reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Burza - Ja mam ten plus ze nie musze latac do fryzjera bo jakbym musiala to bym i tak nie chodzila hehe i czuje sie duuuuuuuuuuuzo lepiej jak mam ladne wlosy wkoncu to najbardziej widac u czlowieka.

wogole te wkładki laktacyjne sa okropnie drogie a ida normalnie jak powietrze...
Ja dostalam od znajomej ktora pracuje w hurtowni takich wkładek i mialam ich calą reklamowke, ale na poczatku jak kupowalam to juz myslalam ze zbankrutuje.

Madzia84- trzymam kciukasy :)
 
reklama
A te wkładki to rzeczywiście sa mocno potrzebne? I ile tych opakowań trzeba kupic? Na cały okres karmienia czy jak?:zawstydzona/y: Ja to wogóle zielona jestem w tej sprawie:zawstydzona/y:

Madzia trzymam kciuki za wizytę!! Może jakieś ładne foto przywieziesz ze soba i nam się pochwalisz ;-)
 
Burza - Ja mam ten plus ze nie musze latac do fryzjera bo jakbym musiala to bym i tak nie chodzila hehe i czuje sie duuuuuuuuuuuzo lepiej jak mam ladne wlosy wkoncu to najbardziej widac u czlowieka.

wogole te wkładki laktacyjne sa okropnie drogie a ida normalnie jak powietrze...
Ja dostalam od znajomej ktora pracuje w hurtowni takich wkładek i mialam ich calą reklamowke, ale na poczatku jak kupowalam to juz myslalam ze zbankrutuje.

Madzia84- trzymam kciukasy :)

to dobrze ze ich nie kupiłam :baffled: zapomniałąm że mleko może przez cały okres karmienia lecieć hahaha:-D zainwestuje chyba w tańsze albo coś innego wymyślę :-)
 
Ja kupiłam narazie 1 op. wkładek w tesco (bella mamma) z przylepcem żeby nie latały po całym staniku, ale nie mogę znaleść paragonu a nie pamiętam ile zapłaciłam,myślę że są przydatne bo tak wszystkie bluzki bedziemy miały mokre od pokarmu:tak:
 
A te wkładki to rzeczywiście sa mocno potrzebne? I ile tych opakowań trzeba kupic? Na cały okres karmienia czy jak?:zawstydzona/y: Ja to wogóle zielona jestem w tej sprawie:zawstydzona/y:

Madzia trzymam kciuki za wizytę!! Może jakieś ładne foto przywieziesz ze soba i nam się pochwalisz ;-)
no mi tak szlo ( zmieniajac bardzo rzadko , jak tam troche morkro bylo to zostawialam ) ok 6 - 8 dziennie lącznie z nocą.... bo najgorsze bylo to ze tak normalnie to nic nie leciało ale np juz podczas seksu to normalnie fontanna!!!! albo jak karmiłam go z jednej piersi to z drugiej automatycznie samo mi leciało i juz cala zalana no i w nocy jak przycisnelam go wlasnym cialem...no ciagle leci z byle powodu.
 
reklama
Do góry