reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dziewczyny jaki magnez bierzecie ?? bo mi sie konczy moje MagVit B6 i zastanwiam sie nad zmianą?? nie wiem czy wskazana jest zmiana ale ....co tam ;-)
Ja brałam Magnefar B6

Iza, wiem z własnego doświadczenia, że jak się rodzi dziecko, to problemy nie znikają, a wręcz odwrotnie - pojawiają się nowe obowiązki, "uwiązanie" w domu, dochodzi do tego zmęczenie i niewyspanie... Obawiam się, że będzie u was jeszcze gorzej :sorry:. Lepiej się z tego wyplącz póki jest to w miarę łatwe.
 
Izulqa - brak slow po prostu...Naprawde wyobrazasz sobei zycie z kims takim za kilka lat???Myslalas o skorzystaniu z pomocy psychologa, ktory jakies konkretne rady by ci dal??? Bo przeciezt ak byc nie moze zeby miesiac p oslubie facet tak sie zachowywal... Nie chce byc zlym prorokiem ,ale jeszcze ci co nieco bedzie wypominal w zyciu, jaki to on jest laskawy iwspanialy ze sie z toba ozenil i w ogole... :no:
 
Kochana.. jesteś młoda, piękna i inteligentna. Nie pozwól sobie wejśc na głowę i życ złudzeniami:sorry: jak on teraz tak mówi to co będzie za rok, dwa??:eek::sorry:

Kochana, no ale co mam zrobić? Nie da się mu przegadać ani ze złością, ani na spokojnie.. ;/ To co , mam go spakować i poiwedzieć że jak się zmieni to ma wrócić? Bo jak mu powiedziałam że jak taki będzie to go spakuje, to mi powiedział że ok, i żebym papiery do rozwodu przygotowała.. Jemu to wisi czy ja go wyrzuce czy nie.. :(

Dziewczyny jaki magnez bierzecie ?? bo mi sie konczy moje MagVit B6 i zastanwiam sie nad zmianą?? nie wiem czy wskazana jest zmiana ale ....co tam ;-)

Ja biore asmag.
 
Izulqa - brak slow po prostu...Naprawde wyobrazasz sobei zycie z kims takim za kilka lat???Myslalas o skorzystaniu z pomocy psychologa, ktory jakies konkretne rady by ci dal??? Bo przeciezt ak byc nie moze zeby miesiac p oslubie facet tak sie zachowywal... Nie chce byc zlym prorokiem ,ale jeszcze ci co nieco bedzie wypominal w zyciu, jaki to on jest laskawy iwspanialy ze sie z toba ozenil i w ogole... :no:

Już mi wypomina że jestem na jego utrzymaniu, że daje mi na jedzenie, na ubrania, i na rzeczy dla dziecka.. Przecież jak ostatnio zrobił akcje że chce rozwodu, to poiwedział że bede mu musiała kase oddać..
 
reklama
Hejo:)

Ja troszke nie wyspana no bo wstalam dopiero po 10.Męzulo juz do pracy..No tak w walentynki bedzie mial nieciekawie w pracy(jest kucharzem)a ja dzisiaj jak to ja polenię się.:-p

Izulka co do Twojego "męża" inaczej nie mozna Go nazwac.To wydaje mi się,ze on sądzi ,ze zrobił Ci laskę,ze ożenił się z panną w ciąży.Uwaza ze teraz Ty masz w okoł niego latać i skakać.Glaskać po głowce i podawać obiad pod pysk.Gdyby do mnie facet tak sie odnosil dostał by w twarz.Musisz się szanować,nie daj sie poniżać bo on nie jest tego wart.Nie ma się co ludzić popełniłas bląd wychodząc za niego za mąz po 3 miesiacach znajomosci,za błedy sie płaci.Ja nie wierzę ,ze on sie zmieni,dziecko tylko pogorszy sprawę,bo bedzie go wkurzac,gdy bedzie plakało,gdy Ty nie bedziesz miala sily by mu obiadek podać,Twoje dziecko bedzie dla niego przeszkodą.Ja na Twoim miejscu okreslilabym jasno albo zostajesz ze mną i ustalamy jakies warunki które mamy razem przestrzegać typu:ze Ty nie jestes jego praczką,kucharką,sprzataczką itp ,ze ma sie odnosic do Ciebie z szacunkiem.A jak mu sie nie podoba spakuj manatki i niech spada do mamusi.Innego rozwiązania nie ma.

A co do zachcianek to ja mam okropne smaki na tortilę z MD:eek:moglabym dziennie ja jesc,dobrze ze do najblizszego MD 20 km.Bo bym pewnie dziennie latała.
 
Do góry