reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzisiaj zrobilam siostrze radoche.
chciala poczuc kopniaki. Generalnie nie lubie jak mi ktos brzucha dotyka poza Karolem, ale zrobilam wyjatek.
Niunio dal jej tak czadu, ze ze smiechu plakala :-D

co do rozstepow, poki co na brzuchu nie mam, mam za to duzo na udach od wew strony, piersiach , boczkach i tak na udach, ponizej linii majtek, tak z przodu. Porazka :eek:
 
reklama
Jak ja trzymam rękę na brzuchu i mówię do niego żeby się poruszał bo się mama martwi, no to coś tam się ruszy (normalnie jakby mi łaskę robił:eek:) i potem spokój. On się ruszał wcześniej bardzo często ,a od jakiegoś czasu właśnie spokój nastał. Aż niemożliwe, zeby po mnie i moim Ł dziecko był aż tak spokojne, jak my jesteśmy normalnie wulkanami energii (nie licząc mnie teraz w ciązy, bo teraz bardziej przypominam fokę na plaży):confused2:

Mojego jak śpi to nic nie obudzi. To on zaczyna pierwszy:tak: Rusza się raz na kilka godzinek, no i wtedy kiedy jest mu nie wygodnie np jak się schylam:tak:. Dziewczyny pisały kiedys, że dzidziusie pod koniec ciaży są mniej aktywne bo nie mają miejsca, myślę, że nie ma się czym stresować, gorzej gdybyś go wogóle nie czuła:tak:

Muszę się zbierać do gin narazie
 
musze ratami bo zas mi sie wylaczy i wszystko skasuje .Gin mowi ze to moze byc lada dzien ijktylko cos to od razu szpital ,i mowi ze mysli czy z doswiadczenia jej sie bardziej wydaje albo mnie straszy :) ze dzidzia bedzie w przyszlym tygodniu :)szookkkkkkk jak pomysle jakos nie wieze ale w sumie kto wie .Badala glowke i mowi ze na maxa mi tam siedzi juz na dole i w ksiazeczce napisala ze jest twarda chodzi o glowke dziecka ,dopiero teraz zobaczylam i nie wiem o co chodzi czy to tez jakis znak ze glowka dziecka bardzo nisko i twarda ?niby wizyta za tydzien w czwartek zobaczymy :)Jasne fajnie by bylo gdyby sie sprawdzilo to co mowi ale jak tak czytam opowiesci innychkobiet ktorym tez mowiono o juz bedzie ,bedzie i nic nie bylo wczesniej a wiele nawet przenosilo ciaze :/Gin sie pyta czy niunia tak zawsze rozrabia :) prawie dzisiaj to az kolo pepka boli tak sie tam wyciaga :)Wszystkie wyniki ok i dzisiaj mi pobrala taki wymaz ktory pokaze czy mam tam jakies bakterie ,ktore w trakcie porodu moga przejsc na dziecko i jesli tak to przed samymporodem dostane antybiotyk zeby temu zapobiec i zeby malenstwo nic nie dostalo .Te bakterie to podobno sie z same z siebie biora niby z mojego organizmu oni tutaj gadaja takimi slowami ze potem nie da rady tego przetlumaczyc albo odpowiednika na polski nie moge znalesc :(
 
Mojego jak śpi to nic nie obudzi. To on zaczyna pierwszy:tak: Rusza się raz na kilka godzinek, no i wtedy kiedy jest mu nie wygodnie np jak się schylam:tak:. Dziewczyny pisały kiedys, że dzidziusie pod koniec ciaży są mniej aktywne bo nie mają miejsca, myślę, że nie ma się czym stresować, gorzej gdybyś go wogóle nie czuła:tak:

kurcze.. u nas to wrecz odwrotnie.
Im mniej miejsca ma, tym bardziej sie rozpycha. Zastanawiam sie czy on w ogole spi :-D

Mirosia powiedz o tym ginowi, moze nosisz leniuszka w brzuszku :-D w przeciwienstwie np do mnie :laugh2::confused2::eek:
 
Mojego jak śpi to nic nie obudzi. To on zaczyna pierwszy:tak: Rusza się raz na kilka godzinek, no i wtedy kiedy jest mu nie wygodnie np jak się schylam:tak:. Dziewczyny pisały kiedys, że dzidziusie pod koniec ciaży są mniej aktywne bo nie mają miejsca, myślę, że nie ma się czym stresować, gorzej gdybyś go wogóle nie czuła:tak:

Muszę się zbierać do gin narazie

Nie no czaję, że jest mniej ruchliwy, dlatego tak długo jakoś sie tym zbytnio nie przejmowałam, tylko martwi mnie to, że te ruchy są takie słabe i delikatne. Wogóle mnie nie kopie. Już nie wiem.. może ja mam po prostu grzeczne i zrównoważone (ciekawe po kim:sorry:) dziecko..:huh:
 
widze, ze Ty tez masz roznicy 2 tygodnie.
ja termin na 20 marca, a z usg w 30 tyg wyszlo, ze termin na 5-6 marca.


o kurcze... no i co w zwiazku z tym rozwarciem i skurczami? wrocilas do domu? nic Ci nie dali?

To ja chyba jestem rekordzistką z tym przesunięciem terminu porodu. Mi po usg w 29 tc wyszło 19 luty. A termin z miesiączki mam 8 marzec. Czyli 18 dni wcześniej :szok:
 
musze ratami bo zas mi sie wylaczy i wszystko skasuje .Gin mowi ze to moze byc lada dzien ijktylko cos to od razu szpital ,i mowi ze mysli czy z doswiadczenia jej sie bardziej wydaje albo mnie straszy :) ze dzidzia bedzie w przyszlym tygodniu :)szookkkkkkk jak pomysle jakos nie wieze ale w sumie kto wie .Badala glowke i mowi ze na maxa mi tam siedzi juz na dole i w ksiazeczce napisala ze jest twarda chodzi o glowke dziecka ,dopiero teraz zobaczylam i nie wiem o co chodzi czy to tez jakis znak ze glowka dziecka bardzo nisko i twarda ?niby wizyta za tydzien w czwartek zobaczymy :)Jasne fajnie by bylo gdyby sie sprawdzilo to co mowi ale jak tak czytam opowiesci innychkobiet ktorym tez mowiono o juz bedzie ,bedzie i nic nie bylo wczesniej a wiele nawet przenosilo ciaze :/Gin sie pyta czy niunia tak zawsze rozrabia :) prawie dzisiaj to az kolo pepka boli tak sie tam wyciaga :)Wszystkie wyniki ok i dzisiaj mi pobrala taki wymaz ktory pokaze czy mam tam jakies bakterie ,ktore w trakcie porodu moga przejsc na dziecko i jesli tak to przed samymporodem dostane antybiotyk zeby temu zapobiec i zeby malenstwo nic nie dostalo .Te bakterie to podobno sie z same z siebie biora niby z mojego organizmu oni tutaj gadaja takimi slowami ze potem nie da rady tego przetlumaczyc albo odpowiednika na polski nie moge znalesc :(

o kurcze... jak za tydzien, to akurat skonczysz 36 tydzien :-D
 
reklama
Do góry