reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie
co do siary, ja raz zauważyłam jak któras z Was kropelkę dosłownie, biust mam nie duży, jak urósł na poczatku tak został, Ja nie martwie się pokarmem przecież się nie zabiję, a dzieci też nie umrą jak ich nie nakarmię naturą, zreszta wszystkie mamy bliźniąt wspominają,że mało która karmi naturalnie a dzieci rosną

ale trudno Was nadrobić, przyznam,że więcej jestem na forum bliźniaków,bo jakoś więcej wspólnych tematów, ale Was bardzo lubię

co do usg, ja mam przy każdej wizycie, ale u mnie ciąża podwyższonego ryzyka jak mówią więc pewnie dlatego

wczoraj robiłam wyniki wszystkie wyciągnięte idealne, nawet mocz o dziwo mimo,że dalej mam problem z piciem wody

jak tam zakupy dziewczyny, mnie wczoraj koleżanki uświadomiły,że najwyższa pora, a ja nie mam nic nawet skarpetki, więc na weekend zaczynam gromadzenie majdanu

trzymam kciuki za dziewczyny, które idą na usg, ja jutro na wizytę pojutrze pewnie na usg, boję sie jak zawsze

pozdrawiam miłego dnia postaram się wpadać częściej
 
reklama
Hejka!
Ja jeszcze w wyrku ale juz po śniadanku. M wszedl do dziadków obok na chwilkę i jak wróci to ruszamy zapłacic ubezpieczenie bo dawno nie płaciłam:zawstydzona/y: No i na zakupki bo lodówka świeci pustkami:-D
Do usłyszenia:)



 
mama Jasia i Stasia to maborka, alenie odzywała się, miejmy nadzieje że u niej wszystko dobrze
Co do piersi to ja jak na razie nie zauważyłam żadnej siary i się z tego cieszę, nawet piersi nie naciskam za bardzo żeby nie wyleciała
myślaąłm dziś włąśnie o mrozik że jej pokarm sikał po ścianach jak brałą prysznic, mam nadzieję że ja nie będę miała tyle pokarmu
 
hej kochane

kurcze dzisiaj mis ie snil Jaś i Staś i ta ich mama kurcze nie pamietam jaki miala nick... nie wiecie co z nimi ??
- No wlasnie Ja tez o Nich mysle

mama Jasia i Stasia to maborka, alenie odzywała się, miejmy nadzieje że u niej wszystko dobrze
Co do piersi to ja jak na razie nie zauważyłam żadnej siary i się z tego cieszę, nawet piersi nie naciskam za bardzo żeby nie wyleciała
myślaąłm dziś włąśnie o mrozik że jej pokarm sikał po ścianach jak brałą prysznic, mam nadzieję że ja nie będę miała tyle pokarmu
- Nooo ja tez tak miałam...hehe a jak przetarłam ręcznikiem to juz wogole hehehe nie dalo sie zatrzymac :-D
 
Mi dolega podbrzusze:no:
Wieczorami mnie tak "ciągnie", że ledwo chodzę, a i w nocy przewrócić się z boku na bok bywa ciężko, bo boli:no:
Ale jak to moja ginka powiedziała: ciąża się nie bez powodu tak nazywa, bo wszystko ciąży ;-)
 
Dzień dobry brzuchatki :-)
Znów mamy piękny, słoneczny i mroźny dzień.
Zaraz się wybieram na zakupy, może jakieś duperelki pokupuję;-)

Widzę, że rozmawiacie o siarze. Mi od początku ciąży piersi ani trochę nie urosły... Od jakiegoś czasu wieczorami mam na sutkach taki jakiś biały nalot i to chyba jest ta siara, tylko jest tego tak mało, że ja nawet nie zauważam, że się sączy i zastyga.
Ale wczoraj sobie oglądałam cycki, czy mam jakieś rozstępy, patrzę, a tu na lewym kropla się zbiera i robi się coraz większa i większa;-)
Ale dziś już znów nic nie ma.
 
reklama
Ostatnio zaczęła pojawiać się u mnie zgaga,dobrze,że dopiero teraz,bo z tego co widzę,to cierpicie już od jakiegoś czasu.:sorry2:Dokucza mi jeszcze jedna sprawa:w nocy przy przewracaniu się na drugi bok łapie mnie mały skurcz z boku brzucha.To skurcz na niewielkim fragmencie brzucha...ale bolesny jak cholercia..:-(
 
Do góry