reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Aneczka- to wiesz choć przed narodzinami. Moja koleżanka 2 lata temu rodziła i do końca miała być dziewczynka . Wychodzi lekarz po porodzie i do ojca dziecka -
" gratuluję syna"
a ten "ale to nie moje ja mam mieć córkę " , a lekarz "to co wkładamy z powrotem ? :-)" . No i mają syna .

No nieźle...nasze dzieci mogą nam jeszcze sprawić niezłego psikusa:-D:-D Dobrze, że nie przepadam za różowym i na razie mam tylko jedno takie ubranko ;-)
 
reklama
Aneczka- to wiesz choć przed narodzinami. Moja koleżanka 2 lata temu rodziła i do końca miała być dziewczynka . Wychodzi lekarz po porodzie i do ojca dziecka -
" gratuluję syna"
a ten "ale to nie moje ja mam mieć córkę " , a lekarz "to co wkładamy z powrotem ? :-)" . No i mają syna .

dobre

jak leżałam w ciąży z Natalką była odwrotna sytuacja facet czekał na syna a tu położna wychodzi i mówi "MA PAN CÓRKĘ" a on że to nie jego na pewno bo on czeka na syna
ona mu tłumaczy że był tylko jeden poród że tylko jego żona rodziła i ma córkę a ten jej .... przywalił z piąchy w twarz:szok::szok::szok::szok: nie źle co
 
Wiecie co moze oznaczac obnizona kreatynina we krwi ?
Wyszła mi niższa niższa niż norma i nie wiem czy to przez ciąże? Bo chyba przy niewydoloności nerek to ma się zawyżona?
Dzwonić czy nie do ginia?
 
Aneczka- to wiesz choć przed narodzinami. Moja koleżanka 2 lata temu rodziła i do końca miała być dziewczynka . Wychodzi lekarz po porodzie i do ojca dziecka -
" gratuluję syna"
a ten "ale to nie moje ja mam mieć córkę " , a lekarz "to co wkładamy z powrotem ? :-)" . No i mają syna .
Nieźle lekarz mu powiedział :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D :rofl:
 
Aneczka- to wiesz choć przed narodzinami. Moja koleżanka 2 lata temu rodziła i do końca miała być dziewczynka . Wychodzi lekarz po porodzie i do ojca dziecka -
" gratuluję syna"
a ten "ale to nie moje ja mam mieć córkę " , a lekarz "to co wkładamy z powrotem ? :-)" . No i mają syna .


hi hi to nieźle... Dobrze że jeszcze nie kupiliśmy łóżeczka i wózka bo to dopiero byłby problem gdyby synuś musiał urzędować w Babskich kolorach, chyba by mi to wypominał do końca życia:-D:-D:-D

A teraz juz kupujemu neutralne te ciuszki, mebelki itp bo skoro sie pomylił to równie dobrze i tym razem mogłby sie pomylić, ale jajeczka widziałam, więc bardziej przekonana jestem do Synusia :-)
 
Wiecie co moze oznaczac obnizona kreatynina we krwi ?
Wyszła mi niższa niższa niż norma i nie wiem czy to przez ciąże? Bo chyba przy niewydoloności nerek to ma się zawyżona?
Dzwonić czy nie do ginia?

Dzwonić, niezależnie co wyczytasz. Lepiej mieć pewność. Ja wyczytałam w necie, że w identycznej sytuacji jak moja dziewczynie powiedzieli, że takich bakterii i w tej ilości nie trzeba leczyć, ale zadzwoniłam i moja gin (zresztą teraz wiem, że nie tylko ona) uważa, że trzeba każde w ciąży leczyć...dla własnego spokoju zadzwoń:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry