reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
kacha87 gratuluje małej księżniczki, dziewczynki są urocze, mój mąż na poczatku chciał syna ale jak sie urodziła Julcia to świata poza Nia nie widzi teraz mówi ze byłby szczęśliwy gdyby drugie też było dziewczynka :)
czarnuszka88 trzymaj sie kochana chłopy czsami są jak dzieci, ale to każdemu facetowi sie zdaża, także spokojnie jeszcze bedzie miał okazje odpokutować np przy pieluchach i nocnym wstawaniu :)
 
Czarnuszka wspolczuję:baffled: Ja to bym mu taką burę sprawiła, że by popamiętał:crazy:
Uff, dobrze, że mój nie pije tylko te cholerne papierosy:crazy: Ale mówi, że rzuci palenie jak dzidzia się urodzi i ja mu wierzę bo jeszcze nigdy mnie nie zawiódł:tak:
 
Czarnuszka 3maj się, faceci czesem się tak zachowują jak by mieli po 12 lat:-(przykre to al co zrobić:-(
Ja mam szczęście bo nie pije, nie pali, i robi wszystko o co poproszę, normalnie SKARB, ale wiadomo każdy ma jakieś wady....

Dziś się czuje lepiej, od wczoraj biorę dodatkowo magnez, i póki co(tfu tfu) kuć nie zaobserwowałam, ani innych przykrych dolegliwości
 
Czarnuszka ja ostatnio miałam podobny problem i czasem mam ochotę go zostawić:crazy:, cuż może niektórzy już tacy są i trzeba na niektóre rzeczy przymrużyć oko:crazy:

Chociaż mój ostatnio naprawdę przegina:wściekła/y:
 
reklama
Oj z tymi chłopami......nie raz nie jest łatwo, ale bez nich też nie byłoby dobrze;-)

Moj jakiś nerwowy od początku tygodnia bo a duuużo pracy... i też mnie wkurza;-)

Mi dzisiaj mdłości cale szczęście przeszły.....wreszcie dobrze się czuję.
 
Do góry