reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kurcze dziewczyny ja zawsze sobie obiecywałam że w ciązy będe o siebie dbała jeszcze bardziej niż przed i tak było do 22 tygodnia. A potem jak dowiedziałam sie że u malutkiej jest jakis problem z układem moczowym to szlak wszystko trafił :-( odechciało mie się wszystkiego i troszke się zapuściłam :zawstydzona/y: odrosty, cera itd
To straszne chyba powinnam sama sie w końcu w dupsko kopnąć ( choć to nie wykonalne :-D ) i wziąść się za siebie a nie tylko się zamartwiać i mysleć pesymistycznie.
 
reklama
Ja do fryzjera wybieram sie w lutym bo tez odrosty juz mnie przerazaja,a brwi reguluje czesto w salonie bo ja mam bardzo wrazliwa skore i sama wiecej sie namecze niz to warte. Wiec wole zaplacic niz na raty wyrywac,a tam wax i w kilka minut juz ladnie wygladam
U mnie pensetą wyrywają, ale laska to robi w 2 minuty. Nie mam zdrowia się sama maltretować ;-). A kosztuje to jakieś 10 - 15 zł (regulacja + henna).
 
No a u mnie 34....
Jak sie pojawi "2" z przodu to zaczne sie bac :sorry2:
:szok::szok::szok:
U mnie 55 i juz sie boje :-p

Ja u fryzjera bylam miesiac temu i juz odrost widac :baffled: Ale pojde jakos na poczatku marca, co by sie dziecko nie przestraszylo :-D
Wlasnie licytuje wozek na ebayu, jak sie uda za jakas fajna cene, to kupie, a jak nie to kupimy nowy... Jeszcze 20min :sorry2:
 
Tabasia ttrzymam kciuki za aukcje!!!!;-) Daj znać czy sie udało go kupić!!

Ja sie z wami żegnam. Lece sie umyć. Pomaluje paznokcie...ale mnie zmotywowalyście hehe :-D i do łózeczka. Jutro na 8 wizyta u ginekologa. Nie szłam tam jeszcze z takim strachem. jejku żeby wszystko było OK. Moja lista pytań jest baaaaaaaaardzo dłuuuga. Odezwe sie popołudniu. Spokojnej nocy Kochane!!:-)
 
cześc dziewczyny
ależ mnie dól naszedł...siedze sobie i popłakuje...:( chyba znowu hormony się we mnie buzują :(
 
nie nadrabiam bo nie ma szans :-D
do fryzjera chodze zeby podcinac tylko, u kosmetyczki byla mprzed slubem (ponad 4 lata temu) no i tyle z dbania o siebie :-D

cos mialam pozytecznego zorbic, ale pewnie ja kzwykle to spelznie na niczym i tyle... :no:

Dobraj nocy zycze :tak:

Aha - a co do dni do porodu to mam dwa suwaczk i - obydwa pokazjua ze jestem w 33 tygodniu i 1 dniu, ale jeden pokazuje ze mam jeszcze 62 dni do porodu, a drugi ze mam 48 :-D
 
Tabasia ttrzymam kciuki za aukcje!!!!;-) Daj znać czy sie udało go kupić!!

Ja sie z wami żegnam. Lece sie umyć. Pomaluje paznokcie...ale mnie zmotywowalyście hehe :-D i do łózeczka. Jutro na 8 wizyta u ginekologa. Nie szłam tam jeszcze z takim strachem. jejku żeby wszystko było OK. Moja lista pytań jest baaaaaaaaardzo dłuuuga. Odezwe sie popołudniu. Spokojnej nocy Kochane!!:-)
No i po aukcji, przebili mnie, ale az tak mi na tej bryce nie zalezalo, wiec kupimy jednak nowa :-)
A ja trzymam kciuki za Ciebie jutro kochana!!!
Ja tez jutro mam wizyte, ale w tym zakichanym szpitalu :nerd: Pewnie sie wyczekam 3h, wejde do gabinetu i wyjde po 3minutach, jak ostatnio :baffled:
 
nie nadrabiam bo nie ma szans :-D
do fryzjera chodze zeby podcinac tylko, u kosmetyczki byla mprzed slubem (ponad 4 lata temu) no i tyle z dbania o siebie :-D

cos mialam pozytecznego zorbic, ale pewnie ja kzwykle to spelznie na niczym i tyle... :no:

Dobraj nocy zycze :tak:

Aha - a co do dni do porodu to mam dwa suwaczk i - obydwa pokazjua ze jestem w 33 tygodniu i 1 dniu, ale jeden pokazuje ze mam jeszcze 62 dni do porodu, a drugi ze mam 48 :-D

oo.. to co te suwaczki, zwariowały ? :-D
 
reklama
no to odlizamy juz dni :))Polezalam troszke i juz lepiej teraz wypije miete i pewnie kimne sie z godzinke w tv nic nie ma ,potem przyjdze M z pracy i jakos do rana zleci o 8.30 mam wizyte :))
 
Do góry