reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Przydałoby mi się też pofarbować włosy bo od lipca mam niezłe odrosty...ale wiecie co...wisi mi to:dry:Może na początku marca coś zrobię aby na poród nie wyglądać jak zaniedbana..bo jeszcze dziecko jak matkę zobaczy to się rozczaruje,że taka brzydka:-D

ja juz w marcu nie chcialabym farbowac wlosow.
mysle ze na koniec lutego zrobie i na koniec stycznia.. czyli lada dzien :-D
bo juz masz 3-4 cm odrostow :-D
a na czarnych to widac okropnie ..
 
reklama
Przydałoby mi się też pofarbować włosy bo od lipca mam niezłe odrosty...ale wiecie co...wisi mi to:dry:Może na początku marca coś zrobię aby na poród nie wyglądać jak zaniedbana..bo jeszcze dziecko jak matkę zobaczy to się rozczaruje,że taka brzydka:-D

Mamuska mnie w tym temacie nie przebijesz:-D ja mam kolor farby tylko na końcówkach a tak to juz swoje:-p no ale jak się chce zejśc z ciemnego koloru bez niszczenia włosów to niestety trzeba sie w cierpliwość uzbroić,jak tylko się mały urodzi to lece do fryzjera ściąc te ostatnie pofarbowane kosmyki i walne sobie na głowe cos jasnego w koncu:tak:
 
a teraz pieke karpatke bo ktoras pisala i mi sie wlaczylo :-)
To ja pisalam :-D z tym, ze po mojej, to juz ani sladu :-D

A ja mam myslenice...
Bo robi mi sie tak:
Siedze na kanapie i brzuch jak kamien na chwile. Z tym, ze to nie boli, a mam bardziej wrazenie, ze Maly sie tak strasznie mocno wypycha. Nie wiem jak wygladaja skurcze i mam nadzieje, ze to nie to. Zreszta caly brzuch mam dosc mocno napiety przez tego wiercipiete :blink: Wiec to chyba nie skurcze...
 
Młoda mamuśka:) u mnie też odrosty okropne ale w lutym ide do fryzjera zafarbować i podciąć włosy żeby jakoś na poród wyglądać :tak: bo tez sie wszyscy śmieja że dzidzie wystrasze :-)

Kurcze musze iść troche poleżakować bo plecy mnie strasznie bolą :-( wogóle ostanio czuje się strasznie ociężała i ledwo chodze, jak nie biodra to plecy. A od trzech dni straszny skurcz mnie bierze w lewą noge normalnie :szok:
Współczuje teraz wszystkim co maja ze mną do czynienia :tak: bo tylko narzekam, jęcze i rycze , no takiej huśtawki nastroju to ja w pierwszym trymestrze nie miałam a teraz strasznie :zawstydzona/y:
 
Smacznego :) Ale jestem senna.. Był u mnie kuzyn z narzeczoną, i wiecie co? Chyba będą mieli dzidzie :) Fajnie by było :)
Dziekuje:)

Jejku ale sie objadlam!!!!!! mniamciu ale za chwile jeszcze przed snem zjem krupnik bo mi zostało jeszcze:tak: a jutro wejde na wage i znowu bede oczkami świecić :-D:-D:-D:-D

Tabasia ja sie wczoraj tak wystraszyłam troche bo mi tak sie brzuch postawił i aż mnie to zabolało...a tutaj nagle znika i za chwile jakies dwie coś sie pojawiają hehehehe wg M stópki ;-);-) i mi od razu lepiej sie zrobiło. Może sie Kruszynka wypycha tylko ;-)

ah jeszcze co do huśtawki nastrojów bo ja już lepiej nie wspominam...Troszke znowu M miał głowe zapchaną myslami o swojej rodzince itd bo troszke znowy szaleja i jak sie wydarłam na niego...że teraz tylko my..ze mały sie urodzi itd itd a później sie rozpłakałam bo mi wstyd było...bo kurcze powinnam go wspierać a ja jeszcze rycze na niego...ale spoko mój mężulek zrozumiał. Czasami oglądam komedie...i lzy mi leca...bo już sil nie mam, bo mi cięzko, bo sie boje porodu a za chwile sie śmieje...ja pierdziele czasem wydaj emi sie ze mi odwala...ale uspokajam sie że to tylko hormony haha
 
Ostatnia edycja:
Ja farbowałam w całej ciąży włoski już dwa razy i planuje teraz jeszcze wytrzymać do marca i jakoś tak przed porodem iśc do fryzjerki ufarbować i zmienić coś w obcięciu :-):-)
 
Ja na wyjścia do lekarza czy do moich rodziców to zawsze wloski umyje i ułoze, i pomaluje sie i perfumik...Ale jak jestem w domu to szkoda gadać..:confused::confused::confused:
 
Ja tlyko sobie z paznokciami non stop coś majstruje :) wiecie, różne brokaty itd ;p Moje brwi wołają o pomste haha ;D ale nie mam cierpliwości.. chyba się predzej udam fdo kosmetyczki niz sama to usune, bo naprawde co sie do tego zabieram, to jeden włosek i mam dosc hehe ;D

Ide lezec :) Pooglądam tv :) Buziam w brzuszki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na wyjścia do lekarza czy do moich rodziców to zawsze wloski umyje i ułoze, i pomaluje sie i perfumik...Ale jak jestem w domu to szkoda gadać..:confused::confused::confused:


To tak jak ja jak nigdzie nie idę to nawet umyć mi się nie chce czasami, zazwyczaj się zmuszam żeby coś ze sobą zrobić coby mąż wracając z pracy mnie poznał :-D:-D

A na kosmetyczki się pogniewałam i teraz robię sobie sama hennę i regulację brwi a co:cool2:

Jedynie marzy mi się długi masaż twarzy i jakieś maseczki,ale to jak urodzę i dojdę do siebie:tak:
 
Do góry