reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
juustyna nio to teraz pozostaje juz tylko czekać :tak: fajnie że już niedługo będziesz po

Nio a co do papieru to jak byłam ostatnio w Rudzie w szpitalu na usg kontrolnym to zachciało mi się siusiu, jak na złość nie miałam chusteczek przy sobie a po siusiu zawsze się podcieram :tak: poszłam do łazienki na oddziale patologi a tam dół papieru brak, deska zdjęta z wc, brak zamka w drzwiach a do tego drzwi tak daleko że nie mogłam utrzymać pozycji na małysza bo klamka za daleko :-D i dupsko przeciążyło i siadłam na tym zimnym kibelku brrrrr także papier to ja teraz i ręczniki papierowe na sam pierw pakuje :-D
 
kto ma ochotę na pierogi?
...zapraszam...:-D:-D:-D

zrobiłam ruskie i z truskawkami - mniaaaaaaaaaam:-p


w ogóle to dajcie spokój z tym syndromem wicia gniazda, bo mi wstyd - tak mam brudno:-D:-D:-D





spokojnie, nie szalej, jeszcze nie jej pora widocznie:-D



tak, tak oglądam jedno i drugie...
a o zmianach wiem, podglądałam już niektóre wątki, bo nie mogłam się doczekać:-D:-D:-D
Łoooooooo matkodaj trochę z truskawkami i śmietankąbym je sobie polała.
 
Nooooooooo fajnie tylko ile mam czekać już bym chciał bo siedzę jak na bombie:-)
a pytałam gin o moje kłucia w pipce to powiedziała że wtedy robi się rozwarcie i dlatego jest odczucie jakby igłę ktoś wbijał :confused2:

tez czuje takie klucie he he

no ja jutro sie dowiem dokladnie jak moja szyjka i czy jest rozwarcie bo jutro mam wizyte :-):-):-)

mam nadzieje ze informcje beda optymistyczne;-)
 
Nooooooooo fajnie tylko ile mam czekać już bym chciał bo siedzę jak na bombie:-)
a pytałam gin o moje kłucia w pipce to powiedziała że wtedy robi się rozwarcie i dlatego jest odczucie jakby igłę ktoś wbijał :confused2:

Kłócie w pipce :szok: rozwarcie o kurcze a mnie od 3 dni dziwnie kuje w pipce ale to chyba nie to bo jako tako skurczy chyba nie mam już sama nie wiem :sorry: dobrze że jutro ide do gina
 
reklama
Kłócie w pipce :szok: rozwarcie o kurcze a mnie od 3 dni dziwnie kuje w pipce ale to chyba nie to bo jako tako skurczy chyba nie mam już sama nie wiem :sorry: dobrze że jutro ide do gina

ja też jakiś wielkich skurczy to nie mam ale jak mnie zakuję to mało oczy na wieszch nie wyjdą strasznie nie miłe uczucie
 
Do góry