reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
o teraz z tatą o tym rozmawiałam i ten zawsze najmadrzejszy twierdzi że nie że można w Szczecinie i z Polic można tu , to dziwne że Police mają swój USC :eek:
to ja mówię jak nie wierzy to niech się w Sz-n dowie :nerd: ojeju
i szpitala niech mi nie wybiera z mamą bo to moja decyzja a juz są docinki z ich strony

trzeba będzie się przemęczyć z tą rejestracją jakoś ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, a ja juz myslałam, że rtylko ja taka jakaś beznadziejna, że najchętniej bym gdzieś uciekła.:-:)zawstydzona/y: Mam wrażenie, że z niczym nie daję rady, a mojego męża też nie ma calymi dniami.:-(

U nas położna była we wtorek, ale u pediatry kazała się pokazać jutro (musimy jechać do przychodni). Boje się, żeby mi Malutka czegoś tam nie złapała. Kto każe z tygodniowym noworodkiem do poradni??:confused: Myślicie, że to bezpieczne? Pediatra ma Małą obejrzec, bo dopiero w dniu wypisu zaczęła przybierać na wadze, no i była taka malutka, jak wcześniaczek, a mnie mają przy okazji szwy zdjąć.
 
oj kingusia1991 rzeczywiście masz nisko , mój to od dołu bije w góre mocno a myślałam że mój bardzo niziutko

k_aralajna no ty już też blisko terminu :-)
 
My po tygodniu również pojedziemy do przychodni właśnie po to aby zważyć dzieciątko, u nas środowiskowa przychodzi po 3 tygodniach, obejrzy pępek i idzie :-p Jakieś tam zagrożenie zarazkami jest, ale co zrobić jak trzeba!


Dziewczyny nie przejmujcie się niedługo minie ten kryzys jak se zorganizujecie wszystko! U mnie to trwało około 3 tygodnie.
 
ionka hehhe u mnie to tak było zawsze jak byłam sama bez D to miałam straszliwego doła a jak przychodził to luzik hmm to co będzie po porodzie nawet nie mysle :cool2:
 
bliziutko faktycznie:tak:

ide spac

a jutro tez ciezki dzien, musze szybe w aucie jechac wymienic bo pekla:-(

a wieczorem jeszcze uro mojej kumpeli ogarnac, 30-te wiec musze byc choc na chwilke

ale dam rade:-)

dobrej nocki
 
reklama
aja w sumei potrafie sie calkie mzgrabnie podniesc - jak sprezyna wrecz :-D i jakos az tak zle nie jest.
Ale jak brzuch sie stawia to czasem strasznie mocno :szok: i wtedy sie boje ze to poczatek konca (konca w sensie porodu :-D) no ale i tak sprawna jestem co mnie niezmiernie cieszy :tak::tak::tak: moze nie szaleje tak jak MoniSkaBe z jakmis porzadkami ,ale to z lenistwa :-p:-p:-p

Ide sie polozyc.

To jeszcze raz - SPOKOJNEJ NOCY :tak::tak::tak:
 
Do góry