reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam brzuchatki i matulki :-)

Ale pięknie mi sie dzisiaj spało. Brzusio bolał tylko jak wstawałam z łozka:-) miałam caaaaaaałe łozko dla siebie bo M w pracy był...może to o to chodzi hm? :sorry:
Dzisiaj w kwestii obiadu eee zupka jarzynowa. Namęczyłam sie jak cholera :-D wrzuciłam do wrzącego bulionu (tej nowej fajnej bulionetki z Knorr'a) warzywa zamrozone w woreczku ze sklepu i dorzucilam moja zielona fasolke i ryż i zupka gotowa mniaaaaaaam ale pieknie pachnie!!!:-)

Dzisiaj na 14-15 mamy być na usg. Kurcze zrobi mi usg za darmo nawet bez skierowania. Po prostu wczoraj powiedział że mamy przyjechać i już na jego dyżur. Chce wszystkie ciąze moje u niego prowadzić:-) Fenomenalny lekarz!!:-)

A teraz postaram sie was nadrobić..chociaz wstal mój męzulek i musze sie nim zaopiekować. Jeśli nie teraz to popołudniu po usg dam wam znac co i jak i poczytam...Tylko nie wariujcie z postami.
A mamuśki, którym juz termin sie zbliza wypakowywać sie!!!:-) Ileż mozna czekać hihihi:-):-):-)

Ale dzisiaj mam świetny humor:-) To słonko i ciepełko na dworze taaaaaaaaaak dużo daje!!!!:-)
Buźka:*
 
reklama
Zazdroszczę Wam - mycie okien? Ja umyłam wannę i czuję się, jakby mnie czołg przejechał:eek:
A okna swoją drogą, wołają o pomstę do nieba. Ale pogoda coraz ładniejsza, poczekam do 38 tyg i też umyję - akurat będzie na święta i może się coś ruszy ;-)
 
hej ,
co za okropna noc spalam z godzinie i nie wiem co mi było cały czas piłam!! wypiłam w nocy 2 litry napoju:szok:

co do wibratorka to wczoraj sie bawiłam i chyba za mocno i troche wody mi się posączyły:zawstydzona/y::zawstydzona/y: dostałam stracha jak nie wiem! no i poszedł w odstawkę, dopiero po porodzie sie pobawimy :zawstydzona/y::-D
 
Ja za mycie okien też bym sie nie brała:-), w przyszłym tygodniu zmobilizuję swojego A. Ostatnio dopadł mnie wprawdzie syndrom wicia gniazda, ale kondycja niestety już nie ta i szybko sie męczę:-D
 
Hej dziewczyny, ja mam takie pytanko do mamuś :-p:-p:-p Jak to jest z tym macierzyńskim? Pracodawca dzwonił do księgowej by powiadomić ją o tym, że urodziłam, a ona że potrzebuję ze szpitala zaświadczenie, najlepiej od ordynatora, dla pracodawcy, które muszę wysłać zusowi, że urodziłam dziecko. I teraz nie wiem, czy mam jechać do szpitala by wystawili mi takie zaświadczenie, czy wystarczy jak wyślę odpis aktu urodzenia????? Pomóżcie!!!
 
Hej dziewczyny, ja mam takie pytanko do mamuś :-p:-p:-p Jak to jest z tym macierzyńskim? Pracodawca dzwonił do księgowej by powiadomić ją o tym, że urodziłam, a ona że potrzebuję ze szpitala zaświadczenie, najlepiej od ordynatora, dla pracodawcy, które muszę wysłać zusowi, że urodziłam dziecko. I teraz nie wiem, czy mam jechać do szpitala by wystawili mi takie zaświadczenie, czy wystarczy jak wyślę odpis aktu urodzenia????? Pomóżcie!!!


(4) zakład pracy Matki
Do załatwienia - urlop macierzyński
Dokumenty potrzebne:
icon_arrow.gif
wniosek o urlop macierzyński,
icon_arrow.gif
akt urodzenia dziecka,
icon_arrow.gif
oświadczenie o urodzeniu pierwszego lub kolejnego dziecka,
icon_arrow.gif
PESEL dziecka (z reguły mozna podac później).

(5) zakład pracy Ojca - poinformowanie Kadr o urodzeniu dziecka
icon_arrow.gif
akt urodzenia dziecka,
icon_arrow.gif
PESEL dziecka.

Jedno z rodziców ma obowiązek złożyc oświadczenie woli o zgłoszeniu dziecka jako członka rodziny do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, formalności w ZUS dopełnia zakład pracy tego rodzica.
 
reklama
MASAKRA!!!
Burdel w papierach i niekonsekwencja w przekazie informacji!!!
Wrocilam do domu :angry::angry::angry:
:angry::angry::angry:Jutro mam sie wstawic ponownie:angry::angry::angry:
A to bedzie moje 3 podejscie do porodu!!!
Juz mam dosc!!!!
Do du..!!!
 
Do góry