reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Missis kochana, jak dobrze że ten szew masz, uffff...3mam mocno bardzo mocno kciuki, i wiem że wszytko będzie dobrze i Jasio będzie zdrowym pięknym i szczęśliwym chłopcem, ale Ty wiesz że ja myślami jestem z Wami, i kciuki mocno zaciśnięte mam:*********buziak kochana:***********
 
reklama
Dzieńdoberek :)

Missis Kochana dzielna jesteś!!!!!:* Dacie rade!!!:) Niech Twój Maluszek sidzi tam grzecznie w brzuszku i nie kopie mamusi !!!!! Ciocia tak mówi i tak ma być :)
madzia trzymajcie sie!!!! Bartus to silny facet:)

My fajnie nocke przespalismy. Franko zrobił pobudke o 7:00 ale jeszcze pokimałam do 7. Te pobudki o 4:30 musiałam odespać ;) Dzisiaj dałam mu do rączki chrupeczka kukurydzianego i aż się trząsł z radości :) Fajnie pociumkal i zjadł. Teraz fajnie śpi a ja mam chwilke dla siebie. Musze mieszkanko posprzątać bo z leksza syf ;/ Obiadek sie gotuje...gulasz wołowy :) z kaszą mmmmniammmm :) Ja mam czasami wrażenie ze jestem w ciązy bo @ nie mam ale ja biore Azalie no i karmie piersią dalej więc sie uspokajam ;)
Miłego dnia:*
też brałam azalie, ale jak dostałam okresu będąc na niej, to trwał on ponad miesiąc, aż poszłam do ginka i kazał mi odctawić, i okres od razu się skończył.
 
też brałam azalie, ale jak dostałam okresu będąc na niej, to trwał on ponad miesiąc, aż poszłam do ginka i kazał mi odctawić, i okres od razu się skończył.
ja miałam pierwsza miesiaczke około dwóch tygodni ale mój gin mnie uprzedzał że tyle może trwać, pożniej po tygodniu był znowu około tygodnia i na tym koniec:) jedyne co to nie trace na wadze i zostało mi 10 kg po ciązy ale przy mojej wadze sprzed ciązy 46 kg ciesze sie z tych 10 kg :)
 
dzieki dziewczyny wiem ze jestescie z nami ja w ogole nie wiem co te moje dzieci maja w sobie takiego ze cholerki male ciagle kopia po dole jak nie antos to jas no dechy mam i wymiekam ... jak juz sie urodzi to taki lanie na kolanie bedzie ze hoho :)
 
Witajcie weekendowo:)
Przez tydz mój K miał urlop i siedzielismy w domu i qrna olek on jest bardziej absorbujący niż nasze dziecko!! dlatego czasu na BB nie było:/

Marti moja przez 6tygodni prztyła 1 kg i jak policzyc na 1 miesisac to identycznie jak twoja Gabrysia przytyła moja wiec nie masz co sie martwic:) no i wazy juz 6800:):) i lekarz pochwaliła ze slicznie przytyła bo wskoczyla na 25-50 centyl z 10!!

Missiiss trzyamy kciucki i oby tym razem bylo wszytko dobrze

A my dzis idziemy na pępkowe do 2 tygodniowego Huberta-boziu ja nie pamietam jak mała byla moja corcia:) tak szybko sie zapomina !! a czas leciiiiiiiiiiii ok odezwe sie jutro:)

milego weekendu bo piekne słonko świeci a w domu u nas 18 stopni !!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrr
 
hej dziewczyny :-)

dzisiaj otwarcie, musze jutro podejsc z aparatem do sklepu i pocykac dla Was fotki :-)
jak na pierwszy dzien, to powiem Was ze naprawde utarg byl spory. Jakby tak bylo do konca miesiaca to bym skakala do gory.
Przepraszam, ze Was nie odwiedzam na forum, ale ostatnie dni to pracowalismy w sklepie do 23 , zeby sie wyrobic.

Mam nadzieje, ze dzieciaczki zdrowe i swietnie sie rozwijaja.
Moj Pawelem we czwartek skonczyl pol roku :-)
a dzisiaj widze, ze juz siedzi. Potrafi sam usiedziec nawet kilkanascie minut, dopoki mu sie nie znudzi albo cos nowego go nie zainteresuje. :-)

pozdrawiam Was goraco i obiecuje w weekend zajrzec. Buziaki w czolka dla dzieciaczkow :*
 
wow MoniskaBe ! Interesik wypalił, jestem pod wrażeniem. 3mam kciuki za dalsze sukcesy :) Czekam na photy.

Mississ ja również kibicuje Wam :) Buziaki w brzuś.

Antoni mój od tygodnia nie przesypia nocy (a od 2 miesiąca od 21 do 7 rano spał a w ciągu dni nic). Zakładam, że to wynik wprowadzania stałych pokarmów - w dzień po zjedzeniu jabłuszka czy marchewki ucina sobie drzemki. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - mam chwilkę na BB :D
 
kobitki pytanie: czy któreś dziecko nie obraca się a ma 5 miesięcy, wiem głupia jestem ale zaczynam się poważnie martwić o Polę, wkłada na razie nogi do buziola a obrotów jak nie było tak nie ma. Boże ja chyba zwariuję przy tych dzieciach : Julka naznosiła kamieni do domu z podjazdu i maluję je farbami, a pobrudziła w około wszystko
Moni oby tak dalej. czekamy na foto :)
 
dziewczyny normalnie nie uwierzycie ale przezylam wlasnie najgorszy dzien w moim zyciu...
zostawilam moja małą babci i poszlam na zakupy obiadowe... wracam i wyobrazcie sobie babcia w panice dziecko placze uspokoic sie nie chce..:(:no: okazuje sie ze mala dotkla sie goracego piecyka.. no cholera jasna jak mozna do czegos takiego dopuscic :wściekła/y::angry: no smigiem na pogotowie bo cala dlon miala poparzona i pecherze jakies normlanie masakra... opatrzyli ja okazalo sie ze podobno nie ma tragedii ze sie szybko zagoi a ona tak cierpiala normlanie nie zycze nikomu:(((((
 
reklama
hej dziewczyny :-)

dzisiaj otwarcie, musze jutro podejsc z aparatem do sklepu i pocykac dla Was fotki :-)
jak na pierwszy dzien, to powiem Was ze naprawde utarg byl spory. Jakby tak bylo do konca miesiaca to bym skakala do gory.
Przepraszam, ze Was nie odwiedzam na forum, ale ostatnie dni to pracowalismy w sklepie do 23 , zeby sie wyrobic.

Mam nadzieje, ze dzieciaczki zdrowe i swietnie sie rozwijaja.
Moj Pawelem we czwartek skonczyl pol roku :-)
a dzisiaj widze, ze juz siedzi. Potrafi sam usiedziec nawet kilkanascie minut, dopoki mu sie nie znudzi albo cos nowego go nie zainteresuje. :-)

pozdrawiam Was goraco i obiecuje w weekend zajrzec. Buziaki w czolka dla dzieciaczkow :*


super monika trzymam za ciebie kciuki, i czekamy na fotkiiii

dziewczyny normalnie nie uwierzycie ale przezylam wlasnie najgorszy dzien w moim zyciu...
zostawilam moja małą babci i poszlam na zakupy obiadowe... wracam i wyobrazcie sobie babcia w panice dziecko placze uspokoic sie nie chce..:(:no: okazuje sie ze mala dotkla sie goracego piecyka.. no cholera jasna jak mozna do czegos takiego dopuscic :wściekła/y::angry: no smigiem na pogotowie bo cala dlon miala poparzona i pecherze jakies normlanie masakra... opatrzyli ja okazalo sie ze podobno nie ma tragedii ze sie szybko zagoi a ona tak cierpiala normlanie nie zycze nikomu:(((((

o ja !!!!!! dobrze że to nic tak poważnego jak pewnie na początku wyglądało, niestety będzie maluszek trochę teraz cierpiał, wiadomo jak nas boli poparzenie bez bąblów a co dopiero takie maleństwo, no nic, co się stało się nie odstanie, teraz najważniejsze żeby się szybko zagoiło
 
Do góry