reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
taaa... mój szwagier też nie pijący (okazjonalnie tylko, albo jak się styknie z moim J :-D)...ale jak siostra rodziła 3 lata temu to on tak zarzygał mieszkanie...że jeszcze tydzień czuc było :laugh2::laugh2::laugh2:
Weź mnie nie strasz:eek::eek: Właśnie rzygowni boję się najbardziej. Normalnie chyba bym zabiła jakbym wróciła do smierdzacej chaty:angry:
 
Kobito zamień sie na moja to swoja docenisz. Nie no wielki szcun dla kobitki:happy:


aż mi teraz głupio jak tam piszecie, że czasami jestem taka okropna :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ale ona mi to wybacza, tłumaczy że to moje hormony zapewne, muszę jej napisac sms, że ją kocham, bo faktycznie tak jest i wiem, że wtedy jest jej tak miło, głupia jestem i tyle......... a ona ciągle mi pisze, że mnie kocha i że jestem jej córką.
 
aż mi teraz głupio jak tam piszecie, że czasami jestem taka okropna :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ale ona mi to wybacza, tłumaczy że to moje hormony zapewne, muszę jej napisac sms, że ją kocham, bo faktycznie tak jest i wiem, że wtedy jest jej tak miło, głupia jestem i tyle......... a ona ciągle mi pisze, że mnie kocha i że jestem jej córką.
Normalnie całuj ją codziennie i to po stopach:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
yra zazdroszczę Ci takiej teściowej... z moją nie mam już spięc odkad mieszkamy osobno....ale i tak za duzo Mody na sukces ogląda...i myśli ze wszyscy wokół niej spiskują....Mnie to chyba ma za Brook ...i czeka żebym jeszcze z 10cioma dzieci miała (co śmieszne - mój J jest moim drugim facetem - i to on ma już jedno dziecko ze swoją ex a nie ja)...wróży nam od samego początku rozstanie...zmusza nas do ślubu - "bo co jej znajomi pomyślą"...a my mamy to w d****...bo jeśli chcielibyśmy sie pobrać to byśmy to zrobili - a zdecydowaliśmy sie w pierwszej kolejności na dziecko...to nasz wybór. I nie obchodzi nas co inni myślą:tak:

Ciekawe czy też będzie umierać tak jak jej znajomi zechcą???:confused2:

dobra biorę się za okna.

Miłego dnia ;)
 
Ostatnia edycja:
:-D wiblatora nie lubie bo taki zimny i duzy jakis :-D wole tego zywego ale on nie chce noooooooo a wczoraj wieczorem tak nie chcacy -chcacy :-D go zlapalam i wow kiedy ja ostatni raz go mialam :p echhhhh pomazyc mozna bo moj M mowi ze dzidzia czuje i widzi :-D i tak nie mozna .biore sie za zmienianie poscieli ,pranie i kuchnie posprzatam :)W niedziele poczulam takie "glosne "PLUMMMMM i mysle ze mala zeszla juz calkiem nisko bo tak jakos lekko mi sie oddycha i juz nie mam ZGAGI juz moge lykac i nic nie piecze .
 
Napotkani znajomi mowia ze brzuch jest strasznie nisko i ze to juz tuz tuz :) Zaraz sie pogimnastykujemy to bedzie :)pogoda tragiczna pada i pada i szaro ,ciemno bleeeeeeeeeeeeemilego dzionka
 
reklama
odpadł nam dzis pępek :-D
równo tydzień po narodzinach :tak:
tutaj stosuje sie czystą wodę do przemywania i jest zakaz używania alkoholu do tego, ale my też raz dziennie używaliśmy płatków leko ;-)
 
Do góry