reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

My z M fikamy i przytulamy się całą ciąże, teraz to nawet częściej. Mój stan go nie krępuje, wręcz przeciwnie:-D ale może dlatego , że nie mieliśmy przerwy:-p. Mnie nic tam nie rusza, żadnych skurczy nie mam.

Jestem po wizycie. Szyjka długa i podobno przed terminem nie urodzę. Zmierzyła mi brzuch i stwierdziła, że "małe to to nie będzie":baffled: Na moje oko to mój brzuch wcale nie jest wielki nawet 100cm w pasie nie ma:dry:, ale podobno to nie ma nic wspólnego z wielkością dzidzi, tylko wysokość macicy a siega mi już prawie do mostka:eek: Następna wizyta z USG 4 marca.
 
reklama
My z M fikamy i przytulamy się całą ciąże, teraz to nawet częściej. Mój stan go nie krępuje, wręcz przeciwnie:-D ale może dlatego , że nie mieliśmy przerwy:-p. Mnie nic tam nie rusza, żadnych skurczy nie mam.

Jestem po wizycie. Szyjka długa i podobno przed terminem nie urodzę. Zmierzyła mi brzuch i stwierdziła, że "małe to to nie będzie":baffled: Na moje oko to mój brzuch wcale nie jest wielki nawet 100cm w pasie nie ma:dry:, ale podobno to nie ma nic wspólnego z wielkością dzidzi, tylko wysokość macicy a siega mi już prawie do mostka:eek: Następna wizyta z USG 4 marca.

No to super, że wszystko w porządku:tak::tak::tak::tak:
W fikaniu chodzi nie tylko o ewentualne skurcze, ale też ryzyko infekcji...
 
moj M zawsze byl jakis inny :-D niby facet ale hmmmmmmmm jakos ciezko starzeje sie chyba albo ta 8 miesieczna przerwy mu tak podzialaly :-D Ja mu tu mowie mozemyyyyyyy a on "i co ja mam tam ....jak ty mi muwisz ze glowka malej juz tak nisko ":-D ale faceci maja wyobrazenie :-D Ale moge zapomniec nie bedzie orgazmu :-D

U mnie to samo. Moj M mimo duzej checi z mojej strony zaparl sie i nic. Za bardzo sie boi ze moglby cos zrobic mi a tym bardziej dzidziusiowi. I zadne gadki go nie przekonuja. :no:
 
Hej Brzuszki:-) ja już po wizycie i zła jestem bo nic się nie zapowiada że szybciej urodzę:wściekła/y:szyjka długa,twarda-ponoć odpowiednia do tego tygodnia:eek: Wyniki badań jak to stwierdził gin-cud malina:-D zrobił mi wymaz ( okazało się że mój abonament nie obejmuje tego badania,i mam na nie tylko 15% znizki więc wyszło ponad 40zł) następną wizytę mam 18,ostatnie USG 26 i po zwolnienie mam się stawić 1 marca:tak: No i mam mierzyć ciśnienie 3x dziennie bo dziś miałam wysokie (136/92) gin powiedział że jak będzie powyżej 140/90 to mam do niego odrazu przyjsc,no i mam odstawić sól bo zabardzo puchnę:crazy:a tak to ok....kurcze muszę się więcej seksić bo ja już chce urodzić...:baffled:nawet zaraz:-D A no i mój gin powiedział że nie chce się chwalić ale że jeszcze mu się nie zdarzyło żeby się w pomiarach pomylił i zreguły jak podaje orientacyjną wagę dziecka to rózni się ona od rzeczywistej jakieś max 50g,więc juz się boję tego ostatniego USG bo ostatnio Kubek ważył 2050kg to strach pomyśleć ile 26 wyjdzie....
 
Ostatnia edycja:
moniazuber - życzę Ci wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i porodu bez powikłań i bólów.

młoda_mamusia- będę Tobie jutro kibicować- powodzenia!

Ale mam lenia dzisiaj- już nie wiem co mam z nim zrobić. A w moim przypadku jest wyjątkowo niewskazany.:eek: I cały dzień ta zgaga- ble!!!

Może jakiś kawał dla rozluźnienia- koleżanka mi przesłała...

Panie, co pan tak chodzisz? Wszyscy na plaży w kąpielówkach, w szortach
ewentualnie, a pan w kalesonach?
- Bo widzi paniusia, ja mam taki interes, że ni w kąpielówki, ni w szorty -
nie wejdzie.
- Niemożliwe. Mogę zerknąć?
- Za rubla...
Paniusia zapłaciła, zerknęła:
- No faktycznie, nie do wiary! Mogę dotknąć tego cuda?
- Za dychu...
Dotknęła i stwierdza:
- Teraz wiem, że mnie oczy nie mylą! A jak dam panu stówę, to by mnie pan,
no, teges?
- Pani, jakby ta bestia jeszcze dała radę stać, to bym w złocie, nie w
kalesonach popylał...
 
Ionka Ty sie nie wyglupiaj z tym Panem Czopem!!! To jeszcze nie czas!!! :no:

Ja poukladalam ciuszki w komodzie i co? Mam jeszcze kilka pran i sie ze wszystkim nie pomieszcze :wściekła/y: Musze znowu cos kombinowac :eek:
No i przymierzylam sie do pakowania torby...:nerd: Masakra jakas :baffled: Boje sie, ze wezme za malo, albo za duzo, ze o czyms zapomne... Echhh ciezka sprawa :confused2: Mam liste ze szpitala, ale jakas taka dziwna jest. Na jednej stronie pisza 4 koszule nocne, a na drugiej 2. Mam wziac czapeczke dla Malego na porodowke, a na wyjscie juz nie :baffled: Chyba spakuje sie na czuja i tyle. A najlepiej bedzie jak znajde na ktoryms watku ta nasza liste i wedlug niej sie spakuje.
 
Dzień dobry!!
Oj dziewczynki nie zaglądała przez parę dni i nie wiem od czego zacząć by Was nadrobić!! Byłam chora..właściwie jeszcze mnie trzyma ale to już po najgorszym..nie ma temperatury tylko został zawalony kinol:sorry:!
Jutro pojadę do rodziców to będę miała pare chwil to poczytam BB.
Pozdrawiam!
 
odebrałam wyniki, no i krew wyszła mi super, ale w moczu wyszło mi białko FUCK!!:wściekła/y: mam 30 ml/dl nie wiem czy to dużo czy mało, ale nie powinno go byc wogóle:no: dobrze, że jutro gin. Kurde całą ciążę mocz miałam w porządku i pod koniec coś musiało się zacząć dziać wrrrrr:angry:
 
cześć kochane:))

dopiero zebrałam siły by coś napisać, mam takiego lenia ostatni , nic mi się nie chce...
jutro rano pobudka i jazda autobusami:wściekła/y: do przychodni oddać do badania krew i mocz , aż się boję jak z tą moją makabrycznie niska hemoglobiną:dry:
wyniki odbiorę w poniedziałek.. a tak mi sie nie chce łazić jakoś dziwnie się czuję -jak chodzę czuję tak jakbym miała pełny pęcherz i idę jakbym miała zaraz siku zrobić:zawstydzona/y: a tu trzeba na badania..eee




tabasia sprawdź liste i wybierz najpotrzebniejsze rzeczy, wszystkiego nie musisz brać:sorry: bezprzesady

moniazuber wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek:-D




...co do seksu ja celibat ,on prawie zawsze nie chciał , zresztą przed ciążą cieszyłam sie nim raz na miesiąc , raz na dwa , więc niby przyzwyczajona powinnam być :-p;-)

hmmm muszę sobie kochanka znaleść hehe:-p
 
reklama
Wróciłam od gina, niestety nie mialam usg, ( 2 tyg temu mialam, wiec bez przesady ...wg gina). Takze w sumie niczego sie nie dowiedzialam, dostalam tylko L4 i recepte , na to moje chorobsko...

Moniazuber wszystkiego naj naj naj, zdrówka dla Ciebie i córeczki, i szczesliwego rozwiazania :***

Marti i Mag007 dziekuje za miłe słowa, własnie zaraz ide do łózeczka, tylko czekam na M bo samej jakos smutno :) oboje jestesmy chorzy ...

Młoda Mamusia matkooooo juz jutro zobaczysz swoje dziecię:szok::szok: Trzymam kciuki za Was i czekam na jakies wiesci :***

Frania20 witam wsrod marcoweczek :))) ciagle nas przybywa :)
 
Do góry