reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
To proszę o propozycje jakie dane powinny na niej się znaleźć :)

Ja proponuje o wpisywanie daty, godziny narodzin, wagi, wielkości dziecka, oczywiście dla porządku imion albo płci, danych czy cc czy sn oraz tydzień ciąży, w którym nastąpiło rozwiązanie.


maborka Oooo... Jak super. Gratulacje wielkie!!! Jak fajnie że Maleństwo już jest z Tobą tylko pozazdrościć.
Przede mną jeszcze 7tc w sobote byliśmy na USG z Mężem no i okazało sie że córeczce wyrosły jajeczka i że będzie chłopczyk :-) Ale zaskoczenie :-) Waży już 2400 i lekarz powiedzial ze do porodu podrośnie jeszcze do jakichs 3800g no i oczywiscie ułożenie główkowe i wogole chwalil mnie Pan doktor do Bartka że tak ładnie Żona w ciąży wygląda i ze taka zdrowa i że znosi to wszystko dzielnie az mi skrzydełka urosły :-]

Ja czuje ze godzina zero sie zbliża duzymi krokami.... Bo juz mi jais taki dziwny sluz wycieka z pochwy i wogole strasznie mnie boli macica uda miednica.... Kurcze jak ja bym chciala zeby to bylo już.

O rany, mi dziś pod prysznicem przyszła do głowy taka "głupia" (tak mi się wydawało myśl), co by było gdyby moja Natalka na ostatnim usg okazała się chłopcem;-) Ale myśl odrzuciłam, choć jak widać wszystko się może zdarzyć:tak::tak:
 
Ja własnie wrócilam , odebrałam wyniki z moczu, ciezar własciwy mam ponizej normy co to moze oznaczac??

Patinka tak szczerze mowiac to wczesniej nie orientowalam sie za bardzo w cenach, mysle ze nie są wygórowane, a wczoraj jak bylam w realu to taka sama wanienka ktroa kupilismy w zabrzu, w realu byla 10 zl drozsza..takze mysle ze ceny sa ok.
Nqpewno kupimy tak reszte rzeczy no i wózio.:tak:gdyby interesowalo Cie cos konkretnego to pisz, podam cene:)

Ciekawe jak tam Czarnuszka..
No do moczu to myśle że jesli jest tylko lekko poniżej to niczym sie nie martw!! Spokojnie!! :tak: My dzisiaj jedziemy do Viki i do BabyMaxx i zobaczymy jak to wszystko wyglada:tak:
Też myśle o Czarnuszce...oby było OK.
Ja się z wami narazie żegnam. Odezwe sie wieczorkiem po zakupach aaa!! Łożeczko jedziemy upolować!! A właśnie powiedz mi Aguś kupowaliście tam łóżeczko z całym kompeletm pościeli itd? Ile was to wyszlo? Sorki że nie na tym wątku co powinnam ;-)
 
no też byłiśmy w szoku :-) Na szczęście nie kupowalam dużo różowych ubranek tylko raczej takie neutralne bo jednak cos mi podpowiadalo w środku żeby sie ograniczać do różowych.


no nie powiem sympatyczna niespodzianka

moja koleżanka się w 35tygodniu dowiedziała że z córci się synek zrobił to się na usg lekarzowi popłakała:-:)-:)-(

ale gratulujemy faceci górą

czarnuszka już na pewno po wizycie oby było ok:tak::tak::tak:
 
Maborka - ogromniaste gratulacje :-):-):-).

Ale jak przeczytałam to co napisałaś to nie uwierzyłam , jeju dziewczyny to już się zaczęło? No i pierwszy raz mam stracha :szok:, aż mnie ciary przeszły, jestem w szokuuuu.

Czarnuszka - trzymam kciuki . :tak:

Ja dziś od 3 nie spałam . Durna 3 h na łóżku leżałam - i na lewy i na prawy i tak co chwila na siłę chciałam usnąc. O 6 w końcu wstałam ale o 8 znowu spać i do 11 :-D. Ale zdążyłąm już posprawdzać formalności tego mieszkanka , dowiedziałam się o różne opłaty co i jak. Wygląda że wszystko jest ok. Tylko jeszcze hipoteka została , ale raczej spoko.
No i dziśo 18 jak gość nie zmienił zdania podpiszemy wstępną umowę.
 
maborka Oooo... Jak super. Gratulacje wielkie!!! Jak fajnie że Maleństwo już jest z Tobą tylko pozazdrościć.
Przede mną jeszcze 7tc w sobote byliśmy na USG z Mężem no i okazało sie że córeczce wyrosły jajeczka i że będzie chłopczyk :-) Ale zaskoczenie :-) Waży już 2400 i lekarz powiedzial ze do porodu podrośnie jeszcze do jakichs 3800g no i oczywiscie ułożenie główkowe i wogole chwalil mnie Pan doktor do Bartka że tak ładnie Żona w ciąży wygląda i ze taka zdrowa i że znosi to wszystko dzielnie az mi skrzydełka urosły :-]

Ja czuje ze godzina zero sie zbliża duzymi krokami.... Bo juz mi jais taki dziwny sluz wycieka z pochwy i wogole strasznie mnie boli macica uda miednica.... Kurcze jak ja bym chciala zeby to bylo już.

O Gratuluje synusia:-)Mnie też cos boli,ale chciałabym zeby Bartuś jeszcze poczekał:tak:Musze dokupić reszta dla dzidzi:tak:
 
maborka Oooo... Jak super. Gratulacje wielkie!!! Jak fajnie że Maleństwo już jest z Tobą tylko pozazdrościć.
Przede mną jeszcze 7tc w sobote byliśmy na USG z Mężem no i okazało sie że córeczce wyrosły jajeczka i że będzie chłopczyk :-) Ale zaskoczenie :-) Waży już 2400 i lekarz powiedzial ze do porodu podrośnie jeszcze do jakichs 3800g no i oczywiscie ułożenie główkowe i wogole chwalil mnie Pan doktor do Bartka że tak ładnie Żona w ciąży wygląda i ze taka zdrowa i że znosi to wszystko dzielnie az mi skrzydełka urosły :-]

Ja czuje ze godzina zero sie zbliża duzymi krokami.... Bo juz mi jais taki dziwny sluz wycieka z pochwy i wogole strasznie mnie boli macica uda miednica.... Kurcze jak ja bym chciala zeby to bylo już.
O rany... mam nadzieje ze u nas nie bedzie takiej niespodzianki..;-)
 
No do moczu to myśle że jesli jest tylko lekko poniżej to niczym sie nie martw!! Spokojnie!! :tak: My dzisiaj jedziemy do Viki i do BabyMaxx i zobaczymy jak to wszystko wyglada:tak:
Też myśle o Czarnuszce...oby było OK.
Ja się z wami narazie żegnam. Odezwe sie wieczorkiem po zakupach aaa!! Łożeczko jedziemy upolować!! A właśnie powiedz mi Aguś kupowaliście tam łóżeczko z całym kompeletm pościeli itd? Ile was to wyszlo? Sorki że nie na tym wątku co powinnam ;-)

Łózeczko 219, materacyk 69, posciel 5 czesciowa 280, przesxcieradlo z ceratka nie pamietam ile kosztowalo:zawstydzona/y:
 
reklama
Aneczka- to wiesz choć przed narodzinami. Moja koleżanka 2 lata temu rodziła i do końca miała być dziewczynka . Wychodzi lekarz po porodzie i do ojca dziecka -
" gratuluję syna"
a ten "ale to nie moje ja mam mieć córkę " , a lekarz "to co wkładamy z powrotem ? :-)" . No i mają syna .
 
Do góry