reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Czarnuszka Tobie sie szyjka skróciła prawda? mialas jakies objawy ??

tak ja mam skrócona do 18 mm miesiac temu miala 23 mm i na poczatku mnie bolał brzuch na dole ale lekko i czasami mialam skurcze. No a teraz to brzuch mnie boli masakrycznie!! :( boje sie czasem ze mi dziecko wyleci i pachwiny i skurcze tez są. Na szczescie w czwartek ide do gina znowu wiec zobaczymy. Kazła mi wytrzymac 2 tygodnie. Akurat zaczne 37 i mige rodzic :)
 
tak ja mam skrócona do 18 mm miesiac temu miala 23 mm i na poczatku mnie bolał brzuch na dole ale lekko i czasami mialam skurcze. No a teraz to brzuch mnie boli masakrycznie!! :( boje sie czasem ze mi dziecko wyleci i pachwiny i skurcze tez są. Na szczescie w czwartek ide do gina znowu wiec zobaczymy. Kazła mi wytrzymac 2 tygodnie. Akurat zaczne 37 i mige rodzic :)
No własnie to u mnie tez sa te bóle brzucha , i dodatkowo taka brazowa wydzielina, czuje ze mi sie tez skrócila, dowiem sie dzisiaj jak M przyjedzie z pracy. Zaczynam sie stresowac....
 
ciekawe jak tam Mateuszek od Rybki sie miewa...
No i co u Myszencji i Marti...

Kurcze - coraz wiecej dziewczy nw szpitalu, coraz wiecej dzieci jzu na swiecie - z jednej strony to super, ale z drugiej... :eek:
 
Neska dam znac napewno, ale nie wiem czy dzis czy dopiero w pon, takze jakbym sie nie odezwala dzis juz to bez cisnienia :) jakby sie cos dzialo to napisze Ci smska:) a jak nie to znaczy ze wszystko ok
 
Heloł :)

aguś koniecznie daj znać jak wrócisz!!!!
czarnuszka jak mi Ciebie jest szkoda. Mi objawy częściowo ustąpiły ale ja leże calutki czas. Wstaje tylko do wc i czasami do kuchni ziemniaczki postawie i nic wiecej. A Ty jejku biegasz cały czas...ale cóż innego możesz w swojej sytuacji zrobić:-( jak tylko mąż wróci Ty to wyrka!!!! BO MAMY JESZCZE CZAS!!!;-)

U mnie nocka dzisiaj nawet nawet. Ale ułozyłam sobie tak pod poduszkami że prawie siedziałam i zgagi ani razu nie mialam hihi ale za to koszmary: wojna, jakies głupoty totalne...:confused2:i dlatego tak wcześnie jak na mne czyli o 9:00 wstałam :-D
A mój mały sie tak cudownie rozpycha. Wczoraj sie zastanawialiśmy...kolanko czy łokieć? hehe

Jeszcze 2 tygodnie leżenia a później zaczne żyć normalnie czyli posprzątam sobie mieszkanko "po mojemu";-) itd itd itd ;-)
Spokojnego dnia Kochane!!! Czekam na wieści od dziewczyn. Za chwilke napisze do Myszencji. Może już cos wiadomo.:tak:
 
reklama
Do góry