reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam i ja :sorry:
jakos przespałam tą noc...ciężko było...ból podbrzusza ech.... i Mikołaj coś aktywny...już nie wiem jaką pozycję przybierać...bo jak leżę na jednym lub drugim boku to on strasznie się wierci. no ale jeszcze 2tyg - WYTRZYMAM! :laugh2:
 
reklama
witam dziewczyny brałyscie moze antybiotyk na bakterie w pochwie? mi niestety cos ta znalezli niby mały wzrost ale gin zapisał antybiotyk i mała po porodzie tez chyba dostanie, nie wiem tylkko po co skoro mam rodzic przez cc? Mag jak maluszek odwrocił sie
 
witam dziewczyny brałyscie moze antybiotyk na bakterie w pochwie? mi niestety cos ta znalezli niby mały wzrost ale gin zapisał antybiotyk i mała po porodzie tez chyba dostanie, nie wiem tylkko po co skoro mam rodzic przez cc? Mag jak maluszek odwrocił sie

ja nie pomogę...nie mam żadnych groźnych bakterii....:sorry:
 
Ja brałam tylko antybiotyk na bakterie w moczu. Jakiś miesiąc temu. Chyba lepiej wyleczyć wszystko przed porodem.
A jeśli chodzi o spanie to też już mnie wszystkie dwa boki bolą. I mały lubi mi wkładać nóżkę pod żeberko. Chyba sobie ją tam grzeje. Tylko nie zawsze jest w tym delikatny;-)
 
Witam dziewczyny, w tym..powiedzmy ze łądnie zapowiadającym się dniu:)
Moja noc znow nie nalezala to najbardziej przespanych ale przynajmniej nie mialam takich skurczy jak wczoaj..:confused2: za to kregoslup dał o sobie znac...
i straznie mi nie dobrze było...:-(
Dzis na 10 mam wizyte i KTG beda robić to zobaczymy co tam sie dzieje..
w razie czego dam znać.. bo coś nie wydaje mi się żebym juz miala "konczyc" :-D ale to różnie bywa...

wiolonczela42 miraz w jakims badaniu wyszly bakterie ale to dostalam takie globulki dowcipne po kilku dniach był spokoj...:)
 
Hello dziewczynki :)

Nocka dzis wreszcie znośna, super sie spało, wogole juz tak ciepło było ze mozna było uchylic okienko i od razu lepiej sie spało :tak::-)

Młoda mamuska gratulacje!!! Moj M tez wymarzyl sobie córeczke, przeszczesliwy jest ze sie udało :) no i ja tez :)

Co do wczorajszej "kłótni" na forum, to ja niestety musze przyznac racje ewci i króliczątku, mam te same wrażenia....

Pisałyscie o kosmetykach, z tuszy to ja uwielbiam te z\ Maybeline, nie sa strasznie drogie a dla mnie bardzo dobre:tak: A jesli chodzi o perfumy to moj ukochany zapach to Donna Karan Be Delicious :-)

Aneczka2405 polecam orbitrek !:tak: My mamy, i jak sie w zeszlym roku odchudzalam, to naprawde mi pomógł. kupilam sobie L-karnityne i pol godziny przed wysilkiem zazywalam, potem pol godzinki na orbitreku no i efekty byly szybko widoczne. Cwiczylam codziennie po 30 min. ( wychodzilo 10 km ).
Niestety po ciazy juz nie bede z niego korzystac bo zostal u tesciowej(tam mieszkalimy) a u nas w mieszkanku nie ma miejsca n iestety..

Dzisiaj czeka mnie sprzatanko, i male zakupki, a jutro jedziemy jeszcze dokupic pare rzeczy natalkowych :)) uwielbiam te zakupy hihi

Ide povxytac inne watki
Miłego dnia dziewczynki :***
 
cześć brzuszki :)

chciałam wam w ogóle podziękować za wsparcie i słowa pocieszenia w sprawie wagi mojego maluszka itp. dzięki wam się lepiej czuję i aż tak się nie martwię.


cały was poczytuję ale czasami nie mam sił pisać :-)
 
reklama
eh tak patrzę i chyba zaczynam 37tc ja pikole ale to minęło :)
Witam się i ja.
Mi ciąża zleciała jak z bicza strzelił. A jak poszłam na L4 to myślałam że się zanudzę:laugh2:A tu czas tak przyśpieszył.
Jej noc straszna bo co chwila się budziłam. Jak wstałam do toalety o 2:30 to zasnęłam o 5. no nic może w dzień trchę odeśpię.:tak:
 
Do góry