reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

i dalej nie wiemy czemu EFFA musi miec wywolany porod .Ciekawosc pierwszy stopien dopiekla :-D wiem ale co robic taka juz jestem :)
 
reklama
Wrócilam ze spacerku. Chodzilam chyba z dwie godziny i brzuchol boli na dole. No ale nie szkodzi!!! niedlugo konczymy 36 tydzien !! jupiiiiiiii!!!!
Tak cieplutko ze az nie chciało sie wracac do domu.


Czesc Brzuszki!!!!
Jestem w "przerwie szpitalnej".
Tak na szybko: przyjechalam do szpitala, podlaczyli mnie pod KTG na 30 min, szybki wywiadzik, badanko i zapodanko tablety "dowcipnej" i ponownie KTG na 30-40 min. O 12 powiedzieli, ze moge sobie isc, jechac do domu etc. i wrocic na 15. Do domu za daleko. Na szczescie znajomi mieszkaja niedaleko szpitala - jakies 20 min i teraz jestem u nich.
Nic sie nie rozkreca. Czuje sie super zajebiscie!!! Humorek na razie dopisuje. Ciekawe jak bedzie pozniej jak przyjda pierwsze bole.
Ja chce dzisiaj urodzic!!!!
A!!! Polozna mam super. Ale raczej nie urodze na Jej dyzurze. Jest o rowny dzien mlodsza ode mnie:-)
Milego dnia!!!!
- jej co za szpital, do domu po oxy ? trzymam kciukasy :tak:

Ja spadam sie szykowac do lekarza, dzis juz chyba mnie nie bedzie, takze do jutra brzuszki :* spokojnego popoludnia!
Effa jutro chce Cie widziec w rozpakowanych marcówkach :tak::tak:
- daj znac jak po lekarzu:-D;-)

uhhh wróciłam z receptą na tego paciorkowca antybiotyk Augumentin mi przepisała:eek:,
jak wracałam to tak sie wkurzyłam jak nie wiem, chcę wejść do tramwaju a tam ku....a tyle ludzi upchanych że na schodach stali:baffled:, no i chce wejść a tak jak na złość poręczy nie było i nie mogłam sie podciągnąć , ale jakoś wskoczyłam i oczywiście równowagę straciłam i poleciałam brzuchem na ludzi aż sick zabolał mnie i się przestraszyłam , i co oczywiście nikt nie ustąpił , dopiero jak prosiłam, myślalam że ich tam pobije :crazy:
- o LUdziee!!!!!!! i pewnie same stare bay w autobusie. Nic nowego kazdy bignie gdzie wolne miejsce. I nie patrza ze ktos obok. A jeszcze jak tlok to juz wogole...co za dupki.:angry:
Witajcie Brzuchatki!
Ostatnio bardzo rzadko tu zaglądam ale cały czas was poczytuje. Jestem ciągle zaganiana bo po porodzo czeka nas przeprowadzka i teraz tyle mamy na glowie z B. U mnie wczoraj zaczął sie 40tc jeżeli do wtorku nie urodze to ide do szpitala i będą mi pewnie wywolywać poród. Tak sie zastanawiam czy to bedzie cc czy sn bo jak piszecie macie pomiary miednicy itp a ja nic takiego nie miałam tym bardziej że Kubuś waży 3725g a ja jestem jak to lekarz powiedział dość pchełkowatej budowy.
We wtorek jak bylismy na wizycie gin powiedzial ze szyjka zgładzona i że rozwarcie na opuszek a jak wrocilam to normalnie coś mi brazowego lecialo i oczywiscie zadzwonilam do niego ale na szczescie uspokoil mnie ze tak moze być.
Już bym tak chciała żeby Niunio był z nami... Na szczęście jeszcze tylko kilka dni.
- Ale superr!!! :)) moze najpierw sprobuja pewnie Ci wywolac SN :) trzymam kciuki!! No i zazdroszcze :( tez bym chciala rodzic niedlugo :-:)-);-)

Ja do swoich zdążyłam już się przyzwyczaić :-p


Co do torby mi zostało dopakować kosmetyczkę, klapki pod prysznic, ładowarkę, dokumenty i wodę :) Ale zapisałam se na kartce, co mam jeszcze spakować, abym w ostatniej chwili jak bym wpadła w panikę wiedziała co mam wziąć :D
- o Własnie!!!!!!!! ładowarka!!dzieki za przypomnienie. a z kartka dobry pomysł, tez tak zrobie;-):laugh2:

Jest taki pas poporodowy teresa czy coś w tym rodzaju i miałam go po pierwszym porodzie. NIE POLECAM. Szkoda pieniędzy bo z tego co pamiętam kosztuje ok 50 zł a jest beznadziejny. Tzn. zwija siei roluje. Już w 2 doby po porodzie można robić ćwiczenia brzucha delikatne. Ale pas do tego nie potrzebny. Nie polecam:no:
- Ooooooo to dobrze , ze sie ktos wypowiedział na ten temat bo ja chcialam kupic wlasnie ta tereske. Ale mam w domu SLim N Lift to takie od pachy aż po kolana, tylko to raczej po połogu bo niby ma rozciecie na piczke zeby siku zrobic ale wiadomo krwawienie to zeby sie nie ubrudziło. A to jest fajne te slim fajna figurka tylko ze nie za wygodne bo ciśnie. Ale to do tego służy

Hej dziewczynki ja dopiero teraz gotuje obiadek :tak: jak zwykle opóźnienia, dzisiaj u nas w chacie ruch straszny z rana przyjechali teściowie dali nam 1500 zł na wózek bo obiecali kupić, także 400 zł do przodu jesteśmy bo wózek za 1100 kupiliśmy ;-). Potem moja mamcia przyjechała okna mi pomyć :tak:
A ja jakoś mam lenia strasznego, jutro do gina na 15:30 będe mieć usg i ktg. Jestem ciekawa jak tam pulpecik ile przez 2 tyg przybrała :-D czy do 4 kg juz dobija, jeśli tak to obawiam się że ten uśmieszek mi zejdzie z gębusi :sorry:
- Jejcia!!!!!!!!!!!!:szok: zazdroszcze tesciow!!!! Moi to jeszcze nam każa placic...

u nas to jest dobrowolna oplata "cegielka" - ciekwe jakby zareagowali gdybysmy nei zaplacili :-D No ale mysle ze zaplacimy...

brzuch mi twardnieje wiec ide sie polozyc.
Przypomnialam sobei ze torba pelna a ja nie spakowalam wody (2 butelki by sie przydaly) i paki z biszkoptami i batonikami - chyba ja nieco zredukuje do minimum - w koncu M bedzie mnei odwiedzal to mi bedzie przynosil nowe dostawy :-p

ktos pryzpominal o papierze toaletowym - KONIECZNIE pameitajcie!!!! Zenada, co??? :eek: ale taka jest rzeczywistosc... :no:no i juz wspominalam ze do osuszania sie po porodzie przydadza sie recnziki papierowe (tez zajmuja sporo miejsca :cool:)
--- Nooo....:eek: u mnie w szpitalu tez trzeba papier swój....ale porażka:eek:

Cześć:-)
Ja już po wizycie szyjki brak rozwarcie na 2 palce wszystko "niziutko i pięknie wygląda"słowa pani doktor teraz czekam aż akcja się rozkręci bo skurcze są ale słabiutkie. Jeśli do 1 marca nic się nie wydarzy to mam jechać na IP.:cool:
A i jeszcze kontrola ciśnienia bo puchnę jak balon.
Zobaczymy jak będzie ale mojej mamie wyszło w horoskopie że w tym tygodniu powiększy się rodzina mam nadzieję że się sprawdzi ta wróżba bo jestem jak słoń.:tak: A teraz was nadrobię chyba z 20 stron:szok::szok:
- O jaaaaaaa ta tez juz do porodu!! ale super!!!!! A czulas cos jak Ci sie ta szyjka rozwierała i skracała??
 
Nooooooooo fajnie tylko ile mam czekać już bym chciał bo siedzę jak na bombie:-)
a pytałam gin o moje kłucia w pipce to powiedziała że wtedy robi się rozwarcie i dlatego jest odczucie jakby igłę ktoś wbijał :confused2:
No ja mam podobnie czuję kłucie. Ile czasu ci gin. dała??
 
Nooooooooo fajnie tylko ile mam czekać już bym chciał bo siedzę jak na bombie:-)
a pytałam gin o moje kłucia w pipce to powiedziała że wtedy robi się rozwarcie i dlatego jest odczucie jakby igłę ktoś wbijał :confused2:


o kurna to moze też mi się robi bo ostatnio mam kłucia mocne w dole pod kością łonową i tak w podbrzuszu , ty też tak miałaś???
 
Nooooooooo fajnie tylko ile mam czekać już bym chciał bo siedzę jak na bombie:-)
a pytałam gin o moje kłucia w pipce to powiedziała że wtedy robi się rozwarcie i dlatego jest odczucie jakby igłę ktoś wbijał :confused2:
o, no to ja odczuwalam i odczuwam takie cos. tak jakby mi ktos igielki w cipce wbijał.
No ja mam podobnie czuję kłucie. Ile czasu ci gin. dała??

hmm.. u mnie mija jutro tydzien odkad lekarz dal mi dwa tygodnie. ciekawe.
 
reklama
kto ma ochotę na pierogi?
...zapraszam...:-D:-D:-D

zrobiłam ruskie i z truskawkami - mniaaaaaaaaaam:-p



w ogóle to dajcie spokój z tym syndromem wicia gniazda, bo mi wstyd - tak mam brudno:-D:-D:-D



Zagladnelam na lutowki i one tak miedzy 39-42 rodzily .u nas miedzy 36-39 :) to ja zostaje na naszym :) laski cos spimy dawac gazu bo statystyka spada :-D ja sie staram ale cos mi nie wychodzi ,moze EFA dzisiaj :)

spokojnie, nie szalej, jeszcze nie jej pora widocznie:-D

Mag007 ja już 12 odcinków 6 serii Chirurgów obejrzałam i beda duuuuze zmiany ... tak żaluje ze nie mam nastepnych odcinkow ze :-( polecam tez serial Private Practice nawiązuje do Chirurgów - przeplataja sie tam wątki 2 seriali i ci sami aktorzy czasem graja w obu serialach. Też zajebiaszczo sie go ogląda:-)

tak, tak oglądam jedno i drugie...
a o zmianach wiem, podglądałam już niektóre wątki, bo nie mogłam się doczekać:-D:-D:-D
 
Do góry