reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejka mam pytanie z innej beczki i może trochę śmieszne hehe. Macie takie dziwne objawy z zapachami? Ja mam od połowy ciąży a teraz wręcz się nie mogę powstrzymać jak czuję benzynę jak jadę samochodem, skóra i potrafię siedzieć i wąchać torebkę albo z szafy zapach na mole. Jestem jakaś nieteges w tej ciąży. Z Natalką też tak miałam ale nie w takim stopniu:rofl2:
 
reklama
A my zlozylismy szafe (lubie zapach nowych mebli :happy:), jutro chyba lozeczko i reszte porzadkow porobie i powinnam juz miec luz :-)
Dzis znowu przegielam z robota...
Cześć Dziewczynki !!!
Ja też zostane marcową mamą Kacperka (21 marzec) mogę dołączyć??
Widzę że pare się już rozpakowało:):-)
Witaj Malutka, ja tez mam termin na 21 marca :-)
po lekarzu... rozwarcie dalej 1cm (już 10tyg tak stoi :eek:), dzidzi wysoko (a mnie już miednica pęka) i jak tak dalej będzie to CC :-( - no ale mam jeszcze 3 tygodnie i pare dni.... mam nadzieje, że te mini-skurczyki coś podziałają :confused2:
acha i następna wizyta w SZPITALU 8 marca uuuuuuuuuuuuuuu czyli to była MOJA OSTATNIA WIZYTA W GABINECIE

a ja zajadam SEREK MASCARPONE z OWOCAMI LEŚNYMI (taka pół kilowa ryniennka z Lidla :-p) hehe, a co tam!!!!!!!!!!!
Milkshake wspolczuje. Czyli prawie za miesiac :szok: Dziwne...

oj tam kamikaa nie panikuj :-D to są wieloródki...wydaje mi się że pierworódki to zawsze na czas zdążą bo panikują przy lekkich skurczach ze to już...i jadą do szpitala.
Zobaczysz damy rade...ja np nie zamierzam czekać aż skurcze będę mieć co 5min (no chyba ze nei będe miała wyboru bo auta nie mam - będę liczyć na Taxi lub kolegę J)...od razu śmigne do szpitala i najwyżej tam poczekam :-D
Ja pewnie spanikuje i pojade bardzo szybko :eek: i wcale mi sie to nie podoba :-p

No ja marudziłąm tylko ze to ZO tak ciężko dostać. Ale terazjuż to mam załatwione. Te pojedyncze sale są tylko na czas porodu. Później jest się przewożonym na salę obserwacyjną i dalej jużna oddział gin. A co do tych parawaników to przecię kobieta do porodu musi wszystkie zwieracze rozluźnić a do tego potrzebna jest przede wszystkim intymna atmosfera bo inaczej móz blokuje i jest trudniej:eek::eek::eek: To można porównać do skupienia przy robieniu kupy:happy: Jakby ktoś wlazl nam w trakcie do kibelka. Tak po prostu funkcjonuje ludzki mózg. no ale taki kraj I jak p. minister kopacz mówi że polski nie stać na to by kobiety rodziły bez bólu i ze kobity rodziły od tysięcy lat bez ZO to ja się pytam dlaczego NFZ pokrywa koszty znieczulenia przy leczeniu zębów w poradniach albo przy ich wyrywaniu skoro kiedyś zęby przez setki lat wyrywał KOWAL:crazy::crazy:

Ja powiedziałam że jak mi nie będą chieli dać ZO to niech mnie nad Wartę zawiozą bo woda ma działenie znieczulające (HI HI). Normalnie tam ich pozagryzam:angry::angry::angry: Bo mam dość po dośwaidczeniach z pierwszego porodu !!! I jak słyszę gadanie lasek że to ból z sensem to mnie odrzuca:no::no:
Ja dziekuje! Paranoja jakas :crazy:
W ogole to zzo mozna podac w kazdej praktycznie chwili. Nawet od 1 cm rozwarcia do 7-8! Nie wiem skad taka durna procedura w PL :confused2:
Trzymam kciuki, zeby sie udalo tym razem!! ;-)
Ja tez znieczulenie na pewno wezme. Uwazam, ze po to ktos je wymyslil, zeby nam ulzyc w bolach. :tak:

Myszencja trzymam kciuki :tak: oj chyba zaczeło się na dobre rozpakowywanie marcowych mamusiek
Moni27 jak ja tu wchodze, to mam wrazenie, ze z tych nerwow i emocji sama sie zaraz rozpakuje!!!! :szok::szok:

Ja tez uwazam ze karetke mozna spokojnie wezwac. No oczywiscie bez przegiec ale jak porod sie rozpocznie w nocy na przyklad i do tego jest sie samej .... ja bym sie nie zastanawiala.
Ja sie tez stresuje jak Mala sie malo rusza , chociaz zadko jej sie to zdarza , no i moze dlatego wlasnie zaraz sie martwie, w sumie dobrze ze mam ten detektor tetna plodu bo mnie uspokaja w razie czego.

Dobra ide spac i ja.
Jak u mnie sie zacznie w godzinach szczytu, to dzwonie po karetke, bo przez korki sie nie przebijemy, pomimo, ze do szpitala nie mamy daleko. Zreszta nawet w szpitalu tak zalecaja.
Co do polskich warunkow, to nie mialabym zadnych skrupolow po nia zadzwonic, gdybym potrzebowala!!!
 
Hejka mam pytanie z innej beczki i może trochę śmieszne hehe. Macie takie dziwne objawy z zapachami? Ja mam od połowy ciąży a teraz wręcz się nie mogę powstrzymać jak czuję benzynę jak jadę samochodem, skóra i potrafię siedzieć i wąchać torebkę albo z szafy zapach na mole. Jestem jakaś nieteges w tej ciąży. Z Natalką też tak miałam ale nie w takim stopniu:rofl2:

Ja tak mialam w pierwszej ciazy, jak moj maz cos pisal markerami olejnymi to stalam przy nim i wachalam markery, albo szlam do garazu i tam pachnialo benzyna z kosiarki, a tankowanie samochodu bylo moim ulubionym zajeciem. Tak wiec nie jestes sama i wydaje mi sie se to dziala podobnie jak z apetytem na dane potrawy :)
 
Hello dziewczynki:)
T|eraz w soboty tez bede zagladac, bo moj M postanowil w soboty chodzic do pracy heheh .
Ja tez naleze do tych, ktore mają lekką cviąże, zadnych objawów, zadnych wymiotów, dosłownie pare razy mdłości, ale nie uwazam ze ciaza to cudowny stan:no: czuje sie jak wieloryb, zadyszke mam juz po szybszym mowieniu:szok: nie wspomne o wadze, za ciasnych ubraniach i zmieniającym sie ciele....na szczescie odpukac rozstepów nie mam .

A dzis wogole mialam nerwowy poranek, juz w nocy zreszta strasznie bolał mnie brzuch, jak na miesiaczke, jakos przeszło samo na szczescie, ale rano jak wstalam i w ubikacji spojrzalam na spodenki od pizamy to zbladłam: ciemnobrazowa wydzielina :szok: wzielam papier i podtarłam sie a na papierze to samo i bardzo duzo..!
Obudzilam M i mowie mu co sie dzieje, tez biedny zbladł, i mowi dzwon do szpitala. Zadzwonilam , lekarx powiedzial ze mam sie nie stresowac bo nic zlego sie nie dzieje, ze to prawdopodobnie objaw skrocenia szyjki lub ewentualnego rozwarcia i mam podjechac to i to obejrzy, ale bez paniki.. no i czekam traz na M. okolo 12 ma wrocic z pracki i podjedziemy na IP zbadac. Na szczescie juz nie mam tej wydzieliny, ale podejrzewam ze ten bol brzuchs w nocy mial z tym cos wspolnego..kurcze cos mi sie tam zaczyna dziac hehe
 
Dzien doberek :)
My tez pobudka juz o 7 masakra :(
Po sniadanku i traz wypadało by leżec ale maly napewno mi nie da bo marudzi.
K wroci kolo 13 z pracy wiec potem poleże :)
Co dziennie gorzej mnie boli brzuch..:crazy:nocki są koszmarne. Co godzine siku i nawet podniesc sie nie umiem bo mnie tak bola pachwiny i dół brzucha ze masakra!!!
:crazy:
Małz ma woollne dwa tygodnie!!!! wiec poleże i potem moge rodzic !!!!
No i w poniedzialek trzeba jechac odebrac moje wyniki najbardziej sie boje Sterptococus to czytalam w necie ze to grozna bakteria i ze robia CC jak sie ją ma :(:-:)crazy:

Ciekawe jak tam Myszencja!! i Marti......biedne dziewuszyska. Tymam mocno kciuki
No i jak nasze urodzone malenstwa i jak Rybka sie czuje. i Co z Mateuszkiem.:nerd:
 
Dziewczyny powiedzcie mi bo chyba juz jakas głupia jestem w tej ciazy,ale gdzie lutówki umieszczają fotki maluszków??? bo nie moge znalesc cholerka....​
 
reklama
Do góry