reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mysz - hehe no i dobrze ;D moj niestety nie myje po kazdym papierosku, tylko 2,3 razy dziennie :p Ale sam jak zapalil a ja chce sie do niego przytulic, bo np. zapomnialam ze byl palic, to mnie ostrzega ze smierdzi papierochami ;/ twierdzi ze do czasu az sie dziecko urodzi rzuci, no zobaczymy, na porodowce mam nadzieje ostatniego z nerwow spali ;D
 
Agnes - gratulacje!! :) Oliwier sliczne imie :) Widze ze mamy te same terminy, tzn ja ten 28 luty mam z USG ostatniego, a z miesiaczki 7 marzec...

Dziękujemy bardzo, a Oliwek/Tosia macha z brzuszka tutaj do monitora prosto na forum... :-D Ja mam z USG 28 luty. :tak:
Spróbuje wkleić "zdjęcie" malucha, ale nie wiem czy będe umiała. ;-)
 
A mnie to sie specjalnie nie spieszy ani do poznania plci , tym bardziej do porodu :-)
Poczekam cierpliwie do usg polowkowego.

Dziewczyny te terminy z USG to beda wam sie jeszcze zmieniac, tak naprawde najbardziej wiarygodny jest termim z OM i tego sie zazwyczaj kazdy lekarz trzyma. No chyba ze sa jakies rozbieznosci duze to moze zweryfikowac termin porodu ale zazwyczaj termin porodu to jest termin z OM.
Ja mam termin z USG na 27 lutego z OM na 1 marca. A urodzi sie pewnie kiedy bedzie chcial :)

Nie mam dzis weny jakos , ide spac .
Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Ha ha... zobaczymy jak będziesz(będziemy) w 36 tygodniu:-D:-D:tak::tak:
Dni będą wlekły się niemiłosiernie, my grube, ciężkie, obolałe i tylko wypatrywać oznak porodu będziemy. A to opadajacy a to twardniejący brzuch.
Wiem co mówie już przez to przechodziłam:tak:
 
Kasaii ale 27 luty a 1 marzec to zaledwie 2 dni roznicy, a u mnie jest 7, pomiedzy terminem z miesiaczki a USG, poza tym z USG w 9 tygodniu mialam na 13 marca, a nagle na 28, wiec wiem ze sie bedzie zmienial, wiem tez ze dziecko nie przyjdzie pewnie w zaden z tych ''przydzielonych'' dni tylko wtedy kiedy bedzie chcialo, ale te z USG swiadcza o tym, jak dziecko jest duze, na ile tygodni pasuje z rozmiarow i to jest najwazniejsze. Bo z OM to nie jest oczywiste, kiedy kobieta miala owulacje, bo np. cykle byly nieregularne lub poprostu kobieta owuuluje pozniej...

neska - ja wiem ze bedziemy cierpiec z tymi duzymi brzuszkami, a nie bylam w ciazy, ale to jasne ze z takim ciezarem to juz nikomu sie nie chce lazic ;D Ja mam nadzieje ze urodze tak w 38 tygodniu, ciaza bedzie juz donoszona, a ja bede miala szybciej Malucha przy sobie :)
 
Ale macie fajnie wy już niektóre wiecie:-) a ja tak na końcu będę z wszystkim :-(termin na 30 marca mam:oo:


Neska jak to możliwe bo ja też mam termin na 30marca ale mam 12tc :baffled: Czyżby twój suwaczek byl z ostatniej miesiączki?? a usg pokazuje na12tc i termin 30 marca :confused: ja mam suwak ustawiny wg usg bo miedzy miesiaczka a usg mialam zbyt duze rozbieżności:tak:
 
Suwaczek mam ustawiony wg przedostatniego USG i mimo że wtedy data wyszła mi chyba na 26 to z lekarzem nadal się trzymamy terminu 30 marca który ustalony jest z OM.
Mam nadzieję że mnie zrozumiałaś.:sorry2::sorry2:

Zresztą na każdym USG wychodzi inny termin.
Umówmy się :dry:te liczniki wg USG i OM są nie zbyt precyzyjne.
Robią straszne zamieszanie:baffled:
 
Suwaczek mam ustawiony wg przedostatniego USG i mimo że wtedy data wyszła mi chyba na 26 to z lekarzem nadal się trzymamy terminu 30 marca który ustalony jest z OM.
Mam nadzieję że mnie zrozumiałaś.:sorry2::sorry2:

Zresztą na każdym USG wychodzi inny termin.
Umówmy się :dry:te liczniki wg USG i OM są nie zbyt precyzyjne.
Robią straszne zamieszanie:baffled:

hehe wiem dokładnie o co kaman :-) mi 3 usg pokazaly termin 30marzec wiec ja tego terminu sie trzymam.. co do terminow one są zgubne ...moja kumpela przenosiła córcie 13dni więc zamiast w grudniu2008 w styczniu się urodziła Aniulka:-D
 
reklama
Ja się trzymam na razie tej daty. :blink:
Jak coś to zmienię i już. :tak:

Oho, dobranoc dziewczynki, już mam mroczki przed oczami. Za wcześnie chyba wstałam... :happy:
 
Do góry