reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
no tobez sensu jest jak on mi podaje zalozmy wiek ciazy z usg o dwa tygodnie mlodsza niz ta co mam nasuwaczku a termin mi daje na 9 marca wiec wpisuje na suwaku i licze nawet sama i wychodzi mi ten 13 tydzien od om... bezsensu, to ja juz zglupialam. musze sie go wypytac. ja mialam nieregularnie troche ale wiem dokladnie kiedy owulacje mialam wiec zapytam sie czy z tego moze mi okreslic dokladniej.
 
ja wczesniej mialam problemy z miesiaczka, potrafilam nawet nie miec 80 dni.
Ostatni cykl przed zaplodnieniem mialam 34 dni. A w nastepnym ciaza :)
takze cholera ja tez nie wiem kiedy dokladnie moje dziecko sie poczelo :)
 
cześc dziewczęta
ja od 4 godzin jestem w szpitalu :(
okazało sie ze mam krwiaka i póki sie nie wchłonie położyli mnie na patologii ciąży.
Szpital to okropna rzecz, nie ma nawet papieru toaletowego o możliwości zjedzenia normalnej kolacji nei wspominając... porażka,
a na około biegają ciężarne w 8 i 9 miesiącu lub słychac płacz dopiero co urodzonych dzidziusiów...
Nie wiem jak jeszcze można zdołowac ciężarną
JA CHCE DO DOMU
Boże jak to przeczytałam, to przypomniał mi się mój pobyt w szpitalu...przyjeli mnie z powodu poronienia:( i połozyli mnie w pokoju z kobieta w 8 miesiącu z podłączonym ktg, hmm i co Wy na to?na szczęście mój pobyt w tej sali był krótko, bo mąż zrobił afere i mnie przenieśli, ale i tak za ściany słyszałam tetna dzidziusiów i płacze bobasów...ale takie rzeczy tylko w Polsce:/
 
cześc dziewczęta
ja od 4 godzin jestem w szpitalu :(
okazało sie ze mam krwiaka i póki sie nie wchłonie położyli mnie na patologii ciąży.
Szpital to okropna rzecz, nie ma nawet papieru toaletowego o możliwości zjedzenia normalnej kolacji nei wspominając... porażka,
a na około biegają ciężarne w 8 i 9 miesiącu lub słychac płacz dopiero co urodzonych dzidziusiów...
Nie wiem jak jeszcze można zdołowac ciężarną
JA CHCE DO DOMU

Współczuje trzymaj się dzielnie, ja również miałam krwiaka ale naszczęście mogłam być w domku. Mam nadzieje że już się wchłonoł całkowicie ale to okaże się dopiero na usg za tydzień.
A to dużego miałaś tego krwiaka że połozyli cię aż w szpitalu?
 
reklama
Witam marcóweczki:-)
Przepraszam ze podglądam wasz wątek ale uspokoiły mnie informacje które tutaj przeczytałam. Ja mam termin na 10 kwietnia wg OM, a na 17 wg USG. Dopadły mnie właśnie boczne kłucia i dziwne bóle jelit. Dziękuję za ten wątek i życzę spokojnej ciąży i bezbolesnego rozwiązania:tak:
Agata
 
Do góry