reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

marti8
nic sie nie stresuj :) bedzie dobrze .
Uffffff ja juz po usg i tez sie zawsze denerwuje a nie potrzebnie :)
Moja kruszynka rosnie ma juz ponad 3 cm :) dwie raczki i nozki i piekne bijace serduszko jejku juz ja tak bardzo kocham :) i juz nie moge sie doczekac spotkania z nia po drugiej stronie brzuszka i niech boli ile chce dam rade :)

Kochane ja was opuszczam ale tylko do niedzieli ,jedziemy nad jeziorko bo piekny weekend ma byc i tak pogrilowac odpoczac :)
Zycze wam milego spokojnego i szczesliwego weekendu dbajcie o swoje malenstwa i zero stresu oki :)
Buziole
Ach fotki mi nie dal gin bo limit juz wyczerpany na fotke musze poczekac do 2 trymestru czyli od OM nie cale 2 tg :) chyba ze za oplata nastepnym razem dostane zapytam :)
 
reklama
Ach jaka jestem szczesliwa ,czuje sie tak spokojnie tak blogo bo wiem ze dzidzia rosnie jakie to piekne uczucie :)
A jakie to musi byc piekne jak juz zaczne ja czuc te pierwsze ruchu ,dziewczyny opisuja ze to tak jakby sie mialo motylki w brzuszku :)ach musi byc nie samowite uczucie :)
Ale sie rozmarzylam zagladam tam na ten link co wam wkleilam i patrze na te malenstwa jak one juz tam buszuja piekny widok cud taki maly cud :)
 
Idę szykować sie, niedługo wychodzę na usg...
3majcie kciuki
Buziaki
Juz mocno trzymam kochana bedzie dobrze tez zobaczysz swoje malenstwo i piekne bijace serducho :) nie trzeba sie denerwowac i mysl tylko musi byc dobrze i bedzie :tak:ach ja ciezko mi was zostawiac na ten dlugi weekend ,najchetniej bym kompa zabrala ale tam w Belgi bedzie to drogo kosztowac bo inaczej to licza dlatego nie ryzykujemy i komp w domu zostaje wrrrrrrrrrrr
 
Witam Marcowe Mamusie.
Mam pytanko: ile centymetrów mierzą wasze dzidzie, bo mi ostatnio
lekarz powiedział, że moja dzidzia ma 4,71 cm - a czytałam w książce o ciąży,
że w 12 tygodniu powinna mieć ok. 6,3 cm i tak się zastanawiam czy moja dzidzia nie jest za mała czy może nie ma na to reguły?:cool:
Nawet w opisie suwaczka jest podane 6 centymetrów...

karrrolina wydaje mi sie że jeżeli twoja dzidzia była by zamała to lekarz by ci o tym powiedział. Napewno wszystko jest w porządku :tak: nie martw się.
 
Dziewczynki mam pytanko czy któraś z Was miała już usg na którym mierzy się przyzierność karkową? Bo ja mam za 2 tyg jak będe w 12 tyg i zastanawiam się czy to jest standardowe usg które każda z nas będzie miała czy tylko mnie coś takiego wymyśliła?
 
kamika super też się cieszymy że dzidzia tak zdrowo rośnie:tak::tak::tak:

dziś dzień dobrych wiadomości więc czekamy na same super wieści:-D

u nas dziś szczególny dzień:tak::tak::tak:

mamy dziś 5 ROCZNICĘ ŚLUBU a ja mam imieninki więc szykuje się imprezka raczej spokojna ale już 21 osób się zaanonsowało:-D:-D:-Dmam nadzieje, że dam rade się uśmiechać:happy2: bo czasami ciężko...

miłegoo słonecznego dnia
 
rybka wszystkie najlepsiejszego dla ciebie i maluszka :) dobrze ze wszystko juz w porzadku

ja w ogole wczoraj jechalam pociagiem i byl taki tlok i jak szukalam wolnego miejsca to pozulam sie slabo (pospiech zprzedzialami miejca zero ) i zdarzylam powiedziec jednemu panu zeby mnie lapal jak cos bo mis ie slabo zrobilo no i fik!!! :szok:obudzilam sie jak mnie baby stare wciagaly do przedzialu swojego i klnely na siebie ze glupie nie wifdzialy ze kobieta w ciazy i ze miejsca nie ustapily ale pobiegla do konduktora i konduktor mnie zlapal za chabety :-D i sru do pierwszej klasy do przedzialu dla kobiet ciezarnych wygonil panow i mnie polozyl i siedzial ze mnsa chwile masakra ... az sie wystraszyblam czy z dzidzia wszystko ok ale brzuszek nie boli plamien nie ma to mysle ze jeszt dobrze :tak:kurcze ale taks ie wystraszylam ze nie wnikam a ten biedny pan co nie lapal to mniejszy o de mnie o polowe i chyba z dwa lata starszy pewnie tez sie nastraszyl a mi juz brzuch widac i w ogole haha jaja jak nie wiem.... myslicie ze dzidzi moglo to zaszkodzic .?? doslownie na niecala minutke stracilam przytomnosc :confused::baffled: poprostu tak mam ze w dusznych pomieszczeniach i jak ludzi duzo jest czy po bieganiu czy innym wysilku to mi sie slabo robi no ale myslalam ze znajde jakies siedzace miejsce a moglam isc od razu do konduktora zeby mi dal ten przedzial... glupia ja no ale niemyslalam ze mnie to spotka... z reszta mam tachykardie zatokowo komorowa i przy wysilku i w dusznych pomieszczeniach fik zawsze robilam.... o tym mojemu lekarzowi tez musze wspomniec bo jak im przy porodzie naturLNYM BYM FIKNELA TO NIE WIEM CO BY BYLO... MUSI BYC CC...
 
reklama
rybka wszystkie najlepsiejszego dla ciebie i maluszka :) dobrze ze wszystko juz w porzadku

ja w ogole wczoraj jechalam pociagiem i byl taki tlok i jak szukalam wolnego miejsca to pozulam sie slabo (pospiech zprzedzialami miejca zero ) i zdarzylam powiedziec jednemu panu zeby mnie lapal jak cos bo mis ie slabo zrobilo no i fik!!! :szok:obudzilam sie jak mnie baby stare wciagaly do przedzialu swojego i klnely na siebie ze glupie nie wifdzialy ze kobieta w ciazy i ze miejsca nie ustapily ale pobiegla do konduktora i konduktor mnie zlapal za chabety :-D i sru do pierwszej klasy do przedzialu dla kobiet ciezarnych wygonil panow i mnie polozyl i siedzial ze mnsa chwile masakra ... az sie wystraszyblam czy z dzidzia wszystko ok ale brzuszek nie boli plamien nie ma to mysle ze jeszt dobrze :tak:kurcze ale taks ie wystraszylam ze nie wnikam a ten biedny pan co nie lapal to mniejszy o de mnie o polowe i chyba z dwa lata starszy pewnie tez sie nastraszyl a mi juz brzuch widac i w ogole haha jaja jak nie wiem.... myslicie ze dzidzi moglo to zaszkodzic .?? doslownie na niecala minutke stracilam przytomnosc :confused::baffled: poprostu tak mam ze w dusznych pomieszczeniach i jak ludzi duzo jest czy po bieganiu czy innym wysilku to mi sie slabo robi no ale myslalam ze znajde jakies siedzace miejsce a moglam isc od razu do konduktora zeby mi dal ten przedzial... glupia ja no ale niemyslalam ze mnie to spotka... z reszta mam tachykardie zatokowo komorowa i przy wysilku i w dusznych pomieszczeniach fik zawsze robilam.... o tym mojemu lekarzowi tez musze wspomniec bo jak im przy porodzie naturLNYM BYM FIKNELA TO NIE WIEM CO BY BYLO... MUSI BYC CC...

to nie tylko ja mam zjazdy:-):-):-) ty w pociągu ja nawet w szpitalu:tak::tak::tak:ale z dzidzią powinno byc ok ja często mdleje w ciąży ale niby taka moja uroda
 
Do góry