reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

słuchajcie, a ten Pan Cz. to odchodzi długo??
bo cos tam było, a teraz nic uffff :zawstydzona/y:
aż do kibelka boje się chodzić :zawstydzona/y:
bo to chyba nie tak, że chlup i cały poszedł? :confused2:

jem lody i zaraz znowu bedzie mi zimno, ale popatrzę za okno, a tam jak latem heheh ;-)

wiecie, pochodziłam troszkę dziś i teraz to odczuwam :sorry: krzyż mi napiernicza i takie ciśnienie czuję TAM, że szok :sorry:

same radości :-D :-p
 
reklama
ionka z tego co wiem to odrazu cały odejść nie musi , może stopniowo i jak odejdzie cały można sie spodziewać porodu za tydzien lub 2 a nawet w dzień odejścia , spoko jak ci cały nie wypadł to nie ma powodu do obaw.. mi troszkę odeszło w 26 tyg. i na tym koniec ;-) na szczęście , też się bałam
 
Oj kochane, ale mnie olałyście hehe.

Moniazuber, wszystkiego NAJ :*

Kochane, co do przytulanka to tęskni mi sie troche za tym no ale tak jak wczoraj pisałam to lepiej sie wstrzymac..

Co do Pana Cz. to ponoć to różnie jest i sama czasem się zastanawiam czy mi nie odchodzi tak stopniowo ;/

Że też nie ma jakiejśc jednej reguły na poród.. Czyli odchodzenie wód, czopa, itd.. Mogłby być jeden konkretny opis i każda przechodzić tak samo.. A nie że jedna skurcze wcześniej, druga dopiero przed samym porodem.. Jednej czop odchodzi 2 tyg przed, drugiej tuż przed godziną zero.. Jednej wody się sączą, drugiej chlustają.. Ja to bym chciała tak np:
* 2 tyg przed porodem odchodzi czop, wygląda tak a tak, nie da się przeoczyć.
* Wody odchodzą 10 godzin przed przyjściem dziecka na świat, wyglądają tak a tak, nie da sie przegapić.
* Skurcze zaczynają się zaraz po odejściu wód.
* Skurcze parte trwają 10 minut i zaraz jest z nami dzidziuś :)

...eh, dobrze że marzyć wolno ;)
 
widze, ze Ty tez masz roznicy 2 tygodnie.
ja termin na 20 marca, a z usg w 30 tyg wyszlo, ze termin na 5-6 marca.


o kurcze... no i co w zwiazku z tym rozwarciem i skurczami? wrocilas do domu? nic Ci nie dali?

Ja mam termin tez na 5 marca wg ostatniej @ , a wg usg na 9-10 marzec. zobaczymy jak bedzie:-) moze urodzimy tak samo;-)
 
Oj kochane, ale mnie olałyście hehe.

Moniazuber, wszystkiego NAJ :*

Kochane, co do przytulanka to tęskni mi sie troche za tym no ale tak jak wczoraj pisałam to lepiej sie wstrzymac..

Co do Pana Cz. to ponoć to różnie jest i sama czasem się zastanawiam czy mi nie odchodzi tak stopniowo ;/

Że też nie ma jakiejśc jednej reguły na poród.. Czyli odchodzenie wód, czopa, itd.. Mogłby być jeden konkretny opis i każda przechodzić tak samo.. A nie że jedna skurcze wcześniej, druga dopiero przed samym porodem.. Jednej czop odchodzi 2 tyg przed, drugiej tuż przed godziną zero.. Jednej wody się sączą, drugiej chlustają.. Ja to bym chciała tak np:
* 2 tyg przed porodem odchodzi czop, wygląda tak a tak, nie da się przeoczyć.
* Wody odchodzą 10 godzin przed przyjściem dziecka na świat, wyglądają tak a tak, nie da sie przegapić.
* Skurcze zaczynają się zaraz po odejściu wód.
* Skurcze parte trwają 10 minut i zaraz jest z nami dzidziuś :)

...eh, dobrze że marzyć wolno ;)


nie ma tak dobrze... ale z drugiej strony ...
... by było za nudno:laugh2: a tak to przynajmiej ciekawie jest :-p


..a myślę że ci raczej wody nie odeszły bo by była mokra plama :sorry:


mi sie wydaje że mi sie troszkę sączą , ale to nic , aby urodzić to nie wystarczy, bo skurczy ani odejścia wód czy czopa nie miałam :sorry:
 
nie ma tak dobrze... ale z drugiej strony ...
... by było za nudno:laugh2: a tak to przynajmiej ciekawie jest :-p


..a myślę że ci raczej wody nie odeszły bo by była mokra plama :sorry:


mi sie wydaje że mi sie troszkę sączą , ale to nic , aby urodzić to nie wystarczy, bo skurczy ani odejścia wód czy czopa nie miałam :sorry:

Ile czasu wody tak mogą się sączyć tak żeby nic się dzidziusiowi nie stało? Dziś gdzieś tu na forum przeczytałam że dziewczyna pare tygodni bez wód była i urodziła później..
 

Ja to bym chciała tak np:
* 2 tyg przed porodem odchodzi czop, wygląda tak a tak, nie da się przeoczyć.
* Wody odchodzą 10 godzin przed przyjściem dziecka na świat, wyglądają tak a tak, nie da sie przegapić.
* Skurcze zaczynają się zaraz po odejściu wód.
* Skurcze parte trwają 10 minut i zaraz jest z nami dzidziuś :)

...eh, dobrze że marzyć wolno ;)
:-D:-D:-D dobre, dobre :-D:-D:-D

Moj M wrocil z pracy, a mnie tak na slodkie ciagnelo, ze myslalam, ze zwariuje, dawno juz nie jadlam, a w domu jk nigdy nic nie bylo :sorry: No i mowie, ze mam ochote... M wyszedl, wrocil za 5 min. i co widze? Ptasie mleczko - waniliowe, rafaello, czekolada, delicje, malaga i kasztanki :szok::szok::szok: Jeszcze jestem w szoku :-D Oczywiscie juz zaznaczylam, ze to na tydzien ma wystarczyc.
Ale jest dobrze miec polski sklep pod blokiem :laugh2:
 
Ja to bym chciała tak np:
* 2 tyg przed porodem odchodzi czop, wygląda tak a tak, nie da się przeoczyć.
* Wody odchodzą 10 godzin przed przyjściem dziecka na świat, wyglądają tak a tak, nie da sie przegapić.
* Skurcze zaczynają się zaraz po odejściu wód.
* Skurcze parte trwają 10 minut i zaraz jest z nami dzidziuś :)

tak tak, doskonały pomysł :tak: :-D

ja właśnie zjadłam, dziś szef kuchni serwował spaghetti aglio olio ;-)
 
Witan=m popołudniowo. Dziś zaczęłam37 tydzień i baaaaaardzo obniżył mi isę brzuch:baffled::baffled::baffled: Boje się:-( i martwię. Chcę donosić ciążę do końca i boję się porodu:szok::szok::szok: Coś mnie na strach zebrało:-(
 
reklama
Do góry