reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a nawet jeżeli chodzi o kolory... to przy 40st. to błękit nie zafarbuje przecież bieli... przynajmniej u mnie nie farbuje... więc fruuu do pralki, a jak nawet coś farbnie... ehhh jak dzicko ma pół roku i zje marchwekę to będą dopiero KOLORY :-D i nawet lovella nie pomoże tylko vanisch :sorry2:

ale jak kto uważa.... :tak: ja też słyszałam o puszeczeniu pralki pustej przed praniem dzidziusiowych rzeczy by ten proszek "normlany-dorosły" wypłukał się z bębna :nerd:
 
reklama
a ja sie zastanawiam czy zolty reczniczek mi farby nie pusci.
albo pomaranczowy rozek...

No to nigdy nie wiadomo, a szkoda ryzykować:tak::tak: My od kilku dni chodzimy z mężem sini, bo zmieniłam pościel na nową (ma ciemno niebieski kolor) i mimo, że była wcześniej prana to wystarczy, że pod nią śpimy, aby rano wstać z niebieskimi rękoma, plecami itd. Wiem, że pościel a dziecięce ciuszki to pewnie nie to samo, ale ja bym jednak uprała oddzielnie:tak::tak:
 
No to nigdy nie wiadomo, a szkoda ryzykować:tak::tak: My od kilku dni chodzimy z mężem sini, bo zmieniłam pościel na nową (ma ciemno niebieski kolor) i mimo, że była wcześniej prana to wystarczy, że pod nią śpimy, aby rano wstać z niebieskimi rękoma, plecami itd. Wiem, że pościel a dziecięce ciuszki to pewnie nie to samo, ale ja bym jednak uprała oddzielnie:tak::tak:

to kiepska ta pościel jak po praniu farbuje:eek:
 
moniSkabe- tak jak milkshake napisała to w 30,40 nic Ci nie powinno farbować


Oj, niby nie powinno...a mi się przypomniało, że mokry kostium kąpielowy (czerwony) zafarbował mi wiszące obok ubrania...a przecież nie był z nimi w praniu, a tym bardziej w temperaturze wyższej, nie mówiąc już o tym, że to przecież kostium przeznaczony do moczenia!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I wcale nie był jakiś tam byle jaki, bo akurat ten firmowy:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry