reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

swoja drogą owoce i warzywa wychodzą mi już uszami, mam ochotę na coś niezdrowego i dzisiaj wybieram się z M i znajomymi na pizzę i piwo - to znaczy ja będę tylko wąchać piwo:dry:
oooo ale bym zjadła pizze mniaaam:-p no ale cóż muszę się dzisiaj zadowolic pomidorówką i udkami. Zresztą ja uwielbiam pizzę i mogłabym ją jeść codziennie:-p:-p
 
reklama
mirosia jak ja bym zjadla pomidorowke mojej mamy i udka z ziemniaczkami i np hmmm... kalafiorkiem z bulka tarta mmmm.... :tak:

a teraz to mi nawet obiady nie wychodza cos nie mam nosa do doprawiania przez te fasolinki dwie ... jedna pewnie tak chce a druga tak :-D:-)
w ogole malo jem i taka slaba jestem boje sie zebym w anemie nie wpadla wiec zaczelam dzisiaj zelazo jesc kupilam wczesniej i na necie czytalam o nim wszystko i pisalo ze zakecane kobietom w ciazy a 17 ide do doktorka to se zapytam jeszcze a no i na jutrzejzy slub musze miec sily nie :-)
 
jejku to już jutro ślub:-) tyle emocji.. dzidzia, a właściwie dwie:-) i jeszcze ślub:-)

ja akurat nie mam problemów z jedzeniem, co z jednej strony dobrze a z drugiej niepokoi mnie mój apetyt;-) żebym nie była meeeeega ciężarówą;-)
 
mirosia jak ja bym zjadla pomidorowke mojej mamy i udka z ziemniaczkami i np hmmm... kalafiorkiem z bulka tarta mmmm.... :tak:

a teraz to mi nawet obiady nie wychodza cos nie mam nosa do doprawiania przez te fasolinki dwie ... jedna pewnie tak chce a druga tak :-D:-)
w ogole malo jem i taka slaba jestem boje sie zebym w anemie nie wpadla wiec zaczelam dzisiaj zelazo jesc kupilam wczesniej i na necie czytalam o nim wszystko i pisalo ze zakecane kobietom w ciazy a 17 ide do doktorka to se zapytam jeszcze a no i na jutrzejzy slub musze miec sily nie :-)

Wszystkiego najlepszego missiiss dla ciebie ,twojego przyszlego meza i oczywiscie dla fasolinek.
 
Hej kochane
Bylam dzisiaj w tej klinice od cytologi i mialam dziwne badanie ,gin wsadzil mi tam kamere i widzielismy na ekranie co jest w srodku :) nie mam pojecia jak sie takie badanie fachowo okresla bo nigdy jeszcze takiego nie mialam .Gin mowi ze ta grupa 3 D jest ale zadnych rakotworczych nie ma :) Dzieki bogu ,ja zawsze mialam grupe 2 a po poronieniu zrobilo mi sie 3 :( bedzie mnie kontrolowal przez cala ciaze i jesli nic sie nie zmieni na gorsze to nie ma podstaw do obaw :)

Ale nie o tym mialam pisac :)
Zrobil mi usg bo chcial zobaczyc dzidzie i wow jak ona od poniedzialku urosla ma juz 2,3 cm :) juz wyglada jak dzidzia a serduszko tak cudownie bilo :) Gin mial super sprzet i dlatego tak fajowo bylo widac :) nie mogl mi dac fotki bo nie jest moim lekarzem prowadzacym ciaze i mogl mi zrobic tylko ksero :( wyszlo ciemne i nic prawie nie widac a tak chcialam wam pokazac moja kruszynke :)
Jestem taka szczesliwa i nie moge sie nadziwic jak te malenstwa szybko rosna :)Moze juz niedlugo bedzie mi dane zobaczyc jak raczkami i nozkami macha :)

Kochane malenstwo :)Pozniej sprobuje zeskanowac fotke i moze rozjasnic i moze bedzie lepiej widac to ja wkleje :)
Wlasnie wrucilam z pracy i musze cos zjesc :)
Musialam wam to napisac :)
 
To super, że jest wszystko w porządku tobą i z dzidzią :-):tak:
Dobrze, że tak ładnie rośnie a serdunio mocno bije, cieszę się bardzo :-) Gratuluję :-D
 
Hej kochane
Bylam dzisiaj w tej klinice od cytologi i mialam dziwne badanie ,gin wsadzil mi tam kamere i widzielismy na ekranie co jest w srodku :) nie mam pojecia jak sie takie badanie fachowo okresla bo nigdy jeszcze takiego nie mialam .Gin mowi ze ta grupa 3 D jest ale zadnych rakotworczych nie ma :) Dzieki bogu ,ja zawsze mialam grupe 2 a po poronieniu zrobilo mi sie 3 :( bedzie mnie kontrolowal przez cala ciaze i jesli nic sie nie zmieni na gorsze to nie ma podstaw do obaw :)

Ale nie o tym mialam pisac :)
Zrobil mi usg bo chcial zobaczyc dzidzie i wow jak ona od poniedzialku urosla ma juz 2,3 cm :) juz wyglada jak dzidzia a serduszko tak cudownie bilo :) Gin mial super sprzet i dlatego tak fajowo bylo widac :) nie mogl mi dac fotki bo nie jest moim lekarzem prowadzacym ciaze i mogl mi zrobic tylko ksero :( wyszlo ciemne i nic prawie nie widac a tak chcialam wam pokazac moja kruszynke :)
Jestem taka szczesliwa i nie moge sie nadziwic jak te malenstwa szybko rosna :)Moze juz niedlugo bedzie mi dane zobaczyc jak raczkami i nozkami macha :)

Kochane malenstwo :)Pozniej sprobuje zeskanowac fotke i moze rozjasnic i moze bedzie lepiej widac to ja wkleje :)
Wlasnie wrucilam z pracy i musze cos zjesc :)
Musialam wam to napisac :)
Gratuluję Kochana, że wszystko oki:tak: Teraz dbajcie o siebie i koniec z czarnymi myślami:-)
 
reklama
ide do doktorka to se zapytam jeszcze a no i na jutrzejzy slub musze miec sily nie :-)
jejjjjjjku ślub!!!
jak najmniej stresu i jak najwięcej chwil radości
no i żebyś miała kilka chwil odpocząć w ciągu całego dnia zamieszania
=)
na jedno nie możesz narzekać: jutro będziesz mogła zjeść mnóstwo różnych rzeczy ;D
ps. no i jak najwięcej szczęścia Wam we wspólnym życiu =)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
kamikaa
super, że uspokoiłaś się, badanie dobrze wypadło
i jeszcze mogłaś oglądnąć Maleństwo =)
 
Do góry