reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja też mam stracha co zastanę w domu jak wrócę ze szpitala :-D:-D:-D:-D
J pewnie w domu pępkowe zrobi i boję się tego syfu...bo on jak zrobi to chyba 2dni będą balować :szok:
dlatego mam nadzieję że urodze najdalej do 5marca - żeby nie miał kasy na chlańsko...
niech sobie zrobi pępkowe jak wróce (będę miała wszystko pod kontrolą):cool::cool::cool:
 
Roatwirusy 2 dawki po 300 zł (rotarix) pneumokoki 3 (prevenar) dawki po 300 zł ( 2 miesiąc po miesiacu trzecia po roku). Rotawirusy odpuszczam na pewno ( mój peiatra mówił że nie ma sensu na wszystko dzieci sczepić to samo z ospą) a pneumokoki szepie bo pierwszą córę też szczepiłam.

Dziękować :tak: Patrząc po kosztach to już wiem dlaczego nigdzie o tym nie piszą ;-)
 
Wiecie ja to sie zastanawiam gdzie te babcie z prawdziwego zdarzenia sie podziały?? Moja teściowa na 2 miesiące wakacji delegowała swoje dzieci do babć. I miała wsparcie w swojej mamie która do niedawna jeszcze prowadziła jej kuchnię i gotowała (dopóki ręki nie złamała). Już sama nie pamięta jaką pomoc babcie niosły?

Czasy sie zmienily mysle.
Zreszta kiedys byl wiekszy taki podzial obowiazkow. Dom, gotowanie , dzieci to wlasciwie bylo wszystko na glowie kobiet i kobiety sobie pomagaly przez to bardzej bo tak poprostu bylo.
No ale moja mama na przyklad ma 54l, prowadzi swoja firme, ona zyje bardziej aktywnie ode mnie, daleko jej do standardowej babci siedzacej z wnukami, inne czasy.

xXxIzuLQaxXx no bo tak to jest ze oni jak jeszcze do terminu troche to nie wywoluja porodu, zreszta znieczulica panuje w tych szpitalach, przykro mi bardzo ze musisz sie tak nameczyc, niestety tak jest ze jedna z marszu idzie a czasami trzeba sie nameczyc i 2 tygodnie ze skurczami. Ale juz niedlugo :)

Dobra ide sprzatac. Moze wkoncu urodze od tego sprzatania !!! :)
 
ja też mam stracha co zastanę w domu jak wrócę ze szpitala :-D:-D:-D:-D
J pewnie w domu pępkowe zrobi i boję się tego syfu...bo on jak zrobi to chyba 2dni będą balować :szok:
dlatego mam nadzieję że urodze najdalej do 5marca - żeby nie miał kasy na chlańsko...
niech sobie zrobi pępkowe jak wróce (będę miała wszystko pod kontrolą):cool::cool::cool:
:-D:-D:-DPani szpieg:-D:-D:-D Ale dobrze kontroluj. Ja w sumie nie wiem co mój nawykreca. Ogólnie to on z tych niepijących no ale jak przesadzi to może być nieciekawie:szok:
 
:szok::szok::szok::szok: o matko!!!!!!!! moja tesciowa nawet nie potrafila mi poodkurzac jak rodzilam zebym nie wrocila do syfu a co dopiero takie cos:szok::szok::szok::szok::szok: zreszta w domu 16 stopni bylo..nikt nie napalił ...:eek:


moja tesciowa ma w zamiarze teraz umyc cala lazienke, kafelki itp. i kuchnie identycznie, a w czwartek myje reszte okien bo u malego w pokoju juz umyla i firanke poprala, ale ona jest inna. takie ma dobre serce.
 
Witajcie wtorkowo :)caly czas mi sie wydaje ze dzisiaj niedziela .IZULA mozemy sobie podac reke :/ co za debile nie lekarze.W nocy dopadly mnie skurcze ale byly nie regularne i dalo sie wytrzymac chodzilam po pokoju w ta i spowrotem i po 1,5 godzinie przeszlo ,brzuch straszie twardnieje ale skurczy juz nie mam jedyne co mam to sciski macicy czy cos takiego .Mala kopie wiec sie nie martwie.Od dzisiaj tez bede robic po 5 przysiadow i bede lazic po schodach i bede sieduzo ruszac bo juz nie daje rady z tymi kilogramami ktore targam wszystko mnie bolii przeszkadza :/
 
Dziękować :tak: Patrząc po kosztach to już wiem dlaczego nigdzie o tym nie piszą ;-)
Szczepionki mozesz kupić sama w aptece internetowej DOZ sa najtańsze. Jak pierwsza córkę szczepiłam to były chyba w poradni o 10 zł droższe od tych w aptece a teraz to nie wiem.
 
reklama
Namawiam M na sexik ale nie ma szans :/CO ZA FACET :/Chyba trzeba samemu sie ojakis orgazmik postarac ale czy to pomoze ?tez juz sutki masowalam ale jakos nic :/W poniedialek bedzie juz moja polozna takze jak bym w poniedzialek do szpitala trafila to mam nadzieje ze wychodzilabym juz z mala :)
 
Do góry