reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ale mam przez was ochote na ogórki kiszone .. boshe mam teraz parcie na ostre wyraziste smaki...wlasnie wszamalam zupke chinska która zajadlm śledziami:sorry: a ochote mam jeszcze na takiego wysuszonego kabanosika...mam dosyc kanapek.. szkoda ze do sklepu mam tak daleko:-(
 
Ja po ginie.Dostałam receptę na "Dopegyt" na ciśnienie...mam robić pomiar 3,4 x dziennie, w razie skoku powyżej 150,160 na 90 lub więcej jechać na IP:no: kurcze całą ciążę miałam idealne ciśnienie a na sam koniec mi się spiep....ło:angry: koszmar jakiś. Kopiec kreta już się chłodzi w lodówce a zaraz będe piec kulebiaka,i już nic mi się nie chce...koniec na dziś:tak:
 
Ja po ginie.Dostałam receptę na "Dopegyt" na ciśnienie...mam robić pomiar 3,4 x dziennie, w razie skoku powyżej 150,160 na 90 lub więcej jechać na IP:no: kurcze całą ciążę miałam idealne ciśnienie a na sam koniec mi się spiep....ło:angry: koszmar jakiś. Kopiec kreta już się chłodzi w lodówce a zaraz będe piec kulebiaka,i już nic mi się nie chce...koniec na dziś:tak:

Ja też mam kontrole ciśnienia tylko ja mam jechać na IP jak ciśnienie będzie 140na 90 albo większe a leku żadnego nie dostałam.
 
Marti8 podobno u dzieci to narmalne ... ale wiem że też bede sie stresować jak moja kluska bedzie czkała...nie lubie jak w brzuchu czka a co dopiero jak sie urodzi:sorry:

A mam pytanie do was od kiedy sie dziecko na brzuchu kładzie?? Jak odpadnie kikutek czy od razu na brzusio :confused: i jak czesto kładziemy ?? czasem dzieci nie lubia tej pozycji ale jest wskazana ze wzgledu na kolki wiec jak to jest z nią??
 
czarnuszka u ciebie ciepło ? u mnie w zimno i śnieg padał dziś ,:eek:nie wspomnę o tym jak wiało brrr
nooooooooooooooooo u mnie cieplusio!! 9 stopni dzisiaj było :)

ale macie te kłócia w podbrzuszu ale na samiutkim dole????
tak ja tez mam takie kłucia..i pamietam ze jak kiedys na samym poczatku jak zaczelam miesiaczkowac to wsadzilam sobie zle tampona i tak wlasnie mnie kuło.
Kochane, a jak to z tym masowaniem brodawek?? Poważnie to pomaga?? :) he he. I ile to czasu trzeba? ;D
kotek aż do skutku!! :) normalnie sobie je w dwa palce i jazda :))
 
reklama
Do góry