebie i bedzie cudownie. tego wam zycze i trzymam mocno kciuki bo ich nigdy za malo &&&& :)

ja juz skonczylam 25tc zaczyna sie 26 ehhh w srode bylam na badaniu i sie okazalo ze mam rozwarcie wewnatrz na 6,4mm w ksztalcie Y i gdyby nie szew juz by bylo po wszystkim. w czwartek bylam w szpitalu na ktg i dokladnym usg sprawdzajacym serduszko jeszcze raz i narazie wsio ok. ktg tez ladne wyszlo az sie dziwili ze w tym tygodniu ciazy dzidzior nie spierdzielal z akcja serca tylko siedzial ladnie wjednym miejscu jak trusia. od czwartku ogolnie jestem na fenoterolu i od czwartku maly napiernicza mnie po szyjce dogami i po tylko takie mam wrazenie i mnie bardzo boli :/ w poniedzialek jak nie przestanie tam kopac dzwonie do swojego profesora i mu powiem o wszystim i chyba poprosze o skierowanie do szpitala. chcialabym tam zostac do 32 tygodnia w razie czego by mu podali sterydy na plucka a tak jak ja mam poltora GODZINY dorgi do nich do szpitala to w razie czego tylko by zle bylo. wiec bede go blagala bo sie strasznie boje ze on tymi swoimi nogami nakopie tak ze ten szew w koncu sie zsunie i dupa bedzie. co mnie cieszy to to ze ma juz 800gram . antos jak sie urodzil mial 540 g wiec jest coraz wiekszy i kazdy grammnie cieszy alle chyba znow bede pierwsza mama ktora sie rozpakuje za wczesnie. oby tylko nie za wczesnie i zeby jasio byl przy mnie juz caly czas tu na ziemi az nie dorosnie i sie nie ozeni :p :)

pozdrowionka dla was wszystkich :) i caluski :)
O Ludzi Emilka Ty to masz przeboje. Jaśku Ciotka Ci kaze siedziec w brzuszku, nie ma co sie spieszyc w taka brzydka pogode a w brzuszku cieplo :)

ja miałam pierwsza miesiaczke około dwóch tygodni ale mój gin mnie uprzedzał że tyle może trwać, pożniej po tygodniu był znowu około tygodnia i na tym koniec:) jedyne co to nie trace na wadze i zostało mi 10 kg po ciązy ale przy mojej wadze sprzed ciązy 46 kg ciesze sie z tych 10 kg :)
zazdroszcze ze masz taka wage jejciuuu ja juz schudlam 17 kg a nadal mam sporo kg za duzo:angry:ale juz mnie denerwuje to odchudzanie:-(

dziewczyny normalnie nie uwierzycie ale przezylam wlasnie najgorszy dzien w moim zyciu...
zostawilam moja małą babci i poszlam na zakupy obiadowe... wracam i wyobrazcie sobie babcia w panice dziecko placze uspokoic sie nie chce..:(:no: okazuje sie ze mala dotkla sie goracego piecyka.. no cholera jasna jak mozna do czegos takiego dopuscic :wściekła/y::angry: no smigiem na pogotowie bo cala dlon miala poparzona i pecherze jakies normlanie masakra... opatrzyli ja okazalo sie ze podobno nie ma tragedii ze sie szybko zagoi a ona tak cierpiala normlanie nie zycze nikomu:(((((
o ja PIER***!!! , babc9e jednak sa do kitu pod tym wzgledem, za maly refleks.... jejciu wspolczuje, biedactwo malutkie :(:-(

jak na terapii AA :-D

Jestem Maja, mam 26 lat i jestem uzależniona od swojego dziecka już od 5 miesięcy :-)
No !!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahaa
To moze i ja opowiem moja historie...nazywam sie Sandra mam 22 lata i mam dwóch synów i jestem od Nich uzalezniona , :happy2:
 
hej dziewczyny :-)

dzisiaj otwarcie, musze jutro podejsc z aparatem do sklepu i pocykac dla Was fotki :-)
jak na pierwszy dzien, to powiem Was ze naprawde utarg byl spory. Jakby tak bylo do konca miesiaca to bym skakala do gory.
Przepraszam, ze Was nie odwiedzam na forum, ale ostatnie dni to pracowalismy w sklepie do 23 , zeby sie wyrobic.

Mam nadzieje, ze dzieciaczki zdrowe i swietnie sie rozwijaja.
Moj Pawelem we czwartek skonczyl pol roku :-)
a dzisiaj widze, ze juz siedzi. Potrafi sam usiedziec nawet kilkanascie minut, dopoki mu sie nie znudzi albo cos nowego go nie zainteresuje. :-)

pozdrawiam Was goraco i obiecuje w weekend zajrzec. Buziaki w czolka dla dzieciaczkow :*
Kiedys czytalam że otwierasz Lumpa ?? dobrze wyczytalam ? jak tak to zycze powodzenia , swietny inbters, ja kocham lumpy :)
 
moniskabe- super że interesik się tak dobrze zaczął, to dobrze rokuje-3mam kciukasy
patinkakrk-o boziiiiiiiiuuuuuuu biedactwo, oby szybko doszła do siebie, ciotka całuje i życzy zdrówka dla kruszynki
 
hej dziołszki

madzia wszystko napewno bedzie dobrze :) bartus jest silnym chlopcem ma to po mamusi w koncu :) napewno szybko po operacji wroci do siebie i bedzie cudownie. tego wam zycze i trzymam mocno kciuki bo ich nigdy za malo &&&& :)

ja juz skonczylam 25tc zaczyna sie 26 ehhh w srode bylam na badaniu i sie okazalo ze mam rozwarcie wewnatrz na 6,4mm w ksztalcie Y i gdyby nie szew juz by bylo po wszystkim. w czwartek bylam w szpitalu na ktg i dokladnym usg sprawdzajacym serduszko jeszcze raz i narazie wsio ok. ktg tez ladne wyszlo az sie dziwili ze w tym tygodniu ciazy dzidzior nie spierdzielal z akcja serca tylko siedzial ladnie wjednym miejscu jak trusia. od czwartku ogolnie jestem na fenoterolu i od czwartku maly napiernicza mnie po szyjce dogami i po tylko takie mam wrazenie i mnie bardzo boli :/ w poniedzialek jak nie przestanie tam kopac dzwonie do swojego profesora i mu powiem o wszystim i chyba poprosze o skierowanie do szpitala. chcialabym tam zostac do 32 tygodnia w razie czego by mu podali sterydy na plucka a tak jak ja mam poltora GODZINY dorgi do nich do szpitala to w razie czego tylko by zle bylo. wiec bede go blagala bo sie strasznie boje ze on tymi swoimi nogami nakopie tak ze ten szew w koncu sie zsunie i dupa bedzie. co mnie cieszy to to ze ma juz 800gram . antos jak sie urodzil mial 540 g wiec jest coraz wiekszy i kazdy grammnie cieszy alle chyba znow bede pierwsza mama ktora sie rozpakuje za wczesnie. oby tylko nie za wczesnie i zeby jasio byl przy mnie juz caly czas tu na ziemi az nie dorosnie i sie nie ozeni :p :)

pozdrowionka dla was wszystkich :) i caluski :)

Musi być dobrze, trzymam kciuki!! I widzę, że będzie jednak chłopiec?

patinkakrk współczuje,biedne dzieciątko, ale dobrze, że nic gorszego się nie stało!


Ja mam na imię Karolina, mam 25 lat :) tak jak ty yra hihi :)
 
Hejka!

Heheh no to i ja kolejna uzależniona Agnieszka lat 27, moim nałogiem jest syn Marcel 5 miesięcy 3 tygodnie. Również dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie.

moniskabe Brawo! Oby każdy dzień był tak dobry jak ten dzisiejszy.

missiiss Trzymam mocno kciuki za Jasia żeby w brzuszku siedział jak najdłużej!!!

patinkakrkWspółczuję kurcze niefajna sytuacja mega stres i niezręczność na pewno w stosunku do babci:-(

Dziś w Poznaniu wróciło lato!!!:-) Było tak cieplutko. Cały dzień spędziliśmy na powietrzu bo M brat z żoną kupili działkę budowlaną i byliśmy im pomóc zebrać kamienie żeby można było później ziemię przeorać. Była jeszcze ich 7 letnia córeczka teściowa i moi teście, zrobiliśmy sobie piknik. Super bylo. Marcel zachwycony bo kuzynka sie z nim caly czas bawila. Kurka musze wylaczyc kompa i wlaczyc jeszcze raz bo mi polskie znaki zjadlo:angry:

Co do posiadania wiecej dzieci to ja jak najbardziej ale tak za jakies 3 lata, boje sie teraz gdyz moja kuzynka ma rok i 3 mce roznicy miedzy dziecmi i ciezko najtrudniej bylo jej kiedy starsza coreczka jej jeszcze bardzo potrzebowala a ona nie miala dla niej tyle czasu bo braciszek urodzil sie z charakterkiem;-) Pomaga jej moja ciocia jej mama i mowi ze bez niej nie dalaby rady. Pewnie gdyby musiala to by dala ale ciezko. No ale my tez mamy tu mamusie z niewielka roznica miedzy dzieciaczkami i dzielnie sobie radza wiec to indywidualnie od rodzicow zalezy, mi strach na razie nie pozwala. Troszke jeszcze poczekamy. Ale sie rozpisalam. Uciekam na mam talent, w koncu cos sie w tej telewizji dzieje.
 
Hejka!

Heheh no to i ja kolejna uzależniona Agnieszka lat 27, moim nałogiem jest syn Marcel 5 miesięcy 3 tygodnie. Również dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie.

moniskabe Brawo! Oby każdy dzień był tak dobry jak ten dzisiejszy.

missiiss Trzymam mocno kciuki za Jasia żeby w brzuszku siedział jak najdłużej!!!

patinkakrkWspółczuję kurcze niefajna sytuacja mega stres i niezręczność na pewno w stosunku do babci:-(

Dziś w Poznaniu wróciło lato!!!:-) Było tak cieplutko. Cały dzień spędziliśmy na powietrzu bo M brat z żoną kupili działkę budowlaną i byliśmy im pomóc zebrać kamienie żeby można było później ziemię przeorać. Była jeszcze ich 7 letnia córeczka teściowa i moi teście, zrobiliśmy sobie piknik. Super bylo. Marcel zachwycony bo kuzynka sie z nim caly czas bawila. Kurka musze wylaczyc kompa i wlaczyc jeszcze raz bo mi polskie znaki zjadlo:angry:

Co do posiadania wiecej dzieci to ja jak najbardziej ale tak za jakies 3 lata, boje sie teraz gdyz moja kuzynka ma rok i 3 mce roznicy miedzy dziecmi i ciezko najtrudniej bylo jej kiedy starsza coreczka jej jeszcze bardzo potrzebowala a ona nie miala dla niej tyle czasu bo braciszek urodzil sie z charakterkiem;-) Pomaga jej moja ciocia jej mama i mowi ze bez niej nie dalaby rady. Pewnie gdyby musiala to by dala ale ciezko. No ale my tez mamy tu mamusie z niewielka roznica miedzy dzieciaczkami i dzielnie sobie radza wiec to indywidualnie od rodzicow zalezy, mi strach na razie nie pozwala. Troszke jeszcze poczekamy. Ale sie rozpisalam. Uciekam na mam talent, w koncu cos sie w tej telewizji dzieje.
wcale nie jest tak zle, wiesz moj Sebus mial rko i 4 miesiace kiedy urodzilam Krystianka, na poczatku bylam bardzo przerazona i tylko na poczatku sebi byl zazdrosny i nie mogl sie nastawic ze jest jeszcze jakas inna dzidzia aleteraz to go kocha, chodzi do niego przytula, nawet na rece chce go wziac daje mu zabawki niby ma niecale 2 latka ale potrafi hehe i najsmieszniejsze jest jak wyciera mu slinke jak lezy na brzyszku, bierze pieluszke i wola "sina" i mu wyciera tak delikatnie, super jest, nia patrz ze ktos ma ciezko wiec Ty tez bedziesz miala, ja daje rade sama nikt mi kompletnie nie pomaga bo maz caly dzien w pracy a jestem mloda i wogole.
 
Oj ja to tez jestem uzalezniona moim nałogiem tez jest synciu który juz niedługo bedzie miał 7 miesiecy.Bartus po kąpieli i najedzony teraz odlatuje:)
Podziwiam młode mamuski z 2 dzieci lub wiecej,ja niewiem czy bym dała rade.
 
reklama
Do góry