reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie:-)
Co wchodzę na BB to nowe wiadomości.
Jejku juz niedługo kolejne dwie marcóweczki będą miały swoje dzieciaczki:-)

Dziewczyny nie straszcie opowieściami o porodach, bo zaczynam sie stresować:sorry:, od kilku miesiecy nic na ten temat nie czytam, bo serce zaczyna mi walić, wolę o tym nie myśleć. Co będzie to będzie:tak:

My popołudnie walentynkowe spedzamy u mojej mamy. Dostałam róże i maskotke od męża:-) rano poleżelismy dłużej w łóżku:-p a potem robilismy zdjęcia brzusia, może wieczorem wstawie je w naszą galerię;-):-)
 
reklama
Również mam więcej wydzieliny, ale skoro wy też tak macie, widać jest ok :) Jutro mam wizytę i zobaczymy czy coś się u mnie ruszyło ;-)

Trzymam kciuki również za madzię84!!! Ale jesteśmy blisko rozwiązania, jak ten czas szybko minął!!!
 
Madzia84 ma taki sam termin ja ja i Patinka!!! i juz rodzi!!!!!!!! ojejjjjj ciekawe czy Bartus da sobie rade z oddychaniem!!! trzymam kciuki :-)

gaba - ja wyczytałam w internecie ze jezeli czop odchodzi tak dlugo po troszke to wcale nie musi byc z krwią...dopiero juz ten element "korka" zatykajacego wejscie jest z krwią...dobrze ze mi moja nie kazała brac isoptinu bo by mi serce wysiadlo. Kiedys brałam ale tylko dwie tabletki bo mam tachykardie zastawkową i tak mi serce łomotało jak po fenku.



Witam, cały dzień Was poczytuję i ja mam podobny termin :) ten dzień się zbliża :-) i trzymam kciuki za bartusia i madzia84
 
Hej dziewczynki:-D
Ja już powoli odstawiam fenka mam zmniejszoną dawkę i jutro biorę ostatnią połówkę o 18:-D
Chodzę już drugi dzień i cisza:-) chociaż mam rozwarcie i prawie złagodzoną szyjkę no i skurcze mnie męczą...a bałam się,że jak wstanę to odrazu urodzę...więc dziewczynki,które też biorą fenka to napewno wytrzymiecie:-)do bezpiecznego terminu.
Ja też niewiem jak to jest tymi płuckami u dzieci u jednych już są wykształcone w 32tc a u innych 37tc to mało:-( Myślę,że może tutaj też odrywa termin porodu wg ostatniej OM. Jeśli ktoś ma bardzo nie regularne cykle wahające się od 25-50dc to może być ogromna różnica w tygodniach ciąży:szok:
Sądzę,że lepiej sugerować się wtedy pomiarami usg,które określą tydzień ciąży:-)
 
:-) ja tez sie nie stresuje za bardzo zapewne z tego samego powodu co nadia ;-)
tez juz zaczelam 38 tydzien wiec generalnie moglabym juz rodzic ale wlasnie tak sobie mysle zeby jeszcze troszku poczekalo z tym bo jednak niektore w 37 jeszcze nie donoszone a po co nam ten inkubator... poza tym cykle mialam nierowne wczesniej, potem bralam antyki a potem to w 1 cyklu zaszlam wiec nie wiem jak to mogloby byc, moze jednak mam pozniejszy termin... a na usg dopiero z 20tyg wychodzilo okolo polowy marca,a ponoc najbardziej wiarygodne jest to pierwsze ktorego nie mialam... tylko przeciez jesli bedzie po terminie to w 42 najpozniej i tak zrobia wywolanie, czyli do 21 marca powinnam urodzic:tak: ciekawe jak to bedzie...
ja poza tym nie mam jakos bardzo zwiekszonej wydzieliny (nie bardziej niz wczesniej) skurcze caly czas na tym samym poziomie, w piatek na wizycie dowiedzialam sie ze szyjka zachowana wiec ja nie rodze! jeszcze nie!;-) czopa tez ani widu ani slychu
 
A ja to bym chciała na wizycie usłyszec: Ma pani rozwarcie na 1cm:-D Jeszcze troszkę i synuś będzie z panią, hehe;-) Bo juz mam dośc czekania i marudzenia mojemu M:zawstydzona/y::-D On taki biedny, butki mi zaklada, wiąże, śniadanko do łóżka przynosi, obiadki robi, herbatki.. eh.. az mi go szkoda czasami..:zawstydzona/y: jest taki Kochany, że wydaje mi się, ze to nie czlowiek tylko Anioł:zawstydzona/y: i tak mi se wydaje, że za dużo lata nade mną, tak mi głupio czasami:zawstydzona/y::-)
 
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=O8HwJaDIKe0&feature=player_embedded"]YouTube- Ja Jestem - Arka Noego[/ame]

aż sie pobeczałam:(....
 
reklama
a tak sie wczoraj rozpisalyscie o tych lodach ze zaraz jade sobie kupic, chociaz nie chce mi sie zwlekac, po spacerku jestem wykonczona i 2 godzinki drzemki byly, ale mojego boli zab i nie chce go naciagac;-)
 
Do góry