reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Lady Karen - no to nic tylko sie cieszyc :tak::tak::tak::tak: Faceci sa fajni :-D

Co do imienia to zalezy jakei masz nazwisko - dlugie czy krkotkie... Krotkie zostawia moim zdaniem wiecej mozliwosci :tak: Ja mam dlugie nazwisko wiec u mnie tylko krotkie imiona wchodza w gre - typuJan, Piotr, Filip, Igor itp. Maksymilian mi sie podoba, ale to byloby za dlugie...:dry:
 
reklama
Lady Karen kochana imie znajdziesz a ciuszki odsprzedaj i za to kupisz nowe dla synka :)
No i sie udalo na 30 ludzi ,ktorzy dzisiaj odwiedzili moje mieszkanie 17 chce od zaraz sie wprowadzic czyli jutro podpisuje umowe biore klucze od naszego nowego mieszkania i za tydzien przewozimy graty :) jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ale fajowo jeden prawie najwiekszy problem z glowy :) teraz pomiary porobic pomalowac i mozna mieszkac i powoli sie urzadzac na poczatek kuchnia najwazniejsza a reszta po malu do marca mamy czas na wykonczenie wszystkiego a przede wszystkim niuni pokoju :)

Meble i wyprawke kupimy tak w grudniu i luzik :)
Ach jak sie ciesze teraz tylko pakowac znajomych o pomoc poprosic i mieszkamy na nowym mieszkanku :)
Teraz idziemy z M na pizze bo przez tych odwiedzajacych nie dalo rady nic ugotowac a mialam robic watrobke ,jutro zrobie :)
Moze zagladne jeszcze wieczorkiem :)
 
Lady Karen przynajmniej wasz mały mężczyzna podtrzyma pokolenie i będzie dumnie reprezentował wasze nazwisko:-) bo dziewczyny..wiadomo...przyjmą nazwisko mężów i co :-D Ważne, że jest zdrowy - to że chłopiec powinno zejść na drugi plan;-) i gratulacje że tak wcześnie określili płeć twojego dzidziusia:-)
 
kamikaa - Tobie rowniez gratuluje, super ze Wam sie udalo :) I kto teraz z tej 17 zostanie szczesliwcem, hehe ?:D My tez bysmy chetnie mieszkanko zmienili, chociaz nie jest zle, bo mamy niby 3 pokoje ale dwa a polaczone, salon z drugim pokojem i przedzielone jedynie sciana po obu stronach do polowy, a na srodku kotara, nie wiem jak to wyjasnic, no w kazdym razie nie zrobimy tam pokoju dla dzidziusia bo bysmy musieli chyba sciane dobudowac, pol sciany :p No i nasza sypialnia i kuchnia lazienka, poki Maluch bedzie maly to i tak chce zeby u nas w sypialni spal ale jak tak by mial z dwa latka to bym wolala do pokoju go przeniesc...a najgosze to ze u nas z mieszkankami ciezko jest do wynajecia...:(
 
o matko az mam wyrzuty ze taki temat zaczelam widze ze nie macie zaciekawej przeszlosci :baffled: i wspolczuje...

znalazlam fajna stronke z kolysankami tzn z tekstami kolysanek bo ja juz niedlugo zaczne mojemu bobasowi spiewac :tak: Kołysanki - osesek.pl - portal dla rodziców - niemowlę, dziecko, noworodek, ciąża, poród, wychowanie, rozszerzanie diety, niemowle, przepisy dla dzieci to tak jakby ktos chcial :)

Świetna stronka...właśnie pocztywywuję sobie ale tyle info jest że chyba będę tu zaglądać częściej:-)
 
my też musimy zmienić nasze 44metrowe mieszkanie... szukamy taniego domku, ale ceny zawrotne. Nasze chcemy wynająć. Pewnie jak coś znajdziemy to będzie po porodzie... :dry: a ja nawet nie mam gdzie wstawić komody.... no i łóżeczka...i wózka.... i przewijaka.... wanienki... o kurczaku ile tego!! :szok:

a mialam robic watrobke ,jutro zrobie :)
ps. słyszałam, że wątróbki w ciąży też nie wolno ;-) ale to pewnie w nadmiarze...
 
Witam wszystkie Marcóweczki!!!!
Chciałabym się dołączyć do waszego forum. Dotychczas pisałam z kwietniowymi mamusiami ale po ostatnim usg doktor potwierdził mi datę porodu na 24 marzec.
Cieszę się, gdyż mój dzidziuś jest starszy niż myśleliśmy z mężem.
Mam nadzieję, że super będzie nam się dzieliło wrażeniami i doświadczeniem.
Gorąco pozdrawiam!!!
 
Witajcie:)
Ja byłam u rodzinki na weekendzie i jestem wykończona.
Co do przezierności, nie pamiętam kto już o tym pisał, 2,3 przezierności to niedużo.
 
Wiem, ze tunczyka nie mozna jesc w ciazy

no nie mów! :-( a ja od paru tygodni nic, tylko tuńczyk i tuńczyk :zawstydzona/y: opanować się nie mogę :sorry2:

DZIEWCZYNY KATASTROFA !!!!!
byłam w tym tygodniu na usg z maluszkiem i zarówno mi jak i mojej gin "zdawało" sie że widziałyśmy SIUSIAKA !!!!! Powiedziała mi ze jeszcze za wcześnie na takie deklaracje i 100% potwierdzenie płci ale i tak się przejęłam. Co ja zrobie z miliardem ubranek dla dziewczynki no i imie... NIE MAM IMIENIA !!! To bedzie pierwszy chłop w mojej rodzinie o d 5 pokoleń !!!! RATUNKU....

eeee, Kochana, zobacz, jaki masz wybór imiom i żadne nie będzie się powtarzać w rodzinie :-D

my też musimy zmienić nasze 44metrowe mieszkanie... szukamy taniego domku, ale ceny zawrotne. Nasze chcemy wynająć.
...
...
ps. słyszałam, że wątróbki w ciąży też nie wolno


nasz mieszkanie jest duże (80m) i jest mi w nim naprawdę dobrze :tak: ale mój m. marudzi, że teraz to by sie przydał domek z ogródkiem, żeby bejbi miało dużo miejsca i żeby nie trzeba było wózka znosić...
pewnie, że by się przydał, dlaczego nie, ale jak pomyślę o tym całym szukaniu, przyzwyczajaniu się i kombinowaniu, jak dojechać do pracy... :no: dziękuję bardzo :no:
kupimy lekki wózek :-)


ja dziś wykończona :-) ale pozytywnie :-) tak super ciepło było znów, jak nie w Irlandii :rofl2:
skusiłam się na loda i mam za swoje, już gardło boli :wściekła/y: raz na pół roku zjem i już :wściekła/y:
jutro idę do tego szpitala, gdzie podobno rodzić będę, poznam położną i ogólnie to pierwsza wizyta będzie, więc nie wiem, co mnie może czekać...
denerwuję się, bo będę tam zupełnie sama :zawstydzona/y: :-(
 
reklama
agnieszkareymond - to czy mi sie wydaje czy Maluszka udalo Wam sie zmajstrowac w okolicach nocy poslubnej? ;-) Witamy i zapraszamy:)

Ja jeszcze nie spakowana ani nie wykapana a jutro o 6.30 wyjezdzam do PL....Takze spadam stad, zycze dobrej nocki no i jutro dam znac jak tam na moim USG wyczekanym :)
 
Do góry