reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Widzę, że dziś królują tematy kosmetyczne ;-)

Ja włosów nie farbuję od liceum. Mam naturalny kolor i dobrze mi z tym:-) A podciąć byłam przed świętami, to teraz wypada jakoś w lutym, bo z wielkim brzuchem nie będzie mi się chciało.
Brwi nie regulowałam już chyba od października:szok: Ale nie chce mi się, no... Jak pomyślę, że każdy włosek boli, to mam dość. Chyba, że faktycznie pójdę do kosmetyczki, ale chyba szkoda by mi było kasy na to wywalać.

Kubol mnie dziś skopał okropnie po żebrach. Aż mi świeczki w oczach stanęły.
Teraz się trochę uspokoił, ale od czasu do czasu daje o sobie znać;-)

Pisałyście rano o tej wydzielinie no i u mnie się coś pojawiło. A że nie mam tego na co dzień, to jak zwykle się martwię, czy to nie wody. Ale chyba białawe i niezbyt wodniste to nie mogą być wody:confused::baffled:
Ostatnio mam wizję, że wody zaczną mi odchodzić, a ja nie zauważę. Np w ubikacji czy na basenie... Naprawdę chciałabym już być na finiszu i nie zamartwiać się wszystkim :baffled:
 
justy83 super że wszystko oki z dzidzią :tak: no w sumie nie dziwie się pewnie wiekszość kobiet na początku byłaby w szoku dowiadując się o bliźniakach :tak:

Mnie zostało jeszcze 52 dni ;-) kurcze ale to leci.
 
reklama
Ja do fryzjera wybieram sie w lutym bo tez odrosty juz mnie przerazaja,a brwi reguluje czesto w salonie bo ja mam bardzo wrazliwa skore i sama wiecej sie namecze niz to warte. Wiec wole zaplacic niz na raty wyrywac,a tam wax i w kilka minut juz ladnie wygladam
 
Do góry