reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Maborka - gratulacje. Życzę szybkiego pozbycia sie opryszczki, żebyś mogła jak najszybciej z Szymusiem sie zobaczyc :tak:
 
maborka Oooo... Jak super. Gratulacje wielkie!!! Jak fajnie że Maleństwo już jest z Tobą tylko pozazdrościć.
Przede mną jeszcze 7tc w sobote byliśmy na USG z Mężem no i okazało sie że córeczce wyrosły jajeczka i że będzie chłopczyk :-) Ale zaskoczenie :-) Waży już 2400 i lekarz powiedzial ze do porodu podrośnie jeszcze do jakichs 3800g no i oczywiscie ułożenie główkowe i wogole chwalil mnie Pan doktor do Bartka że tak ładnie Żona w ciąży wygląda i ze taka zdrowa i że znosi to wszystko dzielnie az mi skrzydełka urosły :-]

Ja czuje ze godzina zero sie zbliża duzymi krokami.... Bo juz mi jais taki dziwny sluz wycieka z pochwy i wogole strasznie mnie boli macica uda miednica.... Kurcze jak ja bym chciala zeby to bylo już.
 
witajcie dziewczyny :)
jestem już w domku.
Szymon piotr urodził się 5 stycznia o 11.31. Jest cudnym wcześniaczkiem. Jego stan się poprawia. Niestety nie mogę go widywać - wyskoczyła mi opryszczka na ustach i muszę się wyleczyć - bo to groźne dla niego.
Kuruję się po cesarce...


wielkie gratulacje
a napisz coś więcej ile ważył mierzył jak ty sie czujesz jak dumny tata???
 
maborka Oooo... Jak super. Gratulacje wielkie!!! Jak fajnie że Maleństwo już jest z Tobą tylko pozazdrościć.
Przede mną jeszcze 7tc w sobote byliśmy na USG z Mężem no i okazało sie że córeczce wyrosły jajeczka i że będzie chłopczyk :-) Ale zaskoczenie :-) Waży już 2400 i lekarz powiedzial ze do porodu podrośnie jeszcze do jakichs 3800g no i oczywiscie ułożenie główkowe i wogole chwalil mnie Pan doktor do Bartka że tak ładnie Żona w ciąży wygląda i ze taka zdrowa i że znosi to wszystko dzielnie az mi skrzydełka urosły :-]

Ja czuje ze godzina zero sie zbliża duzymi krokami.... Bo juz mi jais taki dziwny sluz wycieka z pochwy i wogole strasznie mnie boli macica uda miednica.... Kurcze jak ja bym chciala zeby to bylo już.
Ale niespodzianka :D Gratuluję synka, ja mam nadzieję, że mojej niuni nie wyrosną jajka :D
 
:szok::szok::szok: GRATULACJE MABORKA!! Ciesze sie ze synek zdrowy, oby tak dalej, matko no to wyglada na to ze sie zaczeło..:tak:
Tez jestem za wątkiem :-)

Ja własnie wrócilam , odebrałam wyniki z moczu, ciezar własciwy mam ponizej normy co to moze oznaczac??

Patinka tak szczerze mowiac to wczesniej nie orientowalam sie za bardzo w cenach, mysle ze nie są wygórowane, a wczoraj jak bylam w realu to taka sama wanienka ktroa kupilismy w zabrzu, w realu byla 10 zl drozsza..takze mysle ze ceny sa ok.
Nqpewno kupimy tak reszte rzeczy no i wózio.:tak:gdyby interesowalo Cie cos konkretnego to pisz, podam cene:)

Ciekawe jak tam Czarnuszka..
 
no też byłiśmy w szoku :-) Na szczęście nie kupowalam dużo różowych ubranek tylko raczej takie neutralne bo jednak cos mi podpowiadalo w środku żeby sie ograniczać do różowych.
 
reklama
Do góry