reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mloda_mamusia1 trzymam kciuki za jutrzejsze cc, oby wszystko było ok :-)
dawaj koniecznie znać, jak będziesz "na chodzie" co u Ciebie :tak: i u WAS :-)

DZIĘKI DZIEWCZYNY za życzenia urodzinkowe :-):-):-)
właśnie Zosia jest najpiękniejszym prezentem, jaki można sobie wyśnić :-) (staraliśmy się 4 lata!)
a moje najważniejsze życzenie urodzinowe, to rzecz jasna - udany poród i zdrowa Malutka :sorry: o niczym innym teraz tak nie myślę ;-)
no i aby się nie śpieszyła za bardzo, tylko w terminie, albo najwcześniej za 3 tyg. bo ja się właśnie urodziłam wcześniakiem (nic fajnego), a moja mama miała termin taki jak ja,
no i wtedy też była zima stulecia :-D hahaha

miłego dnia Wam życzę :laugh2:
 
Czesc mamuski :-)!!!
Mam termin na 24 marca, bardzo sie stresuje porodem!:szok:
To moje pierwsze dziecko, najprawdopodobniej coreczka:-):).

Witaj, witaj....ja mam termin na 22 marca (39 dni:szok:), to też moje pierwsze dziecko i córeczka:-):-):-) ja stresowałam się bardziej wcześniej (zanim zaczęłam chodzić do szkoły rodzenia), teraz już mniej...choć pewnie jak się już zacznie to będzie panika:sorry::sorry::sorry:
Normalne, że terminy są różne:tak::tak::tak: lekarz mi mówił, że najbardziej zbliżony do rzeczywistości wiek ciążowy można określić na pierwszym usg (tym koło 11-14tc), im później tym ciężej....różnica może być ponad tydzień:tak::tak:
 
Witamy nową marcóweczkę :)

My już po wizycie!!
Zachodzę do przychodni a tam nikogo nie ma pustki, a numerków niby brak :-p Także nie czekaliśmy długo, musimy złapać mocz synka, aby wykluczyć bakterie, po za tym troszkę ma obrzęknięte i smarować maścią, te łapanie moczu to tragedia, mamy chłopców, może macie jakiś sposób, te woreczki z apteki do niczego się nie nadają!!
 
cześć kochane - ja dzisiaj detoks od słodkiego (wg zaleceń gina:zawstydzona/y:), bo jutro chcę zjeść ze 4 pączki:-D:-D:-D:-D

przeraziłam się moimi rozstępami i zaszalałam - zamówiłam ten preparat (Revitol Stretch Marks)
Ranking najlepszych kosmetyków do usuwania rozstępów - krem na rozstępy, rozstępy po ciąży, krem przeciw rozstępom, rozstępy w ciąży, na rozstepu, na rozstępy, usuwanie rozstępów, usuwanie rozstepow, Revitol Stretch Mark, rozstępy, kre

tu opinie o nim: Revitol Stretch Mark - krem na rozstępy, sposób na rozstępy | VitaLab.pl

ale to tylko dlatego, że w tym miesiącu mam dostać "trzynastkę":-p
zobaczymy czy je zmniejszy:eek:

Hej. ja własnie kończę tubkę Tego Revitolu. Zamówiłam na Allegro ( wyszedł trochę taniej) I musze powiedzieć ze róznica jest ogromna. Nie mam żadnych rozstępów na brzuszku, ale za to moje piersi to istna masakra była. Bardzo szybko (moze w przeciągu trzech tygodni) na poczatku ciazy moje piersi zwiekszyly sie ze dwa rozmary. Wiec skóra nie wytrzymala. No i pojawiły się krwisto czerwone pręgi. Stosuje ten krem od połowy grudnia i musze powiedziec ze mi bardzo pomogł. Na dzien dzisiejszy po krwisto czerwonym kolorze nie ma sladu, ale oczywiscie sa jeszcze widoczne. Wiec kuracje kontynuuje, bo zaden inny krem ktore wczesniej stosowalam nawet tego nie dokonal. A tak poza tym to kupilam jeszcze mustele, tez ja polecaja i jest trochę tańsza.
 
cześć kochane - ja dzisiaj detoks od słodkiego (wg zaleceń gina:zawstydzona/y:), bo jutro chcę zjeść ze 4 pączki:-D:-D:-D:-D

przeraziłam się moimi rozstępami i zaszalałam - zamówiłam ten preparat (Revitol Stretch Marks)
Ranking najlepszych kosmetyków do usuwania rozstępów - krem na rozstępy, rozstępy po ciąży, krem przeciw rozstępom, rozstępy w ciąży, na rozstepu, na rozstępy, usuwanie rozstępów, usuwanie rozstepow, Revitol Stretch Mark, rozstępy, kre

tu opinie o nim: Revitol Stretch Mark - krem na rozstępy, sposób na rozstępy | VitaLab.pl

ale to tylko dlatego, że w tym miesiącu mam dostać "trzynastkę":-p
zobaczymy czy je zmniejszy:eek:

Hej. ja własnie kończę tubkę Tego Revitolu. Zamówiłam na Allegro ( wyszedł trochę taniej) I musze powiedzieć ze róznica jest ogromna. Nie mam żadnych rozstępów na brzuszku, ale za to moje piersi to istna masakra była. Bardzo szybko (moze w przeciągu trzech tygodni) na poczatku ciazy moje piersi zwiekszyly sie ze dwa rozmary. Wiec skóra nie wytrzymala. No i pojawiły się krwisto czerwone pręgi. Stosuje ten krem od połowy grudnia i musze powiedziec ze mi bardzo pomogł. Na dzien dzisiejszy po krwisto czerwonym kolorze nie ma sladu, ale oczywiscie sa jeszcze widoczne. Wiec kuracje kontynuuje, bo zaden inny krem ktore wczesniej stosowalam nawet tego nie dokonal. A tak poza tym to kupilam jeszcze mustele, tez ja polecaja i jest trochę tańsza.

Ja dostałam próbkę mustelli w szkole rodzenia, ale jeszcze nie próbowałam, bo nie było potrzeby:-D i mam nadzieję, że tak zostanie;-)...ale faktycznie - sprawdzałam na necie i jest tańsza od Revitolu:tak::tak::tak:
 
Witam się:-)

młoda mamusia trzymam kciuki cały czas za ciebie:tak::tak::tak:

monizazuber wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin i oczywiście szczęśliwego rozwiązania ci życzę:-)

U mnie słonko na dworze, a ja wogóle nie mam siły.. oczy mam strasznie ciężkie i najchętniej położyłabym sie spać, ale wiem że jak usnę to potem będę się jeszcze gorzej czuła. Oczywiście jak takie samopoczucie to odrazu się biję z myślami czy sobie nie walnąć kawy, ale już herbaty dwie wypiłam to może wystarczy na dziś niezdrowego picia..

Poza tym ciągle myślę nad ruchami mojego Olka.. Jakby nie czkawka którą ma 3 razy dziennie to bym go prawie nie czuła. Tak się rzadko i delikatnie rusza, ze zaczynam się martwić czy wszystko jest ok. I to nie to, ze tylko dzisiaj, ale już od napewno 2 tygodni albo i dłużej taki jest ospały. Wy tu piszecie że was maleństwa tak kopią, ze aż was to boli, a mój to się tylko coś tam przesunie, czasem wypnie i na tym koniec i to tak leciutko. Już się zastanawiam, ze moze mało dotleniony, albo sie pępowiną owinął wokół szyjki (tfu tfu tfu). Dobrze, że jutro jadę do gina bo naprawdę na poważnie się martwię:-(

Oczywiście powinnam się przygotowywać do obrony, ale mi sie nie chce, pójdę na jana hehe a co tam.. może mnie obleją???:-p;-):laugh2:

Dzisiaj rano byłam na kłóciu. Tym razem tylko analiza moczu i morfologia krwi, beż żadnych dodatkowych badań. Ciekawe czy jeszcze mi teraz coś zleci, no i czy jeszcze przed porodem będę miała wizytę.

Coś bym dzisiaj porobiła, ale ni cholery nie mam na nic weny ani siły, oczy cieżkie i wogóle jakoś tak jest bleeeh:baffled:
 
Witam nowe dziewczyny:)
Ja właśnie nie mam rozstępów na brzuchu ale pełno na piersiach, na razie niczym nie smaruje, oczywiście z lenistwa:) Ale właśnie słyszałąm że rozstępy moga pojawić się nawet po porodzie
 
reklama
hejcia..

mlodamama-trzymam kciuki za CC...

a u mnie jakos nudnawo....niby obiad zrobiony i wszystko oki....

ale dzis sobie uswiadomilam ze czuje sie troszke zaniedbywana przez M:-:)-(

ehhhhh humorek do bani dzis mam:-:)-(
 
Do góry