reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
rybka-Dobrze że jesteś, bo już się zaczynałam martwić:blink:
mississ- No to miałaś przygodę. Ja wczoraj byłam na badaniach i się wkurzyłam na pielęgniarkę. Była bardzo niemiła. Postraszyłam ją, że zaraz zemdleję (choć słabo mi nie było) to się taka potulna zrobiła. Jak igłę wbijała to ciągle pytała czy jest mi dobrze i mam głąboko oddychać:-D

Co do badań, to mam podwyższone krwinki białe norma to 10 a ja mam 11,99, wiecie coś na ten temat?

Mag- Wiem co to stres. Łatwo się mówi żeby się nie stresować. Jak w maju moja mama wylądowala w szpitalu, to po nocach spać nie mogłam. Teraz z kolei stresuję się egzaminem na prawko, ale to pikuś w porównaniu z twoimi problemami. Dlatego trzymam kciuki, mam nadzieję, że z nami odetchniesz trochę.

Stokrotka- Witam w naszym gronie:-)
 
Dziewczynki mam pytanko czy któraś z Was miała już usg na którym mierzy się przyzierność karkową? Bo ja mam za 2 tyg jak będe w 12 tyg i zastanawiam się czy to jest standardowe usg które każda z nas będzie miała czy tylko mnie coś takiego wymyśliła?


kochana ja też będę je miała w 12 tygodniu, to standardowe usg, ale już się martwię czy wszystko będzie ok:sorry2:
 
Wróciłam z usg...wszystko wporzadku:)dzidzia mierzy 4,06cm, machała nużkami i rączkami...strasznie się wzruszyłam...ale po wyjściu z gabinetu zobaczyłam na karcie:CRL-4,06cm co odpowiada 11w0d, GS 4,61cm co odpowiada 10w1d...
Czemu mi nic doktor nie powiedziała, co to oznacza, czemu pęcherzyk odpowiada mniej tygodniom niż maleństwo:/ zawsze jest coś czym się stresuję:(
 
Kamikaa, ale pięknie piszesz o swojej dzidzi, super, że wsio oki:-)
Moni27, standardowe:tak:
Rybka, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!
Stokrotka, witaj!
Missiiss, czasem tak bywa w ciąży, z dzidzią napewno wszystko dobrze:tak:
Marti, cieszę się, ze przynosisz dobre wieści:tak:A co to jest CRL i GS?
Mag007, też już myslę czy będzie wszystko dobrze, teraz mam normalne jeszcze 27.08. , a potem się umówimy na to w 12 tygodniu. No ale to normalne, ze myslimy czy bedzie dobrze, oby było:tak:
Candy, mi od poczatku robi przez brzuch, choć z pierwszym dzieckiem inaczej bylo, bo dopochwowe. Tylko na tym usg platnym to robil dopochwowe i 3D. Ja przez brzuch malo co widzę, ale nawet serducho widzialam, gin o wiele wiecej.

Kupiłam pyszny piernik i teraz siedzę i się zastanwiam czy go jeść:baffled: Bo to przecież kalorie...ugh:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Kamikaa, ale pięknie piszesz o swojej dzidzi, super, że wsio oki:-)
Moni27, standardowe:tak:
Rybka, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!
Stokrotka, witaj!
Missiiss, czasem tak bywa w ciąży, z dzidzią napewno wszystko dobrze:tak:
Marti, cieszę się, ze przynosisz dobre wieści:tak:A co to jest CRL i GS?
Mag007, też już myslę czy będzie wszystko dobrze, teraz mam normalne jeszcze 27.08. , a potem się umówimy na to w 12 tygodniu. No ale to normalne, ze myslimy czy bedzie dobrze, oby było:tak:
Candy, mi od poczatku robi przez brzuch, choć z pierwszym dzieckiem inaczej bylo, bo dopochwowe. Tylko na tym usg platnym to robil dopochwowe i 3D. Ja przez brzuch malo co widzę, ale nawet serducho widzialam, gin o wiele wiecej.

Kupiłam pyszny piernik i teraz siedzę i się zastanwiam czy go jeść:baffled: Bo to przecież kalorie...ugh:sorry2:
CRL-to długość dzidziusia od główki do pupki, a GS to wielkość pęcherza w którym mieszka maleństwo...
Błagam, napiszcie co o tym sądzicie, bo zaraz umrę z nerwów....
 
reklama
Do góry