reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

maborka-serdeczne gratulacje dla Ciebie i Męża,duzo zdrówka życzę:tak:

aneczka2405-super że kolejny chłopak do nas dołączył...jajeczka górą:tak:,widzę że się zbytnio nie przejełaś tą pomyłką,bardzo dobra postawa...ważne żeby było zdrowe,a czy ma ptaszka czy bułeczkę to mi też wszystko jedno:tak:
 
reklama
a ja w końcu skończyłam sprzatać:tak: muszę skoczyć do sklepu po jakieś czekoladki i winko dla kumpeli bo wczoraj wróciła od chłopaka z Anglii i przywiozła mi dla małego 2 torby uzywanych ciuszków,wieczorem ma mi je przywieść...już się doczekać nie mogę:-):tak: i kolejne pranie i prasowanie mnie czeka...:baffled:
 
maborka-serdeczne gratulacje dla Ciebie i Męża,duzo zdrówka życzę:tak:

aneczka2405-super że kolejny chłopak do nas dołączył...jajeczka górą:tak:,widzę że się zbytnio nie przejełaś tą pomyłką,bardzo dobra postawa...ważne żeby było zdrowe,a czy ma ptaszka czy bułeczkę to mi też wszystko jedno:tak:

To nasze pierwsze dzieciątko więc co to za róznica naważniejsze aby zdrowy był bo teraz tyle tych różnych chorób jest, że jak pomyśle to aż mnie ciarki przechodzą...
 
Witajcie Dziewczyny :)
Jestem już w domku.
Szymon Piotr urodził się 5 stycznia o 11.31. Jest cudnym wcześniaczkiem. Jego stan się poprawia. Niestety nie mogę go widywać - wyskoczyła mi opryszczka na ustach i muszę się wyleczyć - bo to groźne dla niego.
Kuruję się po cesarce...

maborka GRATULACJE...Wracajcie oboje do zdrowia :-):-):-):-):-)
 
Przede wszystkim:



Maborka
kochana:

Z całego serducha gratuluję i życzę Tobie oraz Szymciowi dużo zdrowia!!!!!!
:-D:-D:-D:-D




Ja od rana na nogach, najpierw laboratorium (nastałam się chyba z godzinę czasu!!) Później załatwianie spraw w banku, zmęczon jestem jak nie wiem! A czeka mnie jeszcze sprzątanie, dobrze, że obiadek mam zrobiony. Po za tym gardło mi boli od dwóch dni, synek ma katar, mam nadzieję, że nic więcej nas nie dopadnie.

Miłego dnia życzę!

oj bidulo, naszprycuj się czosnkiem, miodem, cytryną:-D
zdrówka wam obydwojgu życzę:-)


Mlody szaleje chyba czuje ze mama sie stresuje....co chwile ze stresu do ubikacji biegam...Tesc ma mnie zawiezc i o 12 wyruszamy.....

wiec Dziubki moje kochane zmykam juz ide sie jeszcze kąpnąc na szczescie z goleniem mam spokoj bo wczoraj to zalatwilam i sie bede zbierac....buuuuuuu ale sie boje.... :((

Dam znac jak wróce co i jak :))
:tak:

trzymam mocno kciuki za wasza dwójkę:tak:

Jejku dziewczyny oglądalam zdjęcia dzieci styczniówek i mi odwaliło hehehe wlasnie wtulalam sie w małego misia :-D:-D:-D:-D już bym chciała całować malutkie stopki naszego Frania...aaaaaaaa :zawstydzona/y::-D:-D

mnie tez tak ostatnio odbija...:baffled::baffled::baffled::dry:

Witam
Mnie rozłożyło choróbsko. Całą ciążę mnie mijało, a tu masz na koniec - mam antybiotyk Duamox. Ledwo żyję. Nawet mi się pisać nie chce. Nie dość ze i tak mnie wszytko bolało, to teraz to już masakra jakaś.:wściekła/y:

miałam ten sam antybiotyk, po 3 dniach czułam się po nim lepiej:tak:
do wyra odpoczywać i zdrowieć!




To proszę o propozycje jakie dane powinny na niej się znaleźć :)

Zdjęcie maluszka a pod spodem
Imię maleństwa:
Data i godzina urodzenia:
Waga i wymiary:
Rodzaj porodu:

chyba wystarczy, nie ma co z danymi przesadzać, zwłaszcza, ze będziemy po porodach padnięte i chyba ostatnia rzecza ,jakiej będziemy pragnąć będzie wpisywanie danych do kompa:-D:tak:



...w sobote byliśmy na USG z Mężem no i okazało sie że córeczce wyrosły jajeczka i że będzie chłopczyk :-) Ale zaskoczenie :-)

no proszę , jaka niespodzianka:-D:-D:-D:-D:-D
 
Zadzwoniłam i juz wszystko wiem , podobno to normalne że kreatynina jest obizona nie dopytywałam dlaczego bo był w szpitalu, mocznik i kwas moczowy mam w normie. A wysłał mnie na badania bo nogi mi spuchły i ponizej łydek mnie czasem swędzi.

Maborka gratuluję !
 
reklama
Do góry